+380 (44)
520-20-30
+995 (577)
25-22-86

Yealink

Новинки

Інтернет-маркетолог, контент-менеджер.

Функціональні обов'язки:Підготовка статей та презентацій по продуктам та послугам компанії, реалізованим проектам, оновлення та редагування їх на сайті;Налагодження та відстеження результатів рекламних компаній по просуванню товарів і послуг компанії в Інтернеті і соціальних мережах;Проведення розсилок рекламних матеріалів по електронній пошті;Взаємодія з підрядниками при оновленні Інтернет ресурсів компанії (сайти, сторінки в соціальних мережах);Постійний аналіз та корегування маркетингових активностей в Інтернеті та соціальних мережах (Google Adwords, Google Analytics, Facebook).

Конференц-телефон Yealink CP860

Конференц-телефон Yealink CP860

Yealink CP860 - це сучасний конференц-телефон, що працює по VoIP-протоколу, призначений для швидкого і якісного оснащення переговорних кімнат. Розпродаж: 480 USD

Додатковий зовнішній мікрофон Yealink CPE80

Додатковий зовнішній мікрофон Yealink CPE80

Yealink CPE80 - це додатковий зовнішній мікрофон для підключення до конференц-телефонами Yealink CP860 або Yealink VCP40 (конференц-телефон для систем VC400 і VC120), призначений для збільшення радіусу захоплення звуку.

Розпродаж: 100 USD

IP-DECT тел. система Yealink W52P

IP-DECT тел. система Yealink W52P

 Yealink W52P - це бездротова телефонна система, що складається з базової станції і бездротової трубки, створена спеціально для малого бізнесу і компаній, яким важливі економічність і масштабованість рішень.

Рекомендована ціна: 140 USD

Доп. DECT трубка Yealink W52H

Доп. DECT трубка Yealink W52H

W52H - додаткова трубка для комплекту (базова станція + трубка) SIP-телефону Yealink W52P. Рекомендована ціна: 89 USD

Yealink SIP-T48S

Yealink SIP-T48S

Yealink SIP-T48S - це корпоративний телефон нового покоління, що відрізняється ультра елегантним бізнес-дизайном і просунутими технічними характеристиками. Сенсорний кольоровий LCD-екран з діагоналлю 7 дюймів допомагає зробити роботу з телефоном приємною і зручною. Також можливе підключення бездротової гарнітури за допомогою USB-адаптера Yealink BT40. Рекомендована ціна: 355 USD

Yealink SIP-T46S

Yealink SIP-T46S

Yealink SIP - T46S - це корпоративний телефон нового покоління. Нова модель відрізняється ультраэлегантным бізнес-дизайном, оснащена комплексом необхідних функцій і просунутими технічними характеристиками. Особливо приємною і зручною роботу з телефоном допомагає зробити великий кольоровий LCD- екран з діагоналлю 4,3'' дюйми. Окремою гідністю є можливість підключення безпровідної гарнітури через спеціальний USB- роз'їм.

Рекомендована ціна: 265 USD

Yealink SIP-T42S

Yealink SIP-T42S

Yealink SIP-T42S - один из представителей новой линейки корпоративных SIP-телефонов компании Yealink. Новая модель отличается ультраэлегантным бизнес-дизайном, оснащена комплексом необходимых функций и продвинутыми техническими характеристиками. На задней стороне телефона предусмотрен специальный разъем EHS для подключения Yealink EHS36.

Рекомендуемая цена: 172 USD

Yealink SIP-T41S

Yealink SIP-T41S

Yealink SIP - T41S - молодша модель нової "ультраэлегантной" лінійки IP- телефонів від Yealink. Апарат багато в чому схожий з моделлю Yealink SIP - T42G, проте є більше бюджетною моделлю за рахунок відсутності гигабитного порту Ethernet. Продовжуючи традиції сучасної корпоративної лінійки, нова модель відрізняється ультраэлегантным бізнес-дизайном, оснащена комплексом необхідних функцій і просунутими технічними характеристиками.

Рекомендована ціна: 144 USD

Yealink SIP-T23G

Yealink SIP-T23G

VoIP-телефон SIP-T23G - це корпоративний телефон на 3 облікових записи з голосовим движком на чіпсеті від компанії DSP Group, підтримкою Рое (Power over Ethernet) і гигабитного порту GigE.

Розпродаж: 105 USD

Yealink SIP-T29G

Yealink SIP-T29G

 IP- телефон Yealink SIP - T29G є найбільш просунутою моделлю лінійки Yealink T2x. Апарат оснащений кольоровим TFT- дисплеєм високого розділення, що забезпечує зручну візуалізацію; технологія Yealink Optima HD дозволяє передавати звук голосу співрозмовника особливо чітко і реалістично; для підключеного через телефон комп'ютера передача даних здійснюється за стандартом Gigabit Ethernet. 

 

Рекомендована ціна: 225 USD

 

1 2 3
© ООО «ІнфоТел-Дистрибуція» 2011.
Всі права захищено.
Разработка сайта
Контакти
03110 Київ, вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520-20-30;
Львів / Тбілісі