Ribbon

комунікаційне програмне забезпечення, рішення для IP та оптичних мереж

комунікаційне програмне забезпечення, рішення для IP та оптичних мереж Ribbon Communications (Nasdaq: RBBN) поставляє комунікаційне програмне забезпечення, рішення для IP та оптичних мереж постачальникам послуг, підприємствам і секторам критично важливої ​​інфраструктури по всьому світу. Ribbon активно співпрацюємо з клієнтами, допомагаючи їм модернізувати свої мережі для поліпшення конкурентного позиціонування і поліпшення бізнес-результатів у сьогоднішньому інтелектуальному, безперервному і вимогливому до даних світі. Інноваційний портфель комплексних рішень забезпечує безпрецедентну масштабованість, продуктивність і гнучкість, включаючи програмно-орієнтовані рішення від ядра до периферії, хмарні пропозиції, передові інструменти безпеки та аналітики, а також рішення IP та оптичних мереж для 5G.

Рішення

Ribbon допомагає провідним світовим постачальникам послуг зв'язку та підприємствам використовувати комунікаційні технології наступного покоління, включаючи хмарні комунікації («Хмара»), інтернет-протокол («IP»), протокол ініціації сеансу («SIP»), голосовий зв'язок по LTE Long. Term Evolution («VoLTE»), передача голосу по Інтернет-протоколу («VoIP»), уніфіковані комунікації («UC»), вебзв'язок у реальному часі («WebRTC»), прикордонні обчислення, програмно-обумовлена ​​глобальна мережа  «SD-WAN »), аналітика, інтерфейси програмування додатків (" API ") і вбудовані комунікації. Маючи більш ніж 1000 клієнтів по всьому світу і 20-річним досвідом перетворення і захисту мереж, Ribbon дозволяє постачальникам послуг і підприємствам трансформувати свої мережі зв'язку,

Провідний у галузі портфель продуктів Ribbon містить в собі IP-системи, оптичні системи та прикордонні контролери сеансів (SBC) для постачальників послуг і підприємств, інтелектуальну периферію з SD-WAN, оркестровку кордону мережі, політики та маршрутизацію, контролери викликів або програмні комутатори, мультимедіа, шлюзи, платформи додатків, комунікаційні клієнти і контролери сигналізації для хмарних комунікаційних рішень «як послуга». Комплексний портфель компанії також включає неперевершені рішення для комплексної гарантії обслуговування, безпеки, боротьби з шахрайством і аналітики. Всі ці рішення підтримуються глобальною сервісною групою з великим досвідом проєктування, розгортання та обслуговування деяких з найбільших у світі IP і оптичних мереж.

Компанія також зосереджена на наданні безпечних можливостей корпоративного зв'язку операторського класу для галузевих вертикалей, включаючи фінансовий сектор, державний сектор, освіта та охорона здоров'я. Всі ці галузі вже отримують вигоду від безпечних, уніфікованих, надійних і вбудованих комунікаційних можливостей Ribbon, які розширюють їх можливості для спільної роботи і підвищують продуктивність.

Великий портфель хмарних, прикордонних й оптичних IP-мереж Ribbon включає постачальників фіксованого, мобільного, кабельної (MSO), гуртової торгівлі, а також міжмережевих з'єднань для центрів обробки даних всіх розмірів з останніми новинками:

Клієнти і партнери

У Ribbon є клієнти практично у всіх регіонах світу, включаючи Північну Америку, Центральну і Латинську Америку, Азісьйсько-Тихоокеанський регіон, Європу і Близький Схід. У число клієнтів Ribbon входять провідні постачальники послуг, такі як BT, Verizon, CenturyLink, Deutsche Telekom, Softbank, TalkTalk і Tata, а також великі підприємства, такі як Міністерство оборони США, Техаський університет в Остіні, Лос-Анджелес і Громадська бібліотека Лос- Анджелеса.

Ribbon виводить продукти на ринок через постачальників послуг, торгових партнерів та незалежних постачальників програмного забезпечення (ISV).

Ribbon також може похвалитися екосистемою технологічних партнерів світового класу, включаючи такі світові бренди, як Microsoft, Amazon Web Services, IBM, Intel і Polycom.

Сайт виробника:  https://ribboncommunications.com/

 Якщо Вам цікаво отримати додаткову інформацію щодо продуктів, вироблених компанією Ribbon Communications, зверніться до нас за консультацією в офіс.

 

Відправити запит

Центральний офіс у Києві:
03110, Україна, Київ,
вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520 2030
Факс: +380 (44) 520 2028
e-mail: infotel@infotel.ua
Представництво в Грузії:
0119, Грузія, Тбілісі, пр-т. Церетелі, 116
Тел.: +995 (32) 234 16 09
e-mail: infotel@infotel.ge
© Infotel Group 2004 - 2022.
Усі права захищені.