+380 (44)
520-20-30
+995 (577)
25-22-86

Кондиціонування та вентиляція

Новинки

Менеджер з продажу мережевого обладнання (LAN)

Функціональні обов'язки:Продажі комплексних проектів з будівництва і модернізації мережевої інфраструктури замовників, включаючи активне і пасивне мережеве обладнання локальних мереж (LAN), обладнання для передачі даних між відділеннями та філіями компаній (WAN), бездротові WiFi сегменти мережевої інфраструктури;Активний пошук нових клієнтів і проектів, розвиток співпраці з існуючими клієнтами;Проведення переговорів, виявлення потреб клієнтів в необхідних мережевих рішеннях і обладнанні;Підготовка комерційних пропозицій і презентацій за індивідуальними технічним рішенням для клієнтів...

Mitsubishi Heavy

Mitsubishi Heavy

Кондиціонери Mitsubishi Heavy - високотехнологічна розробка компанії з більш ніж сторічною історією. Японське якість, широкий спектр, преміум-дизайн і розумна ціна роблять кліматичні системи Mitsubishi Heavy дуже затребуваними на ринку. У лінійці виробника є різні конфігурації і набори функціональних можливостей.

Компанія «ІнфоТел» може запропонувати Вам напівпромислові кондиціонери даного виробника, спроектувавши систему під Ваші індивідуальні потреби і забезпечити якісну сервісну підтримку.

Переваги кондиціонерів Mitsubishi Heavy:

  1. Довгий термін служби -більш 10 років при регулярному обслуговуванні.
  2. Найвищий показник EER (коефіцієнт енергоефективності) в порівнянні з напівпромисловими кондиціонерами інших виробників. 
  3. Низький рівень шуму при роботі. 
  4. Інверторна технологія - одна з перших і найбільш надійних на ринку кліматичного обладнання.

Інверторна технологія дозволяє регулювати споживану потужність згідно фактичної потреби системи. Ця технологія дає дві основні переваги: ​​оптимізацію рівня комфорту та енергоефективність до 30% (у деяких моделей економії електроенергії до 66%). Крім цього, кондиціонер, що працює по инверторной технології, виходить на заданий температурний режим в два рази швидше звичайного і здатний працювати в більш широкому діапазоні температур.

Вся продукція вироблена Mitsubishi Heavy, а також заводи виробляють її, сертифіковані відповідно до вимог ISO9001, ISO14001, мають сертифікати відповідності стандартам ЄС. Сертифікат ISO900 підтверджує, що виробничий процес супроводжений контролем якості відповідно до світових стандартів, а сертифікат ISO1400 показує, що компанія уважно ставиться до навколишнього середовища і раціонально використовує її ресурси.

За кваліфікованою консультацією звертайтеся до нас:

03110, Україна, Київ, вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел .: +380 (44) 520 2030
Факс: +380 (44) 520 2028
e-mail: infotel@infotel.ua

Читайте також

STULZ

Daikin

Kentatsu

STULZDaikinKentatsu
© ООО «ІнфоТел-Дистрибуція» 2011.
Всі права захищено.
Разработка сайта
Контакти
03110 Київ, вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520-20-30;
Львів / Тбілісі