+380 (44)
520-20-30
+995 (577)
25-22-86

Локальні мережі та IT інфраструктура

Новинки

Gigaset A420 White Чистий функціональність

Gigaset A420 White Чистий функціональність
Якщо ви шукаєте простий і надійний в роботі телефон для повсякденного використання, то оптимальним вибором буде модель Gigaset A420. Вона володіє великим висококонтрастним дисплеєм з підсвічуванням, на якому легко читаються текст і навігаційні елементи. Під вбудовану телефонну книжку можна записати до 100 номерів та імен. Висока якість звуку забезпечує технологія HSPTM. Крім того, Gigaset A420 може похвалитися високою економічністю за рахунок енергозберігаючого режиму Eco Mode Plus.

Питання та відповіді по СКС

Так у чому ж користь СКМ? Відповідь на це питання сформулюємо, розвіявши найпоширеніші міфи і та помилкові судження замовників.

1. Наш штатний інженер /програміст/електронник/ телефоніст сам вирішить всі питання, пов’язані з мережею.

Цей варіант не принесе бажаних результатів з двох істотних причин:

По-перше, для виконання цієї задачі на високоякісному рівні потрібні досвідчені професіонали, котрі щоденно зіштовхуються з цією роботою, та з усією різноманітністю проблем, що виникають у процесі монтажу. Спеціалісти нашої компанії регулярно проходять навчання та мають відповідну освіту та досвід. «Майстер на всі руки», який зіштовхнувся з інсталяцією мережі вперше явно їм не рівня. Грамотно спроектована мережа повинна служити вам щонайменше 10 років. Очевидно, що крім професіоналів з цією задачею на належному рівні ніхто не впорається.

По-друге, навіть якщо припустити, що Ваш співробітник худо-бідно проклав мережу, то будь-які розбіжності з адміністрацією чи звільнення в даному випадку потягне за собою повну втрату відомостей про мережу, так як крім цього співробітника ніхто ними не володіє.

Співпраця з компанією ІнфоТел гарантує Вам доступ до всієї необхідної інформації, наявність відповідної документації, а також забезпечення сервісного обслуговування незалежно від обставин.

2. СКМ нам не потрібна, штат співробітників не надто великий. Чи не можна замінити її звичайними локальними мережами?

Якщо на Вашому підприємстві відбувається розвиток чи модернізація інформатизації засобі зв’язку, збільшення робочих місць, встановлення чи перевстановлення мережевого обладнання (принтер, сканери, копіри, комп’ютери), перекладання  телефонних ліній з однієї кімнати в іншу, то примітивна локальна мережа створить масу незручностей при спробі втілити ці проекти в життя. В умовах інтенсивного інформаційно-технічного розвитку підприємства, локальна мережа не спроможна справитись із новими задачам.

Краще інвестувати сьогодні у СКМ, ніж виявити завтра, що дороговартісне обладнання та програмне забезпечення не функціонує з вини примітивної локальної мережі.

3. Для чого витрачати гроші на проекти та сертифікацію СКМ  виробника на багато років, якщо ми не знаємо скільки ще пропрацюємо?

Проектуванням займаються професіонали ІнфоТел, котрі допоможуть Вам мінімізувати затрати без втрати якості системи. Постійно з’являється нове обладнання з додатковими можливостями, і тільки наша компанія використовує весь спектр технічних рішень та сміє вибрати найбільш оптимальний варіант за показником ціна/якість.

Тому, варто витрати гроші на проект, зате потім зекономити на монтажі самої СКМ.

Завоювати довіру клієнтів ми змогли завдяки наступним перевагам:

За більш детальною інформацією звертайтесь:

03110, Україна, Київ, вул. Солом’янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520 2030
Факс: +380 (44) 520 2028
e-mail: infotel@infotel.ua
© ООО «ІнфоТел-Дистрибуція» 2011.
Всі права захищено.
Разработка сайта
Контакти
03110 Київ, вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520-20-30;
Львів / Тбілісі