+380 (44)
520-20-30
+995 (577)
25-22-86

ZyXEL

Новинки

IP-телефон X4 (X4G)

IP-телефон X4 (X4G)
Fanvil X4 (X4G) - IP-телефон, що ідеально підходить для використання в готелях і готелях. Пристрій підтримує 4 SIP-аккаунта, має великий кольоровий ЖК дисплей, а також другий екран з DSS / BLF клавішами - ці функції дозволяють отримувати інформацію про стан абонентів, а також швидкий доступ до необхідних контактів. Вартість: 70/85 USD.

Керовані комутатори

Керовані комутатори

Телекомунікації і інформаційні технології беруть активну участь в сучасному бізнесі, пропонуючи усі нові і нові можливості. Глобальна мережа Інтернет за найскромнішими підрахунками, щороку збільшується в два рази. За останніми даними число постійних користувачів мережі Інтернет на сьогодні більше 1,5 млрд. чоловік.

Також, росте число багатофункціональних мереж, що пропонують функції високої доступності, безпеки, управління якістю обслуговування (QoS) і мережевого управління.

Перед бізнесом, що розвивається, встає цілий ряд завдань, пов'язаних з мережевою інфраструктурою, - як забезпечити підключення до мережі співробітників і клієнтів, як організувати безпечні з'єднання для захисту бізнес-ресурсів, як добитися збільшення продуктивності, зберігши при цьому високу якість мережевих сервісів.

Рішення від ZyXEL якнайкраще відповідають потребам телекомунікаційних операторів, що займаються створенням мереж широкосмугового доступу нового покоління.

Окрім підтримки різних технологій доступу (звичайні телефонні лінії, xDSL, оптоволокно, канали E1 і 10g) для мінімізації витрат операторів на мережі доступу, вони мають також чудові показники надійності і масштабованості. Більше того, на їх основі можна надавати не лише звичні послуги, такі, як голосова телефонія і широкосмуговий доступ, але і нові послуги, такі, як IP- телефонія (VoIP), послуги на основі технологій FTTx і навіть послуги IP- телебачення, вимагають високої пропускної спроможності. Ці технології дозволяють з мінімальними витратами забезпечити єдину схему надання послуг використовуючи будь-які мережі доступу.

Якщо Вам цікаво отримати повну консультацію стосовно продуктів, вироблюваних компанією ZyXEL, звертайтеся до нас в офіс:

03110, Україна, Київ, вул. Солом′янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520 2030
Факс: +380 (44) 520 2028
e-mail: infotel@infotel.com.ua

Читайте також

Система IP телефонії X8004

Безпровідне устаткування WiFi

Центри безпеки ZyWall

Система IP телефонії X8004Безпровідне устаткування WiFiЦентри безпеки ZyWall
© ООО «ІнфоТел-Дистрибуція» 2011.
Всі права захищено.
Разработка сайта
Контакти
03110 Київ, вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520-20-30;
Львів / Тбілісі