+380 (44)
520-20-30
+995 (577)
25-22-86

Platan

Новинки

IP-телефон Alcatel-Lucent 8028s Premium Deskphone

Повнофункціональний IP-телефон Alcatel-Lucent 8028s Premium Deskphone з функцією полнодуплексной гучного зв'язку з інтуїтивно зрозумілим і інтерактивним призначеним для користувача інтерфейсом - універсальне рішення для ефективної та професійної телефонного зв'язку.

Platan GSM

Технологія GSM в АТС Platan

Інтегровані внутрішні шлюзи GSM призначені для цифрових АТС Micra, Sigma і Optima. Завдяки ним, телефонуючи по кожному стаціонарному апарату в компанії, Ви розмовляєте по нижчій вартості - також, як телефонуючи по мобільному телефону.

Схема подключений при использовании внутреннего шлюза GSM в АТС Platan

Додатково, якщо номер SIM-карти, встановленої в АТС буде в тій же групі абонентів, що мобільні телефони співробітників компанії - все стаціонарні абоненти фірми спілкуватимуться також в цій групі, тобто безкоштовно або значно дешевше.

Схоже, якщо в свою чергу співробітники, які знаходяться поза офісом, будуть часто туди дзвонити на стаціонарні телефони - економію може принести використання шлюзу GSM для вхідних дзвінків.

Шлюз GSM в офісі буде вважатися також, як і будь-який інший телефон з цієї групи абонентів, а дзвінки в офіс по мобільних телефонах будуть зараховуватися згідно зі ставками, дійсним всередині групи.

Конфігурація шлюзів GSM

Внутрішній і зовнішній шлюз GSM

Чим відрізняється внутрішній шлюз GSM від зовнішнього шлюзу GSM? Головні відмінності і одночасно переваги внутрішнього шлюзу GSM:

У разі зовнішніх шлюзів це окремі програми інших виробників. Зовнішні шлюзи GSM ми рекомендуємо використовувати з АТС Platan, в яких не використовуються внутрішні шлюзи GSM.

Використання опцій завдяки шлюзів GSM

1

1
пошкодженні мережі або підключених пристроїв (заземлення внутрішнього абонента) 
перезавантаження АТС 
сигналі з сигналізації 
перевищенні ліміту безкоштовних хвилин 

SMS-повідомлення містить фабричний номер АТС, з якою приходить повідомлення. Сервісні SMS-повідомлення можуть бути відправлені не тільки на мобільні телефони, а й також до зазначених користувачам програми Platan CTI.

1

Завдяки цьому установник, який займається АТС відразу ж отримує інформацію про те, що дана АТС перезавантажена або є якісь інші проблеми зі зв'язком або пристроями, підключеними до АТС. У свою чергу власник компанії або уповноважена особа можуть отримувати повідомлення про те, що в будівлі щось відбувається (сигнал тривоги) або про те, що закінчився ліміт безкоштовних розмов.

Пам'ять PIN-кодів для всіх SIM-карт - в разі перебоїв з подачею напруги не потрібно їх повторне введення

візуалізація рівня сигналу GSM в статусі міських ліній - простота вибору відповідної локалізації антен GSM

Можливість відправки FLASH SMS-повідомлень, що показують номер абонента до реалізації вихідного дзвінка (можна показати, наприклад, прямий номер DDI замість номера приписаного до SIM-картки).

Звертайтеся до нас!

03110, Україна, Київ, вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел .: +380 (44) 520 2030
Факс: +380 (44) 520 2028
e-mail: georg@infotel.ua

Контактна особа: Георгій Горпиніч, керівник партнерської мережі.

Також у розділі:

© ООО «ІнфоТел-Дистрибуція» 2011.
Всі права захищено.
Разработка сайта
Контакти
03110 Київ, вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520-20-30;
Львів / Тбілісі