+380 (44)
520-20-30
+995 (577)
25-22-86

Новинки

Новий модельний ряд лінійних світильників

Шановні наші Замовники і Партнери!Використовуючи інноваційні розробки в області освітлення і сучасні комплектуючі, групі розробників компанії ІнфоТел вдалося добитися значного зниження споживаної потужності при збереженні існуючого рівня світлового потоку, а в певний нових моделях домогтися збільшення рівня світлового потоку при біьше низькому споживанні.Ми хочемо проінформувати Вас про повне оновлення модельного ряду лінійних світильників. Новий модельний ряд лінійних світильників має поліпшені технічні характеристики. Основна відмінність нового покоління лінійних світильників від попереднього покоління в тому, що в при меншій споживаної потужності вони на виході дають такий же рівень світлового потоку, як і моделі лінійних світильників попереднього покоління. Нашим замовникам ми готові надати зразки нових лінійних світильників для тестування, нашим партнерам - для презентації клієнтам в нових проектах і використання в якості демообразцов. Будемо раді взаємовигідній співпраці.Команда ІнфоТел.

Huawei

Компанія Huawei є світовим лідером в області розробки інформаційно-комунікаційних рішень. Huawei пропонує широкий вибір передових ІКТ-рішень в сфері державного управління, громадського сектора, фінансів, транспорту, електроенергетики, великих підприємств, а також малих і середніх підприємств (SME). Ці рішення охоплюють корпоративні мережі, універсальні системи зв'язку і взаємодії (UC & C), системи хмарних обчислень і центри даних, системи корпоративної бездротового зв'язку і мережевого електроживлення, інфраструктурні послуги. Важливим стратегічним напрямом розвитку Huawei на світовому ринку є наукові розробки та інновації. Обладнання та рішення Huawei використовуються більш ніж в 170 країнах світу. Компанія обслуговує більше третини населення земної кулі.

Компанія Huawei пропонує широкий спектр мережевих продуктів для вирішення необхідних бізнес завдань в наступних областях:

Обладнання маршрутизації і мережевої безпеки:

Обладнання комутації:

Обладнання передачі даних і РРЛ:

Апаратура оптичного і бездротового доступу:

Компанія ІнфоТел є сертифікованим партнером компанії Huawei з рівнем Authorized Partner по корпоративним ІТ рішень та мережевого обладнання.

Сайт виробника: http://e.huawei.com/kz/

Якщо Вам цікаво отримати повну консультацію щодо продуктів, вироблених компанією Huawei, зверніться до нас в офіс:

03110, Україна, Київ, вул. Солом’янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520 2030
Факс: +380 (44) 520 2028
e-mail: infotel@infotel.ua

© ООО «ІнфоТел-Дистрибуція» 2011.
Всі права захищено.
Разработка сайта
Контакти
03110 Київ, вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520-20-30;
Львів / Тбілісі