Aver

AVer є провідним розробником і виробником освітніх технологій і рішень для візуальної взаємодії

системами відеоконференцзв'язку високої чіткостКомпанія AVer, заснована в січні 2008 року, є провідним розробником і виробником освітніх технологій і рішень для візуальної взаємодії. Завдяки великому портфелю продуктів, починаючи від візуалізаторів і візків для зарядки мобільних пристроїв, і закінчуючи системами відеоконференцзв'язку високої чіткості й конференц-камерами, продукти AVer істотно впливають на те, як ми спілкуємося та навчаємо. В AVer сповнені рішучості надавати інтелектуальні рішення, які не тільки задовольняють потреби наших клієнтів, але і перевершують їх очікування.

Лідер інноваційного ринку

Штаб-квартира AVer знаходиться в місті Нью-Тайбей, Тайвань. Зараз у компанії працює близько 500 осіб по всьому світу, при цьому професійні науково-дослідні й дослідно-конструкторські працівники становлять 30%. Компанія використовувала цей багатий технічний і дизайнерський досвід, щоб отримати понад 195 патентів на широкий спектр технологій. Компанія AVer стала успішним творцем інтелектуальних рішень, задовольняючи клієнтів шляхом технологічних інновацій і чудової якості. Зараз продукція AVer відзначена численними міжнародними нагородами, такими як iF Design Award і Red Dot Award з Німеччини, CES Innovation Award з США, Worlddidac Award зі Швейцарії, Taiwan Excellence Award і Good Design Award з Японії.

системи відеоконференцзв'язку високої чіткості й конференц-камери

Корпоративна місія

Впроваджувати інновації в способи спілкування людей і покращувати їх навчання. Компанія глибоко віддана корпоративній соціальній відповідальності в глобальному масштабі.

Корпоративні цінності

Бути на Землі

Стояти на твердій основі, щоб гарантувати, що все, що виконується і робиться добре. Прагнення вдосконалювати основний бізнес, щоб стати шановним світовим лідером.

Створення цінності

Віра в інновації та застосування своїх корпоративних цінностей в тому, що робиться. Віримо в стійкі переваги для забезпечення довгострокового і короткострокового розвитку.

Посвята себе

AVer захоплені створенням ідеального робочого місця для реалізації свого потенціалу. Компанія об'єднується для досягнення великих цілей через безкорисливість і служіння іншим людям.

Служіння суспільству

AVer прагне повертати суспільству і ділитися прибутком з зацікавленими сторонами. Повага до життя і прагнення підняти рівень життя людей.

 

Рішення і продукти

Класна техніка

AVer забезпечує школи новітніми та кращими технологіями в класі, пропонуючи ряд продуктів, які дозволяють викладачам комбінувати, поєднувати й створювати рішення, які найкраще підходять для них. За допомогою технологій AVer школи можуть без особливих зусиль донести до своїх учнів останні досягнення в галузі освіти, включаючи зворотне навчання, інтерактивне навчання та дистанційне навчання. Асортимент AVer включає безліч HD-візуалізаторів (документ-камер) для будь-якого середовища; візки для зарядки планшетів, Chromebook і ноутбуків; інтерактивне навчальне програмне забезпечення; і системи дистанційного навчання.

Візки для зарядки та синхронізації

системи відеоконференцзв'язку високої чіткості й конференц-камериAVer також надає школам зручні рішення для управління мобільними пристроями у вигляді візків та шаф для підзарядки. Доступні в різних розмірах, ці візки і шафи не тільки забезпечують зручне рішення для зарядки та зберігання, але також можуть захистити пристрій від крадіжки або вандалізму завдяки міцним сталевим каркасам і триточковим механізмам замикання. Крім того, вони можуть похвалитися низкою ергономічних функцій, що забезпечують максимальну простоту використання для вчителів, а також елементами дизайну, які роблять їх безпечними для приміщень з маленькими дітьми.

