+380 (44)
520-20-30
+995 (577)
25-22-86

Axtel

Новинки

Новий модельний ряд лінійних світильників

Шановні наші Замовники і Партнери!Використовуючи інноваційні розробки в області освітлення і сучасні комплектуючі, групі розробників компанії ІнфоТел вдалося добитися значного зниження споживаної потужності при збереженні існуючого рівня світлового потоку, а в певний нових моделях домогтися збільшення рівня світлового потоку при біьше низькому споживанні.Ми хочемо проінформувати Вас про повне оновлення модельного ряду лінійних світильників. Новий модельний ряд лінійних світильників має поліпшені технічні характеристики. Основна відмінність нового покоління лінійних світильників від попереднього покоління в тому, що в при меншій споживаної потужності вони на виході дають такий же рівень світлового потоку, як і моделі лінійних світильників попереднього покоління. Нашим замовникам ми готові надати зразки нових лінійних світильників для тестування, нашим партнерам - для презентації клієнтам в нових проектах і використання в якості демообразцов. Будемо раді взаємовигідній співпраці.Команда ІнфоТел.

Гарнітура MS2 mono/ duo NC US

Артикул: AXH-MS2M / AXH-MS2D

Управління звуком і викликами за допомогою інтуїтивного пульта управління швидко входить в звичку користувача. USB роз'єм дозволяє легко підключитися до комп'ютера без додаткових налаштувань.

Гарнітура MS2 mono NC USBГарнітура MS2 duo NC USB
$ 65$ 70

 

Комфортне рішення UC для контактних центрів

MS2 - це перш за все рішення, що забезпечує повний комфорт в роботі контактного центру. Серія MS2 оптимізована для Microsoft Lync, з функцією прийому та завершення виклику. Завдяки технології Plug & Play гарнітура автоматично розпізнає камеру після підключення.

Гарнітура оснащена звуком високої якості і технологією шумозаглушення, які необхідні для професійного обслуговування клієнтів в контактних центрах. Серія MS2 відрізняється ультралегкою конструкцією, яка не тисне на голову, забезпечуючи комфортну роботу протягом всього дня.

Завдяки роз'єму USB гарнітуру можна швидко і просто підключити до комп'ютера. Пульт управління звуком і викликами оснащений функціональними кнопками для інтуїтивного управління програмними телефонами.

Співробітники, які часто переміщаються з одного робочого місця на інше, легко зможуть забрати MS2 в компактному кейсі.

Основні характеристики гарнітур MS2 mono / duo NC USB:


Сайт виробника: https://www.axtelheadsets.com/ru

Якщо Вас зацікавили професійні гарнітури Axtel, звертайтеся до нас:

03110, Україна, Київ, вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205

Тел .: +380 (44) 520 2030

Факс: +380 (44) 520 2028

e-mail: infotel@infotel.ua

 

Ви завжди можете скористатися електронною формою замовлення обладнання на нашому сайті.

© ООО «ІнфоТел-Дистрибуція» 2011.
Всі права захищено.
Разработка сайта
Контакти
03110 Київ, вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520-20-30;
Львів / Тбілісі