+380 (44)
520-20-30
+995 (577)
25-22-86

Axtel

Новинки

Gigaset ZX400 Для професіоналів

Gigaset ZX400 Для професіоналів
Максимально зручна гарнітура з чистим звуком для багатозадачності. Робочий день наповнений різними видами діяльності і ви хочете встигнути все і відразу? Спростіть вашу офісну життя з Gigaset ZX400, гарнітурою з професійним функціоналом. Цей практичний аксесуар вписується в усі роз'єми по 2,5 мм, а його регульоване наголов'я дозволяє знайти ідеальний розмір для максимального комфорту при ношеніі.ZX400 Gigaset також гарантує, що кожен виклик буде приходити вам з найкращою якістю звуку.

Гарнітура PRO MS XL mono/ duo NC USB

Артикул: AXH-PROMSM/ AXH-PROMSD        

Оптимізація для Microsoft Lync і простий в обслуговуванні пульт управління забезпечують безперервну та ефективну роботу з системами уніфікованих комунікацій.

PRO MS - це міцна гарнітура UC, що володіє сучасним дизайном і високими характеристиками. Відмінне рішення для операторів гарячої лінії.

Гарнітура PRO MS XL mono NC USBГарнітура PRO MS XL duo NC USB
$ 95$ 105

 

Міцна і елегантна гарнітура UC для повсякденного використання.

Серія PRO MS розроблена на базі спеціально підібраних матеріалів і багаторічного досвіду виробника, завдяки чому дуже надійна у використанні. Проста інтеграція гарнітури PRO MS з різними операційними системами дозволяє співробітникам технічної підтримки або гарячої лінії вільно спілкуватися, використовуючи додатки UC.

Гарнітура PRO MS автоматично розпізнається при підключенні до комп'ютера і не вимагає додаткових налаштувань. Зручний пульт управління дозволяє регулювати рівень гучності безпосередньо від перехідника гарнітури, а функція прийому і завершення виклику оптимізована для Microsoft Lync.

Широкосмуговий стерео звук забезпечує ідеальну передачу голосу співрозмовника і природню розмову без перешкод. Цифрова обробка сигналу DSP усуває відлуння в динаміках, завдяки чому поліпшується якість передачі звуку. Елегантний дизайн гарнітури добре підходить для використання в різних робочих ситуаціях.

Сайт виробника: https://www.axtelheadsets.com/ru

Якщо Вас зацікавили професійні гарнітури Axtel, звертайтеся до нас:

03110, Україна, Київ, вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205

Тел .: +380 (44) 520 2030

Факс: +380 (44) 520 2028

e-mail: infotel@infotel.ua

 

Ви завжди можете скористатися електронною формою замовлення обладнання на нашому сайті.

© ООО «ІнфоТел-Дистрибуція» 2011.
Всі права захищено.
Разработка сайта
Контакти
03110 Київ, вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520-20-30;
Львів / Тбілісі