Jabra

vendor jabra

vendor jabraJabra прекрасно розуміє, що потрібно для створення кращих у своєму класі звукових рішень. Компанія йдемо шляхом пропозиції поліпшеного досвіду використання своїх пристроїв. Це відбивається в продуктах компанії, розроблених і спроєктованих спеціально для вас, з урахуванням ваших потреб і того, що необхідно для отримання відмінних вражень від розмов  телефоном і прослуховування музичних композицій.

У світі Jabra форма відповідає функції. Розуміючи ваші потреби, будь-то найбільш якісне звучання мови та музики або розширені функції для концентрації і співпраці, Jabra думає про те, чого ви хочете, і про те, як ви будете використовувати пристрій. Навушники й гарнітури Jabra - ідеальні звукові рішення для використання в офісі, дорозі, тренажерному залі або навіть на вулиці в негоду - це продукти світового рівня, відповідні будь-яким вашим вимогам.

Кожен продукт Jabra - це сотні годин досліджень і ретельного проєктування. Саме тому  пристрої Jabra розумніші й пропонують більше функцій і можливостей, ніж інші навушники, гарнітури і спікерфони на ринку. Саме тому найчастіше саме компанія Jabra першою пропонує вам нові звукові технології та інновації.

Купуючи пристрій Jabra, ви знаєте, що отримуєте найкращі продукти на ринку. Вони створені, щоб стати такими.

Тандем Jabra і GN Group

Дух GN Group змусив подолати кілька власних кордонів. Перший у світі мікрофон з ультрашумоподавленням, перша у світі гарнітура Bluetooth® і перші у світі спортивні навушники з монітором серцевого ритму - ось лише деякі приклади. Jabra не просто поділяє новаторський дух GN Group, але й ділиться своїми знаннями та досвідом. А завдяки тісній співпраці Jabra з дочірнім брендом ReSound створені неперевершені звукові можливості. ReSound - провідні світові експерти в області слухових апаратів. Вони з'єднують дизайн і технології, щоб дати можливість людям з глибокою втратою слуху почути те, що їм подобається. Їх потужними, малопомітними, інтелектуальними слуховими апаратами можна керувати за допомогою інтегрованих програм. Це забезпечує природне, відрегульоване для конкретного користувача звучання й може перетворити слуховий апарат в бездротові стереонавушники. Те, що знають вони, відомо і Jabra. Це означає, що Jabra, як ніхто інший, розуміємо науку про звук. 

Сайт виробника: https://www.jabra.com/

Додаткову інформацію щодо характеристик та цін на продукцію Jabra Ви можете отримати, звернувшись до нас в офіс.

Перейти до каталогу

Центральний офіс у Києві:
03110, Україна, Київ,
вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520 2030
Факс: +380 (44) 520 2028
e-mail: infotel@infotel.ua
Представництво в Грузії:
0119, Грузія, Тбілісі, пр-т. Церетелі, 116
Тел.: +995 (32) 234 16 09
e-mail: infotel@infotel.ge
© Infotel Group 2004 - 2022.
Усі права захищені.