+380 (44)
520-20-30
+995 (577)
25-22-86

Кондиціонування та вентиляція

Новинки

Oбслуговування

Компанія «ІнфоТел» здійснює сервісне обслуговування кондиціонерів. Якісно, ​​оперативно і недорого ми надаємо послуги чистки і заправки вашого побутового або промислового кондиціонера.

Вартість обслуговування і чищення кондиціонерів залежить від пори року:

СезонЦіна, грн.
з 1 вересня по 30 квітня200-250
с 1 травня по 31 серпня250-350

Дозаправка кондиціонера фреоном (при необхідності): R22 - 35 грн. / 100г. R410A - 55 грн. / 100г.

Сервісне обслуговування кондиціонерів включає:

ВАЖЛИВО!

При регулярному технічному обслуговуванні (два рази на рік), кондиціонери будуть працювати бездоганно на весь термін служби, передбачений виробником, який, як правило, становить від 7 до 12 років.

Холодильник працює за таким же принципом, як і кондиціонер, але на відміну від холодильника, він вимагає постійного сервісного обслуговування. З чим це пов'язано?

По-перше, це конструкція самого кондиціонера, він набагато складніший, ніж холодильник.

По-друге, умови, в яких працює кондиціонер, зовнішній блок якого знаходиться на вулиці.

Розглянемо детальніше особливості роботи кондиціонера. Зовнішній блок кондиціонера знаходиться на вулиці, він постійно схильний до перепадів температур, а також коливань повітря. Що призводить часто до забивання пилом, пухом і іншим сміттям теплообмінника, а опади у вигляді замерзлого льоду, можуть привести до поломки лопастей вентилятора.

Також забиваються фільтри внутрішнього блоку кондиціонера, що призводить до падіння ефективності холодильної потужності кондиціонера. Фреонопроводи (труби) кондиціонера мають різьбове з'єднання, що підвищує ймовірність витоку холодоагенту, а згодом, і до поломки компресора.

Погіршення роботи кондиціонерів відбувається непомітно, і тому виявити проблему вчасно без обстеження, неможливо, а не своєчасне виявлення проблеми веде до складного дорогого ремонту. Свого часу регулярне обстеження системи дозволяє уникнути поломки дорогих вузлів агрегатів і таким чином продовжити термін дії кондиціонерів.

Навіщо потрібно робити чистку кондиціонера?

Завдання сервісного обслуговування кондиціонерів полягає в підтримці технічних параметрів кондиціонера, а також усунення неполадок під час експлуатації. Для правильної діагностики кондиціонерів, потрібні спеціальні вимірювальні прилади: манометричний колектор, електронний термометр, струмові кліщі, універсальний електронний тестер і анемометр.

Дуже важливо при обслуговуванні проводити тест на наявність вологи і кислоти в холодильному контурі. При попаданні в систему вона призводить до поступового порушення ізоляції приводу компресора, корозії внутрішніх елементів і з'єднувальних труб. Для виявлення домішок використовують індикаторні оглядові скельця і індикаторні набори для контролю кислотності. Для усунення вологи і кислоти з холодильного контуру використовують, такі обладнання: станція евакуації фреону, вакуумний насос, заправний циліндр, антикислотний фільтри і фільтри-осушувачі.

Часто працівникам по сервісу доводиться виправляти помилки монтажників, для цього необхідний комплект монтажного інструменту, в який входить: вальцювання, трубогиб, обладнання для розвальцювання труб, обладнання для пайки, не кажучи вже про гайкові ключі, викрутки.

За більш детальною інформацією звертайтеся до наших фахівців.

З повагою, Богдан Ламашевський

ТОВ "ІнфоТел-Дистрибуція"
03110, Україна,
м. Київ, вул. Cолом′янський, 3-Б, офіс 205
тел. +380 (44) 520-20-30
моб. + 380 (67) 693-47-60
e-mail: lba@infotel.ua
http://www.infotel.ua

© ООО «ІнфоТел-Дистрибуція» 2011.
Всі права захищено.
Разработка сайта
Контакти
03110 Київ, вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520-20-30;
Львів / Тбілісі