+380 (44)
520-20-30
+995 (577)
25-22-86

Телефонія, IP АТС, міні АТС

Новинки

Новий модельний ряд лінійних світильників

Шановні наші Замовники і Партнери!Використовуючи інноваційні розробки в області освітлення і сучасні комплектуючі, групі розробників компанії ІнфоТел вдалося добитися значного зниження споживаної потужності при збереженні існуючого рівня світлового потоку, а в певний нових моделях домогтися збільшення рівня світлового потоку при біьше низькому споживанні.Ми хочемо проінформувати Вас про повне оновлення модельного ряду лінійних світильників. Новий модельний ряд лінійних світильників має поліпшені технічні характеристики. Основна відмінність нового покоління лінійних світильників від попереднього покоління в тому, що в при меншій споживаної потужності вони на виході дають такий же рівень світлового потоку, як і моделі лінійних світильників попереднього покоління. Нашим замовникам ми готові надати зразки нових лінійних світильників для тестування, нашим партнерам - для презентації клієнтам в нових проектах і використання в якості демообразцов. Будемо раді взаємовигідній співпраці.Команда ІнфоТел.

Телефонія

Спростіть спілкування з колегами, партнерами та замовниками, роблячи його більш надійним та доступним.

У цьому Вам допоможуть сучасні рішення телефонії.

В міру того, як у компаній з’являється все більше опцій – відеозв’язок, спільна робота через Інтернет, системі обміну миттєвими повідомленнями та соціальні мережі, легко забути, наскільки важливою формою бізнес-комунікацій є людський голос (класична телефонія).

Надійність, простота, доступність і широкі функціональні можливості телефонії – ключові характеристики наших пропозицій голосової, відео і бездротового зв’язку для офісів, підприємств, великих корпорацій і просто для домашнього використання.

Ми пропонуємо та впроваджуємо інноваційні рішення по телефонії:

Враховуючи великий досвід роботи з різноманітним обладнанням, ми базуємось на рішення наступних виробників:

Додаткову інформацію та розрахунок вартості телефонної мережі для Вашого підприємства Ви можете отримати, звернувшись до нас:

03110, Україна, Київ, вул. Солом’янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520 2030
Факс: +380 (44) 520 2028
e-mail: infotel@infotel.ua
.
Також, Ви можете заповнити форму запиту.
© ООО «ІнфоТел-Дистрибуція» 2011.
Всі права захищено.
Разработка сайта
Контакти
03110 Київ, вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520-20-30;
Львів / Тбілісі