Snom

Snom - VoIP нового покоління  Відмінна якість звуку

Snom - VoIP нового покоління

Snom - VoIP нового покоління. Відмінна якість звукуВідмінна якість звуку

Звуковий дизайн - це мистецтво в Snom. Він лежить в основі розробки й містить в собі одні з найбільш передових у світі інструментів для поліпшення звуку.

Складне програмне забезпечення

Програмне забезпечення Snom безперервно розвивається і поліпшується ось уже 15 років. Програмне забезпечення Snom з більш ніж 900 функціями та варіантами є потужним, гнучким і універсальним.

Розроблено у Німеччині

Цінності Snom засновані на їх походженні: вони прагнуть до досконалості в IP-телефонії. Вони досягають цього завдяки увазі до деталей і рішень, які елегантні, практичні, недорогі та пропонують відмінну якість звуку.

Snom технології. Якісні IP-рішення

Аудіо технології

Протягом багатьох років, завдяки акустичному досвіду, компанія Snom постійно покращує якість звуку своїх пристроїв, комбінуючи новітні алгоритми DSP з навичками передачі сигналів VoIP. Зокрема, вони розв’язують різні проблеми, характерні для технології VoIP, такі як затримки обробки, мережеві затримки, втрата мережевих пакетів і шум.

Саме ця увага до деталей на етапі проєктування створює відмінності в якості голосу в телефонах.

Snom використовує широкий спектр інструментів і програмного забезпечення для тестування на етапі проєктування IP-телефонів, щоб гарантувати, що вони надають клієнтам найкращу якість відповідно до останніх вимог сучасних телекомунікацій.

Дизайн для бізнесу

Snom - VoIP нового покоління  Відмінна якість звукуДіловий телефон повинен працювати в самих різних місцях, а також в самих різних ділових ситуаціях, будь-то на стійці реєстрації, в коллцентрі, в завантаженому офісі, в залі засідань, в коридорах, на складі або в філіалі.

Додаткові вимоги до сучасного бізнес-телефону - це зручні функції для повсякденної роботи, такі як утримання, повтор виклику при зайнятості, конференцзв’язок, моніторинг декількох ліній або індикатор зайнятості, переадресація виклику або зручний виклик контактів зі списку контактів.

Він повинен легко інтегруватися в офісні процеси, вимагати невеликої кількості інструкцій, бути простим і зручним у використанні.

Щоб задовольнити ці вимоги, Snom розробив набір функцій, що охоплює всі можливі офісні сценарії: телефони Snom мають понад 700 налаштувань, які можна комбінувати, щоб забезпечити максимальну зручність у повсякденній роботі.

Технологія проєктування

Snom аналізує та оцінює людські, технологічні та економічні фактори, що впливають на успіх продукту з точки зору клієнтів.

Команди молодих і досвідчених дизайнерів розробляють інноваційні та зручні дизайнерські рішення, які виділяються своєю надзвичайною оригінальністю і надають бренду необхідну автентичність. Світові нагороди підтверджують успіх Snom в цій області.

Дизайн в Snom продуманий до найменших деталей, їх уважність та акуратність в процесі проєктування показують, наскільки вони цінують своїх клієнтів.

Дисплеї

Snom використовує тільки складні технології, такі як TFT і FSTN у своїх дисплеях. Їх кольорові дисплеї з високою роздільною здатністю виготовлені з рідкокристалічних дисплеїв на тонкоплівкових транзисторах (TFT LCD), щоб забезпечити поліпшені властивості, такі як керованість пікселів і хороші значення контрастності, широкий кут огляду, низький колірний зсув і хороші показники передачі.

Всі дисплеї, використовувані Snom, вибираються за їх довговічність і стабільність; вони можуть витримувати певні електростатичні розряди та перебої в подачі електроенергії без пошкоджень.

Якість розроблена у Німеччині

Snom був одним з піонерів IP-телефонії з моменту заснування у 1996 році і пишається тим, що з того часу розробляє нові високоякісні рішення. Snom надає особливого значення безпечним, функціональним і міцним виробам - якості, на яку ви можете покластися.

Промисловий дизайн

Snom - VoIP нового покоління  Відмінна якість звукуSnom прагне до досконалості. Таким чином, промисловий дизайн є центральною частиною процесу дослідження і розробки нових продуктів.

Технічні характеристики продукту у рекомендаціях Snom по дизайну включають такі аспекти, як загальний дизайн об'єкта, розташування деталей один щодо одного, кольору, структури, форми й аспекти використання пристрою, такі як звук, клавіатура та освітлення.

Snom націлений на вимогливих користувачів, які шукають телефон VoIP, що поєднує в собі широкий спектр функцій з ексклюзивним позачасовим дизайном.

Напівпровідникова техніка

Перш ніж інженери компанії розроблять нову систему на кристалі (SoC, однокристальна система) для телефонів VoIP, вони зв'язуються з архітекторами системи у напівпровідниковій промисловості. Такі функції, як B. комутатори Ethernet, розроблені в поєднанні з пристроями побутового рівня передачі (PHYs - пристрої фізичного рівня), цифрової обробки даних (DSP - процесори цифрових сигналів) і зі звуковими пристроями та повністю інтегровані в однокристальні рішення. Приділяючи особливу увагу звуковим аспектам архітектури SoC, команда Snom забезпечує максимально можливу якість звуку в мережах VoIP. Це містить в собі дотримання наших високих внутрішніх стандартів для високоякісного зменшення акустичного відлуння.

Програмні технології

Програмне забезпечення Snom пропонує бізнес-користувачам велику кількість корисних функцій для повсякденного та спеціального використання.

У міру розвитку технологій ви можете бути впевнені, що Snom завжди буде одним з перших, хто запропонує ці новітні функції на своїх телефонах.

Snom використовує модульний метод розробки програмного забезпечення, який дозволяє без проблем підтримувати одну і ту ж прошивку на різних моделях телефонів.

Рішення для розгортання:

Офіційний сайт: https://www.snom.com/

Якщо Вам цікаво отримати додаткову інформацію щодо продуктів, вироблених компанією Snom, зверніться до нас за консультацією в офіс.

 

Відправити запит

 

Центральний офіс у Києві:
03110, Україна, Київ,
вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520 2030
Факс: +380 (44) 520 2028
e-mail: infotel@infotel.ua
Представництво в Грузії:
0119, Грузія, Тбілісі, пр-т. Церетелі, 116
Тел.: +995 (32) 234 16 09
e-mail: infotel@infotel.ge
© Infotel Group 2004 - 2022.
Усі права захищені.