Дистанційне навчання

системи відеоконференцзв'язку високої чіткості й конференц-камериЗавдяки дистанційному навчанню учні можуть знайомитися з людьми з різних культур або відвідувати курси інших шкіл, не виходячи з класу. Рішення AVer для дистанційного навчання надають школам відео в форматі Full HD, високоякісний звук і ряд функцій, які дозволяють учням реалістично взаємодіяти з однолітками або іншими людьми в різних школах чи навіть країнах. Візуалізатори AVer (документ-камери) також можуть бути інтегровані в систему дистанційного навчання для яскравих презентацій. Уроки можна легко записувати за допомогою функції запису в один дотик AVer.

Візуалізатор (документ-камера)

системи відеоконференцзв'язку високої чіткості й конференц-камериВізуалізатори AVer (документ-камери) поєднують в собі високоякісне відео з інноваційними функціями і зручним дизайном для створення приголомшливо яскравих вражень від презентації. У AVer є візуалізатори для будь-якого типу ситуацій: бездротові візуалізатори можна легко переміщати по класній кімнаті, USB-візуалізатори компактні, але потужні, візуалізатори з гнучкими ручками можуть представляти об'єкти під будь-яким кутом, візуалізатори з механічними важелями виключно міцні, а візуалізатори платформ об'єднують лайтбокс і потужний оптичний зум.

Програмне забезпечення для навчальних закладів

системи відеоконференцзв'язку високої чіткості й конференц-камериПрограмне забезпечення AVer Sphere2 надає інтуїтивно зрозумілі інструменти для створення уроків, підготовки уроків, записи і багато чого іншого. Вчителі можуть легко інтегрувати у свої уроки ряд методів навчання, таких як розгортання пристроїв 1-1, перевернуте навчання, змішане навчання і традиційні навчальні програми. Крім того, Sphere2 дозволяє вчителям легше отримати доступ до ряду функцій візуалізатора, забезпечуючи більш яскраві анотації, захоплюючі презентації та взаємодію в класі. Вчителі можуть навіть відправляти зображення на пристрої учнів, після чого учні можуть додавати свої власні анотації та відправляти зображення назад вчителю.

Ділове спілкування

Компанія AVer продовжує удосконалювати вертикальну інтеграцію відеоконференцзв'язку та розробку додатків програмного й апаратного забезпечення для проведення двоточкових або багатоточкових зустрічей. Користувачі можуть спілкуватися один з одним через систему відеоконференцзв'язку. Використовуючи мобільне програмне забезпечення у поєднанні з системою багатоточкового відеоконференцзв'язку, ми розширюємо традиційну зустріч з конференц-залу на настільні комп'ютери, ноутбуки, планшети або мобільні телефони. Крім того, сімейство EVC, оснащене камерою PTZ і набором мікрофонів, забезпечує чітке зображення і звук в реальному часі, що дозволяє бізнес-користувачам проводити невеликі або великі відеоконференції так само гладко, як і особисту зустріч.

USB-камера для конференцій

системи відеоконференцзв'язку високої чіткості й конференц-камериСімейство AVer VC включає професійні хмарні конференц-камери і портативні багатофункціональні конференц-камери, які дозволяють користувачам позбутися від складних пристроїв традиційної системи відеоконференцзв'язку. За допомогою нашого програмного забезпечення ми забезпечуємо високу якість конференцій. Як і в більшості наших додатків для відеоконференцзв'язку, користувачам потрібно лише USB-з'єднання, щоб забезпечити кристально чистий і плавний відеоконференцзв'язок.

Двоточкова багатоточкова система відеоконференцзв'язку

системи відеоконференцзв'язку високої чіткості й конференц-камериСімейство AVer EVC пропонує системи відеоконференцзв'язку точка-точка і багатоточковий зв'язок. Він також сумісний з різноманітним професійним обладнанням для відеоконференцзв'язку в усіх типах конференц-залів і підходить для проведення багатосторонніх зустрічей в реальному часі. Крім того, зум-об'єктив відкриває ширший кругозір, а високочутливі масиви мікрофонів виявляють та ідентифікують різні голоси, так що всі учасники можуть бути чітко записані.

