Rooms hotel

Інфотел відгуки

Традиції та інновації

Rooms Hotels - це молодий і незалежний готельний бренд, заснований в Джорджії, який швидко перетворився на провідного лідера в області видатної гостинності в регіоні.

Під керівництвом засновника і власника Temur Ugulava бренд створив базу лояльних місцевих шанувальників, а також встановив міцні зв'язки з міжнародними діловими мандрівниками, любителями відпочинку та представниками творчої індустрії, яких залучають як захоплююче минуле країни, так і нові яскраві починання. У регіоні, який знаходиться у процесі трансформації, Rooms Hotels демонструє обличчя і прагнення сучасної Грузії, роблячи нове відчутним, а також з гордістю дотримуючись історичного коріння і сутності держави.

Гордий незалежний бренд, Rooms Hotels є прогресивним і постійно надихається останніми тенденціями, що розвиваються в дизайні, гастрономії та культурі. Бренд Rooms Hotels готовий продовжити свою експансію по всьому регіону, відкриваючи нові враження і можливості у країні, швидко формує нову яскраву ідентичність.

Традиційна грузинська гостинність у поєднанні з дизайнерськими концепціями сучасного світу, що розвиваються, створюють затишний та інтимний, але творчий і незмінно далекоглядний простір у своєму підході. У регіоні, який, здавалося б, постійно змінюється, бренд Rooms Hotels виступає як маяк грузинських традицій і каталізатор нових починань у країні.

Компанія InfoTel реалізувала для компанії:

Hotel Kokhta Бакуріані

  1. Структурована кабельна система СКС
  2. PBX – Alcatel-Lucent OXE
  3. Джерела безперебійного живлення – Tripp Lite

Офіційний сайт: https://roomshotels.com/

Прочитати відгук!

Отримати безкоштовну консультацію
Центральний офіс у Києві:
03110, Україна, Київ,
вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520 2030
Факс: +380 (44) 520 2028
e-mail: infotel@infotel.ua
Представництво в Грузії:
0119, Грузія, Тбілісі, пр-т. Церетелі, 116
Тел.: +995 (32) 234 16 09
e-mail: infotel@infotel.ge
© Infotel Group 2004 - 2022.
Усі права захищені.