+380 (44)
520-20-30
+995 (577)
25-22-86

Кондиціонування та вентиляція

Новинки

Gigaset A420 White Чистий функціональність

Gigaset A420 White Чистий функціональність
Якщо ви шукаєте простий і надійний в роботі телефон для повсякденного використання, то оптимальним вибором буде модель Gigaset A420. Вона володіє великим висококонтрастним дисплеєм з підсвічуванням, на якому легко читаються текст і навігаційні елементи. Під вбудовану телефонну книжку можна записати до 100 номерів та імен. Висока якість звуку забезпечує технологія HSPTM. Крім того, Gigaset A420 може похвалитися високою економічністю за рахунок енергозберігаючого режиму Eco Mode Plus.

Кондиціонування та вентиляція

Компанія "ІнфоТел" пропонує широкий вибір надійних рішень в сфері кондиціонування повітря, побутової, промислової та комерційної вентиляції.

З огляду на погіршується стан навколишнього середовища, забезпечення чистого повітря в приміщенні є однією з найбільш важливих проблем. Крім того, якість повітря має велике значення в медицині (операційні і пологові бокси), при виробництві електроніки і в інших високотехнологічних виробництвах.

Системи кондиціонування повітря - постійне автоматична підтримка в закритих приміщеннях всіх або окремих параметрів повітря (температури, відносної вологості, чистоти, швидкості руху повітря) з метою забезпечення оптимальних метеорологічних умов, найбільш сприятливих і комфортних для самопочуття людей, ведення технологічного процесу, забезпечення схоронності цінностей.

Застосування кондиціонерів настільки сильно увійшло в наше життя, що ми не уявляємо свій домашній комфорт і затишок або робочий настрій без нього.

 

 

 

 

Установка і своєчасне обслуговування вентиляційної системи в промисловій та комерційній сфері є обов'язковою вимогою. Крім об'єктивної необхідності, існують і державні норми, яких слід дотримуватися. З огляду на все вищеописане, до вибору і організації вентиляційної системи на вашому підприємстві варто підійти уважно.

В наші дні набуло поширення проектування систем кондиціонування і вентиляції повітря на стадії розробки архітектурного проекту.

Ми допоможемо Вам розібратися в різноманітті систем кондиціонування і вентиляції, підібрати і спроектувати будь-які системи кондиціонування і вентиляції під конкретні завдання.

Ми пропонуємо і впроваджуємо інноваційні рішення в області кондиціонування повітря:

-       Промислові (прецизійні)

-       Напівпромислові

-       Побутові

     

 

Ми пропонуємо вентиляційне обладнання:

З огляду на наявний досвід роботи з різним обладнанням, в своїх рішеннях ми базуємося на вентиляційному обладнанні виробника Systemair.

 

Звертайтесь до нас:

03110, Україна, Київ, вул. Солом’янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520 2030
Факс: +380 (44) 520 2028

e-mail: infotel@infotel.ua

Читайте також

STULZ

Daikin

Kentatsu

STULZDaikinKentatsu
© ООО «ІнфоТел-Дистрибуція» 2011.
Всі права захищено.
Разработка сайта
Контакти
03110 Київ, вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520-20-30;
Львів / Тбілісі