+380 (44)
520-20-30
+995 (577)
25-22-86

Axtel

Новинки

Про компанію Axtel

Компанія Axtel є світовим лідером у виробництві професійних гарнітур і комунікаційних рішень. Продукти компанії Axtel створені з думкою про людей і їх потреб, щоб робота в гарнітурах була комфортною і ефективною.

Сучасні технології дозволяють постійно бути на зв'язку, не дивлячись на те, що нас розділяють великі відстані. Від моменту створення перших гарнітур, компанія Axtel старается перевершити світові стандарти якості бізнес-рішень. А все для того, щоб кожна гарнітура приносила успіх клієнту.

Якість звуку, надійність і максимальну зручність у використанні - це основні критерії ідеально cпроектірованной гарнітури. Такий підхід дозволяє створювати широкий спектр продукції для корпоративного сегмента, колл-центрів, а також завойовувати довіру клієнтів у всьому світі.

Істория компанії Axtel

Новий образ бренду Axtel

Прийшов також час по-новому поглянути на бренд Axtel. Компанія Axtel прислухається до потреб користувачів і йде в ногу з сучасними технологіями, щоб разом з продуктами Axtel комунікація ставала набагато простіше. Для корпоративних клієнтів розроблені вдосконалені серії телефонних гарнітур PRO і Elite HDvoice, а зовсім незабаром буде представлено бездротове рішення. Змінений, легкий і ненав'язливий логотип відображає філософію компанії Axtel, а на оновленому і інтуїтивно зрозумілому сайті клієнти швидко зможуть знайти важливу інформацію.

Axtel відомий у всьому світі

Протягом всіх років успішної діяльності компанія Axtel користується заслуженою довірою клієнтів, знаючи, що вибір відповідного обладнання і виробника для колл-центрів і міжнародних фірм не є випадковістю. Axtel - один з найбільш найчастіше обираємих брендів професійних гарнітур в Польщі і завойовує все більшу популярність у всьому світі. Це незаперечний доказ сильної позиції бренду на ринку.

Нові продукти

Компания Axtel радує клієнтів найбільш передовими технологічними продуктами в своєму асортименті. Рухаючись у бік мобільного і необмеженої комунікації, а також використовуючи власний багаторічний досвід, компанія Axtel створює бездротові рішення з великою функціональністю і широким застосуванням.

Експансія бренду

З широким асортиментом продукції Axtel почав завойовувати європейський ринок, відкриваючи свої офіси в Берліні і Парижі. 2008 рік - початок дистрибуції гарнітур Axtel за межі Європи. З цього моменту Axtel успішно стає все більш і більш популярним у всьому світі, а на сьогоднішній день присутні більше ніж в 100 країнах.

Перша серія гарнітур

Перший проект і виробництво гарнітур М2 Comfort був запущений в 2004 році. Легкі, з зручними динаміками і шумоподавляющіе гарнітури швидко отримали визнання найбільших компаній в Польщі.

Співпраця з кращими

Головна мета Axtel від початку існування бренду - надання надійних продуктів, які підвищать ефективність роботи кожного користувача. Тому розробки перших гарнітур Axtel були розпочаті у співпраці з французьким науково-дослідним центром, щоб отримати найбільш достовірні параметри якості та безпеки.

Створення бренду в 2004

Починаючи з 2004 року гарнітури Axtel допомагають користувачам в їх повсякденних комунікаціях. Саме тоді почалися перші розробки професійної гарнітури для офісів і колл-центрів.

Сайт виробника: https://www.axtelheadsets.com/ru

Якщо Вас зацікавили професійні гарнітури Axtel, звертайтеся до нас:

03110, Україна, Київ, вул. Солом’янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520 2030
Факс: +380 (44) 520 2028

e-mail: infotel@infotel.ua

© ООО «ІнфоТел-Дистрибуція» 2011.
Всі права захищено.
Разработка сайта
Контакти
03110 Київ, вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520-20-30;
Львів / Тбілісі