+380 (44)
520-20-30
+995 (577)
25-22-86

Platan

Завантажити

Новинки

Gigaset A420 White Чистий функціональність

Gigaset A420 White Чистий функціональність
Якщо ви шукаєте простий і надійний в роботі телефон для повсякденного використання, то оптимальним вибором буде модель Gigaset A420. Вона володіє великим висококонтрастним дисплеєм з підсвічуванням, на якому легко читаються текст і навігаційні елементи. Під вбудовану телефонну книжку можна записати до 100 номерів та імен. Висока якість звуку забезпечує технологія HSPTM. Крім того, Gigaset A420 може похвалитися високою економічністю за рахунок енергозберігаючого режиму Eco Mode Plus.

Запис розмов в АТС Platan

Запис розмов в АТС Platan

У початку 2013 року вийшла нова версія ПО Agent 003, яке є програмою для обслуговування зареєстрованих на SD-карті розмов в PBX Server Libra.

Коли варто скористатися записом розмов? Як відбувається комплексна запис розмов в системах Platan - PBX Server Libra?

Коли і навіщо записувати?

якщо:

то можна скористатися інтегрованою записом розмов у PBX Server Libra і їх обробкою за допомогою програми Agent 003. Agent 003 в Libra призначений для виконання спеціальних завдань - він подбає про безпеку бізнесу.

Запис розмов обраних користувачів в PBX Server Libra, а також їх прослуховування і обробка уповноваженими особами в додатку Agent 003.

Більш просте рішення пропонує АТС Prima і додаток ПО Agent 001, призначене для обробки записаних в ній розмов.

Як це працює?

Libra конфіденційно записує телефонні розмови (міські входять, переслані, вихідні, також внутрішні) обраних або всіх співробітників. Багатоканальний запис дозволяє записувати до 32 одночасно наведених розмов, з будь-якою кількістю абонентів. Абоненти, розмови яких записуються, можуть бути поінформовані про це відповідним повідомленням.

Записи неявно зберігаються в Сервері Agent 003, з якого можуть прослуховуватися за допомогою програми Клієнт Agent 003, і ​​доступні з веб-браузера, без необхідності установки додаткових програм, в довільній операційній системі.

Елементи інтегрованої системи запису розмов в PBX Server Libra Безпека записаних розмов Конфіденційність і безпека розмов гарантує їх неявне зберігання на Сервері Agent 003, встановленим на Platan Application Server, що працюють на Linux, що забезпечує стабільність незалежно від ресурсів, з великою місткістю для записів. Записи можуть прослухати тільки уповноважені особи, відповідно до замовленої ліцензією на Agent 003 - навіть безпосередній доступ до файлів, записаних на Сервері, не дасть можливості несанкціонованого їх прослуховування. Функції управління та доступ до записів розділені:

Елементи інтегрованої системи запису розмов в PBX Server Libra

Безпека записаних розмов

Конфіденційність і безпека розмов гарантує їх неявне зберігання на Сервері Agent 003, встановленим на Platan Application Server, що працюють на Linux, що забезпечує стабільність незалежно від ресурсів, з великою місткістю для записів.

Записи можуть прослухати тільки уповноважені особи, відповідно до замовленої ліцензією на Agent 003 - навіть безпосередній доступ до файлів, записаних на Сервері, не дасть можливості несанкціонованого їх прослуховування.

Функції управління та доступ до записів розділені:

Для підвищення безпеки в Agent 003 неможливо видаляти записи, щоб не стирати «незручні» розмови з АТС. Супервизор і Клієнт можуть мати повноваження завантажувати доступні для прослуховування записи і зберігати їх на локальному диску. Це сприяє аналізу або обговорення обраного розмови, дає можливість перенаправлення записи співробітнику, що не має доступу і повноважень для прослуховування своїх розмов.

Вимоги щодо обладнання:

Увага, рекомендується використовувати Platan Application Server - як окремий робочий стіл для сервера Agent 003.

Звертайтеся до нас!

03110, Україна, Київ, вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520 2030
Факс: +380 (44) 520 2028
e-mail: georg@infotel.ua


Вартість: 
100 y.о. за канал

 

 

 

Читайте також

Про компанію Platan

Про компанію Platan
© ООО «ІнфоТел-Дистрибуція» 2011.
Всі права захищено.
Разработка сайта
Контакти
03110 Київ, вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520-20-30;
Львів / Тбілісі