+380 (44)
520-20-30
+995 (577)
25-22-86

Відеоспостереження

Новинки

Системи відеоспостереження

Системи відеоспостереження - це сукупність сучасних технологій, які зорієнтовані на конкретні цілі. Основна мета полягає в підвищенні рівня безпеки на певній території. На сьогоднішній день збільшується популярність на дані системи не тільки серед інвесторів і власників бізнесу, а й серед простих людей, тому що градація цін, виходячи з поставлених завдань, доступна практично для кожного. Нічого не викликає сумнівів, що дана тенденція у розвитку та вдосконаленні систем безпеки матиме тільки тенденцію до зростання.

Сучасні системи відеоспостереження (CCTV) - це програмно-апаратний комплекс, що складається з відеокамер, об'єктивів, моніторів, реєстраторів і ін. устаткування, і призначений для організації відеоконтролю як на локальних об'єктах, так і на територіально-розподілених об'єктах.

На поточний момент системи відеоспостереження дозволяють встановлювати відеоконтроль за об'єктами будь-якої складності, а робота на ньому оперативного персоналу не вимагає високої кваліфікації. Як пристрої запису використовують як цифрові відеореєстратори (DVR), так і звичайні комп'ютери з платою відеозахвату. Серед переваг відеореєстраторів можна виділити функції квадратора (мультиплексора), відеодетектора руху, відеомагнітофона і т.д. Також сучасні відеореєстратори забезпечені мережевим або модемним інтерфейсом, що дозволяє передавати відеодані по IP протоколу. На відміну від DVR систем, системи, побудовані на базі персональних комп'ютерів, мають більш широкий діапазон функціональних можливостей, високу продуктивність і ємність архівів, а також звичний для користувачів ПК інтерфейс.

Відеоспостереження є сьогодні невід'ємним елементом будь-якої сучасної системи безпеки.

Основні завдання, які вирішуються за допомогою відеоспостереження:

Найчастіше, при виборі системи відеоспостереження, проводиться вибір між аналоговим і IP відеоспостереженням. Гібридні системи відеоспостереження також використовуються, виходячи з потреб бізнесу.

Проектування - перший крок у визначенні вимог і цілей до систем безпеки. Огляд місцевості та аудит наявної інфраструктури допоможе визначити ці цілі і вимоги для проектування системи відеоспостереження.

На етапі проектування основні критерії, з якими потрібно визначитися:

Аналогові системи відеоспостереження простіші і дешевші, але вони менш опційні в порівнянні з IP відеоспостереженням. Для невеликих об'єктів можливостей цих систем цілком достатньо. Сфери застосування: квартири, заміські будинки, дачні ділянки, офіси, автостоянки, невеликі об'єкти торгівлі, салони краси, готелі та мотелі.

Аналогова система відеоспостереження складається з трьох основних частин:

Аналогові відеокамери можна застосовувати не тільки всередині приміщення, але і зовні. Залежно від вимог до системи, застосовуються як фіксовані, так і поворотні камери. Вартість фіксованих камер значно нижче поворотних, вимоги до монтажу дуже прості. Це є великим плюсом при виборі типу камер для побудови комплексних систем безпеки.

Основний недолік систем аналогового відеоспостереження в тому, що передача високочастотних сигналів зображення практично не захищена від перешкод, що призводить до нечіткого зображення. З цієї причини все більш поширеними стають цифрові системи відеоспостереження.

У цифрових системах відеоспостереження сигнал передається в цифровому вигляді, що значно знижує вплив зовнішніх факторів і перешкод. Для побудови типових систем цифрового відеоспостереження застосовують:

Виходячи з вимог до працездатності системи відеоспостереження можна використовувати цифрове або аналогове обладнання від провідних світових виробників:

Цифрові системи відеоспостереження дуже просто масштабуются, дають можливість використання PC-серверів, записуючих і зберігаючих дані, використання широкого вибору програмного забезпечення, яке забезпечить необхідні вимоги до існуючих завдань.

Рішення відеоаналітики, являють собою набір комп'ютеризованих алгоритмів, які автоматично аналізують живі або записані відеодані, без необхідності втручання людини. Інтеграція відеоаналітики з системами мережного відеоспостереження дозволяє оператору більш ефективно виявляти, запобігати, реагувати і розслідувати інциденти.

Milestone розробляє кращі в світі рішення для управління відео на базі IP для будь-яких організацій і підприємств. Рішення від Milestone - це перевірені рішення, які працюють. Інтегровані з провідними виробниками камер, системами управління відео (VMS), що дозволяє користувачам розгортати системи кращі в своєму класі, які найкраще підходить під їхні вимоги.

 

Переваги вибору Milestone:

Фахівці компанії «Infotel» допоможуть Вам кваліфіковано підібрати найкраще рішення, що відповідає всім необхідним вимогам до системи відеоспостереження на самому надійному обладнанні відомих виробників.

Чому вигідно співпрацювати з нами:

З нами легко працювати. Ми працюємо на ринку більше 13 років і ще не встигли обрости бюрократичним жиром. Ми працюємо швидко і з задоволенням !!!

Замовити розрахунок системи відеоспостереження Ви можете у нашого менеджера.

03110, Україна, Київ, вул. Солом’янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520 20 30
Факс: +380 (44) 520 20 28
e-mail: infotel@infotel.ua
© ООО «ІнфоТел-Дистрибуція» 2011.
Всі права захищено.
Разработка сайта
Контакти
03110 Київ, вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520-20-30;
Львів / Тбілісі