STULZ

STULZ GmbH

STULZ GmbHКомпанія STULZ GmbH  була заснована у 1947 році в місті Гамбург (Німеччина), в даний час є світовим лідером у виробництві прецизійних кондиціонерів та іншого кліматичного обладнання. Компанія має свої представництва у багатьох країнах світу, володіє 14 дочірніми компаніями та 7 заводами (у Європі, США, Індії та Китаї). STULZ організувала хорошу партнерську мережу з продажу та обслуговуванню встановленого обладнання.

Обладнання STULZ успішно застосовується на території України, демонтуючи безаварійну роботу в будь-яких кліматичних умовах та найвищу точність управління, що дозволяє контролювати температуру повітря з точністю до градусу. 

Промислові кондиціонери виробництва STULZ – це надійні та ефективні німецькі рішення. Таке обладнання допоможе Вам з мінімальними затратами енергії обслуговувати великі по площі приміщення та повністю контролювати як температуру повітря, так і рівень вологості. Холодопродуктивність промислових кондиціонерів STULZ дуже висока, у той же час модулі системи розроблені з урахуванням економії простору. Такий кондиціонер займе мінімум простору у Вашому технологічному приміщенні, забезпечуючи в середньому 38 кВт холодопродуктивності на 1 м2.

Прецизійні кондиціонери STULZ являють собою сучасне кліматичне обладнання, що суміщає інноваційні технології, унікальні конструкторські розробки та можливість індивідуального підбору оптимального варіанта конфігурації.

Компанія InfoTel готова запропонувати Вам різноманітні моделі обладнання STULZ, що розраховані на охолодження технологічних та промислових приміщень. Низький рівень шуму прецизійних кондиціонерів STULZ дозволяє використовувати їх в житлових районах. У нас Ви можете не тільки придбати кондиціонер, але також і замовити його доставку і монтаж у короткі строки, крім того, ми пропонуємо регулярне обслуговування усіх встановлених кондиціонерів.

Сайт виробника: http://www.stulz.com/

Якщо Вам цікаво отримати додаткову інформацію щодо продуктів, вироблених компанією STULZ GmbH, зверніться до нас за консультацією в офіс.

Відправити запит

Центральний офіс у Києві:
03110, Україна, Київ,
вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520 2030
Факс: +380 (44) 520 2028
e-mail: infotel@infotel.ua
Представництво в Грузії:
0119, Грузія, Тбілісі, пр-т. Церетелі, 116
Тел.: +995 (32) 234 16 09
e-mail: infotel@infotel.ge
© Infotel Group 2004 - 2022.
Усі права захищені.