+380 (44)
520-20-30
+995 (577)
25-22-86

Технічна підтримка / ІТ Аутсорсінг

Новинки

IP-телефон Alcatel-Lucent 8058s Premium Deskphone

 Конфігурується під будь-яке робоче місце, телефон моделі Alcatel-Lucent 8058s Premium Deskphone підходить для використання в офісах з незакріпленими робочими місцями, для роботи по групах або співробітників call-центрів.Рекомендована ціна: 459 USD. Конфігурується під будь-яке робоче місце, телефон моделі Alcatel-Lucent 8058s Premium Deskphone підходить для використання в офісах з незакріпленими робочими місцями, для роботи по групах або співробітників call-центрів.

Сервісне обслуговування ІТ-обладнання та програмного забезпечення на постійній основі (за договором)

Після впровадження комплексного ІТ-рішення або введення в експлуатацію будь-якого ІТ-обладнання, Ми рекомендуємо підписувати договір на постійну технічну підтримку. У договорі фіксується специфікації обладнання, періодичність виконання робіт, їх обсяг, терміни реагування та пільгові умови на виконання додаткових робіт.

Також всім сервісним клієнтам компанія "ІнфоТел" надає додаткові знижки на закупівлю обладнання і програмного забезпечення при розширенні, модернізації або реалізації нових завдань.

 

Технічна підтримка ІТ-обладнання та ІТ-інфраструктури на постійній основі забезпечить Вам:

 


Після впровадження комплексного ІТ-рішення або введення в експлуатацію будь-якого ІТ-обладнання, Ми рекомендуємо підписувати договір на постійну технічну підтримку. У договорі фіксується специфікації обладнання, періодичність виконання робіт, їх обсяг, терміни реагування та пільгові умови на виконання додаткових робіт.Тарифи на послуги з сервісного обслуговування на постійній основі в залежності від типу обладнання наведені нижче:

Також всім клієнтам, які користуються нашими послугами по постійній технічній підтримці, надаються додаткові знижки на закупівлі обладнання та програмного забезпечення при розширенні, модернізації або реалізації нових завдань.

В даний момент послугами постійної технічної підтримки користуються більше 20 клієнтів з різними моделями ІТ-обладнання.

Ми раді надати допомогу в організації процесу технічної підтримай на постійній основі, а також з будь-яких інших питань технічної підтримки і навчання Ваших фахівців.

Звертайтеся до нас!

03110, Україна, Київ, вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел .: +380 (44) 520 2030
Факс: +380 (44) 520 2028
e-mail: service@infotel.ua

© ООО «ІнфоТел-Дистрибуція» 2011.
Всі права захищено.
Разработка сайта
Контакти
03110 Київ, вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520-20-30;
Львів / Тбілісі