Вендори

На сьогодні ми співпрацюємо з понад 20 вендорами та поставляємо надійне, перевірене мережеве та телекомунікаційне обладнання та рішення від провідних світових виробників.

InfoTel - це спільнота IT-фахівців, об'єднаних в групу компаній, які щодня живуть розвитком і впровадженням нових IT-технологій. В нашій команді працюють люди різного віку, що дозволяє нам поєднувати досвід старших й досвідчених IT-фахівців та інноваційні ідеї тільки початківців інженерів. Ми постійно працюємо над побудовою командної роботи і згуртованістю в прагненні до загальних цілей. Наш багаторічний досвід і компетенція фахівців допомагає нам впроваджувати найскладніші завдання і рішення. Ми працюємо на результат та якість. Наша мета - розвиток і впровадження нових IT-технологій. Це нас стимулює, удосконалює, розвиває й надихає на нові ідеї. InfoTel представлений офісами в Україні та Грузії, що дозволяє нам успішно працювати в Європі та Азії, та бути ближче до своїх замовників.

Компанія InfoTel розпочала свою діяльність у 2004 році, як амбітний IT-проєкт. Ми пройшли шлях від перших невеликих проєктів і до запуску рішень для великих корпорацій. У нашому кейсі є тисячі різноманітних проєктів і рішень, величезний досвід впровадження й репутація на IT-ринку.

У роботі компанії ми завжди дотримувалися принципу клієнтоорієнтованості та партнерства. Ми розуміємо потреби наших клієнтів і завжди застосовуємо індивідуальний підхід при виборі рішення.

Для отримання повної інформації щодо впровадження рішень й обладнання для вашої компанії, зверніться до нас в офіс для консультації.

Відправити запит

Центральний офіс у Києві:
03110, Україна, Київ,
вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520 2030
Факс: +380 (44) 520 2028
e-mail: infotel@infotel.ua
Представництво в Грузії:
0119, Грузія, Тбілісі, пр-т. Церетелі, 116
Тел.: +995 (32) 234 16 09
e-mail: infotel@infotel.ge
© Infotel Group 2004 - 2022.
Усі права захищені.