ODM / OEM-сервіс

Команда AVer R & D займається розробкою продуктів та інноваціями. Наша філософія - зрозуміти очікування клієнтів з усіх важливих деталей і задовольнити їх потреби. Завдяки інноваційним технологіям та відмінному обслуговуванню AVer надає високоякісні послуги та технології OEM / ODM для задоволення потреб освітніх і бізнес-користувачів.

Глобальна присутність та обслуговування

Зі штаб-квартири на Тайвані компанія AVer прагне надавати і розробляти чудові та інноваційні рішення для клієнтів у всіх куточках світу. У AVer є 12 міжнародних офісів та місцевих представників на чотирьох континентах по всьому світу, у США, Нідерландах, Великобританії, Німеччині, Франції, Іспанії, Китаї, Японії, Кореї, Тайвані, Таїланді і В'єтнамі. Крім того, велика мережа каналів поширення дозволяє надавати корисні та доступні продукти для навчання і відеозв'язку клієнтам в більш ніж 100 країнах. Широка міжнародна присутність дає можливість обслуговувати клієнтів у глобальному масштабі з неперевершеним сервісом і підтримкою.

системи відеоконференцзв'язку високої чіткості й конференц-камери

Глобальна компанія тягне за собою глобальну відповідальність, і тому AVer постійно прагне забезпечити чистіше довкілля і задовольняти потреби місцевої громади, де б не знаходилися. Завод AVer, розташований в штаб-квартирі, застосовує бережливе виробництво секційного типу, що дозволяє бути дуже гнучкими і швидко міняти продуктові лінійки, що робить AVer ідеально відповідними для виробництва широкого спектра дрібносерійних продуктів. Інженери виробничої лінії AVer беруть участь в заходах NPI (впровадження нового продукту) на ранніх етапах розробки продукту і проводять відповідну підготовку. Завдяки власним можливостям виготовлення пристосувань інженери можуть швидко й ефективно підготуватися до масового виробництва.

Для забезпечення високої якості й контролю роботи виробнича лінія AVer застосовує методологію «Шість сигм», що дозволяє скоротити відходи і, отже, витрати. Для повної простежуваності історія виробництва зберігається в інформаційній системі цеху. Маючи всі необхідні механізми, легко впроваджені у виробничу систему, ми сподіваємося надати нашим клієнтам високоефективні виробничі послуги.

Компанія AVer

 

Постачання якості світового класу

Завод, розташований в місті Нью-Тайбей, Тайвань, відповідає стандартам ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001, IECQ QC 080000 та авторизованому економічному оператору (AEO), ISO 13485, директиві RoHS (2011/65 / EU), WEEE 2002/96. Сертифікати / EC, ErP 2009/125 / EC і SONY Green Partner. Завдяки прийняттю цих суворих стандартів компанія AVer прагне підтримувати високу якість роботи, мінімізувати відходи і забезпечувати безпечні умови праці для своїх співробітників.

AVer здійснює суворий контроль за використанням небезпечних речовин, виробляючи лише ті продукти, які відповідають вимогам RoHS. Більш того, внутрішні критерії контролю якості регулярно оновлюються, щоб відповідати найактуальнішим міжнародним стандартам і задовольняти потреби все більш екологічно свідомих споживачів.

Офіційний сайт: https://www.aver.com/

Якщо Вам цікаво отримати повну консультацію щодо продуктів, вироблених компанією AVer, зверніться до нас в офіс.

Відправити запит

 

Центральний офіс у Києві:
03110, Україна, Київ,
вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520 2030
Факс: +380 (44) 520 2028
e-mail: infotel@infotel.ua
Представництво в Грузії:
0119, Грузія, Тбілісі, пр-т. Церетелі, 116
Тел.: +995 (32) 234 16 09
e-mail: infotel@infotel.ge
© Infotel Group 2004 - 2022.
Усі права захищені.