+380 (44)
520-20-30
+995 (577)
25-22-86

Platan

Завантажити

Новинки

Вітаємо Юрія Андрійовича з успішною здачею екзаменів

Весь колектив київського офісу компанії Infotel поспішає привітати Юрія Бабака з успішною здачею екзаменів. Провідний інженер компанії Infotel успішно здав іспит Fortinet NSE 4 і підтвердив кваліфікацію Network Security Proffesional.

Запис розмов в АТС Platan

Запис розмов в АТС Platan

У початку 2013 року вийшла нова версія ПО Agent 003, яке є програмою для обслуговування зареєстрованих на SD-карті розмов в PBX Server Libra.

Коли варто скористатися записом розмов? Як відбувається комплексна запис розмов в системах Platan - PBX Server Libra?

Коли і навіщо записувати?

якщо:

то можна скористатися інтегрованою записом розмов у PBX Server Libra і їх обробкою за допомогою програми Agent 003. Agent 003 в Libra призначений для виконання спеціальних завдань - він подбає про безпеку бізнесу.

Запис розмов обраних користувачів в PBX Server Libra, а також їх прослуховування і обробка уповноваженими особами в додатку Agent 003.

Більш просте рішення пропонує АТС Prima і додаток ПО Agent 001, призначене для обробки записаних в ній розмов.

Як це працює?

Libra конфіденційно записує телефонні розмови (міські входять, переслані, вихідні, також внутрішні) обраних або всіх співробітників. Багатоканальний запис дозволяє записувати до 32 одночасно наведених розмов, з будь-якою кількістю абонентів. Абоненти, розмови яких записуються, можуть бути поінформовані про це відповідним повідомленням.

Записи неявно зберігаються в Сервері Agent 003, з якого можуть прослуховуватися за допомогою програми Клієнт Agent 003, і ​​доступні з веб-браузера, без необхідності установки додаткових програм, в довільній операційній системі.

Елементи інтегрованої системи запису розмов в PBX Server Libra Безпека записаних розмов Конфіденційність і безпека розмов гарантує їх неявне зберігання на Сервері Agent 003, встановленим на Platan Application Server, що працюють на Linux, що забезпечує стабільність незалежно від ресурсів, з великою місткістю для записів. Записи можуть прослухати тільки уповноважені особи, відповідно до замовленої ліцензією на Agent 003 - навіть безпосередній доступ до файлів, записаних на Сервері, не дасть можливості несанкціонованого їх прослуховування. Функції управління та доступ до записів розділені:

Елементи інтегрованої системи запису розмов в PBX Server Libra

Безпека записаних розмов

Конфіденційність і безпека розмов гарантує їх неявне зберігання на Сервері Agent 003, встановленим на Platan Application Server, що працюють на Linux, що забезпечує стабільність незалежно від ресурсів, з великою місткістю для записів.

Записи можуть прослухати тільки уповноважені особи, відповідно до замовленої ліцензією на Agent 003 - навіть безпосередній доступ до файлів, записаних на Сервері, не дасть можливості несанкціонованого їх прослуховування.

Функції управління та доступ до записів розділені:

Для підвищення безпеки в Agent 003 неможливо видаляти записи, щоб не стирати «незручні» розмови з АТС. Супервизор і Клієнт можуть мати повноваження завантажувати доступні для прослуховування записи і зберігати їх на локальному диску. Це сприяє аналізу або обговорення обраного розмови, дає можливість перенаправлення записи співробітнику, що не має доступу і повноважень для прослуховування своїх розмов.

Вимоги щодо обладнання:

Увага, рекомендується використовувати Platan Application Server - як окремий робочий стіл для сервера Agent 003.

Звертайтеся до нас!

03110, Україна, Київ, вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520 2030
Факс: +380 (44) 520 2028
e-mail: georg@infotel.ua


Вартість: 
100 y.о. за канал

 

 

 

Читайте також

Про компанію Platan

Про компанію Platan
© ООО «ІнфоТел-Дистрибуція» 2011.
Всі права захищено.
Разработка сайта
Контакти
03110 Київ, вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520-20-30;
Львів / Тбілісі