+380 (44)
520-20-30
+995 (577)
25-22-86

Axtel

Новинки

Gigaset A420 White Чистий функціональність

Gigaset A420 White Чистий функціональність
Якщо ви шукаєте простий і надійний в роботі телефон для повсякденного використання, то оптимальним вибором буде модель Gigaset A420. Вона володіє великим висококонтрастним дисплеєм з підсвічуванням, на якому легко читаються текст і навігаційні елементи. Під вбудовану телефонну книжку можна записати до 100 номерів та імен. Висока якість звуку забезпечує технологія HSPTM. Крім того, Gigaset A420 може похвалитися високою економічністю за рахунок енергозберігаючого режиму Eco Mode Plus.

Про компанію Axtel

Компанія Axtel є світовим лідером у виробництві професійних гарнітур і комунікаційних рішень. Продукти компанії Axtel створені з думкою про людей і їх потреб, щоб робота в гарнітурах була комфортною і ефективною.

Сучасні технології дозволяють постійно бути на зв'язку, не дивлячись на те, що нас розділяють великі відстані. Від моменту створення перших гарнітур, компанія Axtel старается перевершити світові стандарти якості бізнес-рішень. А все для того, щоб кожна гарнітура приносила успіх клієнту.

Якість звуку, надійність і максимальну зручність у використанні - це основні критерії ідеально cпроектірованной гарнітури. Такий підхід дозволяє створювати широкий спектр продукції для корпоративного сегмента, колл-центрів, а також завойовувати довіру клієнтів у всьому світі.

Істория компанії Axtel

Новий образ бренду Axtel

Прийшов також час по-новому поглянути на бренд Axtel. Компанія Axtel прислухається до потреб користувачів і йде в ногу з сучасними технологіями, щоб разом з продуктами Axtel комунікація ставала набагато простіше. Для корпоративних клієнтів розроблені вдосконалені серії телефонних гарнітур PRO і Elite HDvoice, а зовсім незабаром буде представлено бездротове рішення. Змінений, легкий і ненав'язливий логотип відображає філософію компанії Axtel, а на оновленому і інтуїтивно зрозумілому сайті клієнти швидко зможуть знайти важливу інформацію.

Axtel відомий у всьому світі

Протягом всіх років успішної діяльності компанія Axtel користується заслуженою довірою клієнтів, знаючи, що вибір відповідного обладнання і виробника для колл-центрів і міжнародних фірм не є випадковістю. Axtel - один з найбільш найчастіше обираємих брендів професійних гарнітур в Польщі і завойовує все більшу популярність у всьому світі. Це незаперечний доказ сильної позиції бренду на ринку.

Нові продукти

Компания Axtel радує клієнтів найбільш передовими технологічними продуктами в своєму асортименті. Рухаючись у бік мобільного і необмеженої комунікації, а також використовуючи власний багаторічний досвід, компанія Axtel створює бездротові рішення з великою функціональністю і широким застосуванням.

Експансія бренду

З широким асортиментом продукції Axtel почав завойовувати європейський ринок, відкриваючи свої офіси в Берліні і Парижі. 2008 рік - початок дистрибуції гарнітур Axtel за межі Європи. З цього моменту Axtel успішно стає все більш і більш популярним у всьому світі, а на сьогоднішній день присутні більше ніж в 100 країнах.

Перша серія гарнітур

Перший проект і виробництво гарнітур М2 Comfort був запущений в 2004 році. Легкі, з зручними динаміками і шумоподавляющіе гарнітури швидко отримали визнання найбільших компаній в Польщі.

Співпраця з кращими

Головна мета Axtel від початку існування бренду - надання надійних продуктів, які підвищать ефективність роботи кожного користувача. Тому розробки перших гарнітур Axtel були розпочаті у співпраці з французьким науково-дослідним центром, щоб отримати найбільш достовірні параметри якості та безпеки.

Створення бренду в 2004

Починаючи з 2004 року гарнітури Axtel допомагають користувачам в їх повсякденних комунікаціях. Саме тоді почалися перші розробки професійної гарнітури для офісів і колл-центрів.

Сайт виробника: https://www.axtelheadsets.com/ru

Якщо Вас зацікавили професійні гарнітури Axtel, звертайтеся до нас:

03110, Україна, Київ, вул. Солом’янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520 2030
Факс: +380 (44) 520 2028

e-mail: infotel@infotel.ua

© ООО «ІнфоТел-Дистрибуція» 2011.
Всі права захищено.
Разработка сайта
Контакти
03110 Київ, вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520-20-30;
Львів / Тбілісі