+380 (44)
520-20-30
+995 (577)
25-22-86

Кондиціонування та вентиляція

Новинки

IP-телефон X3G

IP-телефон X3G
 Fanvil X3G - це IP телефон з великим кольоровим LCD дисплейом 2,8 дюйма (320x240), який допомагає користувачеві в повсякденній діяльності з управління внутрішніми і зовнішніми викликами. В апараті 2 SIP-лінії, 4 програмованих клавіші, HD звук, 500 контактів в тел. книзі, 3-стороняя конференція, SIP hotspot, подвійний 2 * 10/100 / 1000Mб Ethernet порт з 802.3af PoE (без БП).Вартість: 60 USD

Кондиціонування та вентиляція

Компанія "ІнфоТел" пропонує широкий вибір надійних рішень в сфері кондиціонування повітря, побутової, промислової та комерційної вентиляції.

З огляду на погіршується стан навколишнього середовища, забезпечення чистого повітря в приміщенні є однією з найбільш важливих проблем. Крім того, якість повітря має велике значення в медицині (операційні і пологові бокси), при виробництві електроніки і в інших високотехнологічних виробництвах.

Системи кондиціонування повітря - постійне автоматична підтримка в закритих приміщеннях всіх або окремих параметрів повітря (температури, відносної вологості, чистоти, швидкості руху повітря) з метою забезпечення оптимальних метеорологічних умов, найбільш сприятливих і комфортних для самопочуття людей, ведення технологічного процесу, забезпечення схоронності цінностей.

Застосування кондиціонерів настільки сильно увійшло в наше життя, що ми не уявляємо свій домашній комфорт і затишок або робочий настрій без нього.

 

 

 

 

Установка і своєчасне обслуговування вентиляційної системи в промисловій та комерційній сфері є обов'язковою вимогою. Крім об'єктивної необхідності, існують і державні норми, яких слід дотримуватися. З огляду на все вищеописане, до вибору і організації вентиляційної системи на вашому підприємстві варто підійти уважно.

В наші дні набуло поширення проектування систем кондиціонування і вентиляції повітря на стадії розробки архітектурного проекту.

Ми допоможемо Вам розібратися в різноманітті систем кондиціонування і вентиляції, підібрати і спроектувати будь-які системи кондиціонування і вентиляції під конкретні завдання.

Ми пропонуємо і впроваджуємо інноваційні рішення в області кондиціонування повітря:

-       Промислові (прецизійні)

-       Напівпромислові

-       Побутові

     

 

Ми пропонуємо вентиляційне обладнання:

З огляду на наявний досвід роботи з різним обладнанням, в своїх рішеннях ми базуємося на вентиляційному обладнанні виробника Systemair.

 

Звертайтесь до нас:

03110, Україна, Київ, вул. Солом’янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520 2030
Факс: +380 (44) 520 2028

e-mail: infotel@infotel.ua

Читайте також

Daikin

Kentatsu

Mitsubishi Heavy

DaikinKentatsuMitsubishi Heavy
© ООО «ІнфоТел-Дистрибуція» 2011.
Всі права захищено.
Разработка сайта
Контакти
03110 Київ, вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520-20-30;
Львів / Тбілісі