+380 (44)
520-20-30
+995 (577)
25-22-86

Новинки

Про компанію STULZ

Про компанію STULZ

Компанія STULZ GmbH  була заснована у 1947 році в місті Гамбург (Німеччина), в даний час є світовим лідером у виробництві прецизійних кондиціонерів та іншого кліматичного обладнання. Компанія має свої представництва у багатьох країнах світу, володіє 14 дочірніми компаніями та 7 заводами (у Європі, США, Індії та Китаї). STULZ організувала хорошу партнерську мережу з продажу та обслуговуванню встановленого обладнання.

Обладнання STULZ успішно застосовується на території України, демонтуючи безаварійну роботу в будь-яких кліматичних умовах та найвищу точність управління, що дозволяє контролювати температуру повітря з точністю до градусу. 

Промислові кондиціонери виробництва STULZ – це надійні та ефективні німецькі рішення. Таке обладнання допоможе Вам з мінімальними затратами енергії обслуговувати великі по площі приміщення та повністю контролювати як температуру повітря, так і рівень вологості. Холодопродуктивність промислових кондиціонерів STULZ дуже висока, у той же час модулі системи розроблені з урахуванням економії простору. Такий кондиціонер займе мінімум простору у Вашому технологічному приміщенні, забезпечуючи в середньому 38 кВт холодопродуктивності на 1 м2.

Прецизійні кондиціонери STULZ являють собою сучасне кліматичне обладнання, що суміщає інноваційні технології, унікальні конструкторські розробки та можливість індивідуального підбору оптимального варіанта конфігурації.

Компанія ІнфоТел готова запропонувати Вам різноманітні моделі обладнання STULZ, що розраховані на охолодження технологічних та промислових приміщень. Низький рівень шуму прецизійних кондиціонерів STULZ дозволяє використовувати їх в житлових районах. У нас Ви можете не тільки придбати кондиціонер, але також і замовити його доставку і монтаж у короткі строки, крім того, ми пропонуємо регулярне обслуговування усіх встановлених кондиціонерів.

Сайт виробника: http://www.stulz.com/

Якщо вам цікаво отримати повну консультацію відносно продуктів, що виготовляє компанія STULZ, звертайтесь до нас:

03110, Україна, Київ, вул. Солом’янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520 2030
Факс: +380 (44) 520 2028

e-mail: infotel@infotel.ua

Також, Ви можете заповнити форму запиту

© ООО «ІнфоТел-Дистрибуція» 2011.
Всі права захищено.
Разработка сайта
Контакти
03110 Київ, вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520-20-30;
Львів / Тбілісі