+380 (44)
520-20-30
+995 (577)
25-22-86

Gigaset

Новинки

Новий модельний ряд лінійних світильників

Шановні наші Замовники і Партнери!Використовуючи інноваційні розробки в області освітлення і сучасні комплектуючі, групі розробників компанії ІнфоТел вдалося добитися значного зниження споживаної потужності при збереженні існуючого рівня світлового потоку, а в певний нових моделях домогтися збільшення рівня світлового потоку при біьше низькому споживанні.Ми хочемо проінформувати Вас про повне оновлення модельного ряду лінійних світильників. Новий модельний ряд лінійних світильників має поліпшені технічні характеристики. Основна відмінність нового покоління лінійних світильників від попереднього покоління в тому, що в при меншій споживаної потужності вони на виході дають такий же рівень світлового потоку, як і моделі лінійних світильників попереднього покоління. Нашим замовникам ми готові надати зразки нових лінійних світильників для тестування, нашим партнерам - для презентації клієнтам в нових проектах і використання в якості демообразцов. Будемо раді взаємовигідній співпраці.Команда ІнфоТел.

Gigaset S820 Інтелектуальна практичність

Gigaset S820 Інтелектуальна практичність

Сучасний телефон з сенсорним екраном, зручною клавіатурою і гнучкими настройками.

Gigaset S820 - це радіотелефон, в якому знайшли втілення найсучасніші технології. Він оснащується 2,4-дюймовим сенсорним екраном і зручною клавіатурою, причому на заставку можна помістити до шести улюблених функцій для швидкого доступу. Зручними функціями цього телефону є блокування анонімних дзвінків і переадресація текстових сообщеній1. Крім того, варто відзначити його високу економічність, яка забезпечується технологією Eco Mode Plus2.

Корисні функції

Відновлюйте недавні розмови і відповідайте на пропущені дзвінки - адже це легко зробити за допомогою списків вихідних, вхідних і пропущених викликів, які ведуться телефоном Gigaset S820. Набір будь-якого номера зі списку здійснюється одним дотиком дисплея. Gigaset S820 також пропонує такі корисні функції як календар, нагадувач дат і будильник.

Зручність використання

Завдяки тривалому часу автономної роботи (до 20 годин в режимі розмови і до 250 годин в режимі очікування), ви зможете розмовляти по телефону Gigaset S820, не турбуючись про те, що він скоро розрядиться. За високу якість звуку відповідає технологія High Sound Performance ™. Гучність звуку легко регулюється прямо в процесі спілкування за допомогою бічної кнопки.

Якщо Вам цікаво отримати повну консультацію щодо продуктів, вироблених компанією Gigaset, зверніться до нас в офіс:

03110, Україна, Київ, вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел .: +380 (44) 520 2030
Факс: +380 (44) 520 2028
e-mail: infotel@infotel.ua

Також, Ви можете заповнити форму запиту

Також у розділі:

© ООО «ІнфоТел-Дистрибуція» 2011.
Всі права захищено.
Разработка сайта
Контакти
03110 Київ, вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520-20-30;
Львів / Тбілісі