Трускавецькурорт

Інфотел відгуки

Тисячі людей з усієї України і ближніх країн щороку приїжджають на відпочинок та оздоровлення в Трускавець - курорт, який по праву заслуговує на звання здравниці Прикарпаття. І відвідавши одного разу Трускавець, ви самі зможете переконатися в тому, скільки можливостей подарує вам курорт.

Трускавець - це найкращий привід знайти в нескінченному списку справ трохи часу для себе, і чудово відпочити на лоні природи, відновлюючи життєві сили, красу і енергію.

Передгірне чисте повітря, цілюща вода природних джерел.

Санаторії і комфортабельні вілли розташовані в самих мальовничих місцях, де сама природа подбає про те, щоб ви насолодилися її цілющими властивостями. У медичних центрах досвідчені лікарі курортологи, підберуть вам індивідуальну програму оздоровлення та лікування. До послуг гостей різні категорії номерів, які розраховані як на відокремлений відпочинок та оздоровлення, так і на відпочинок всією сім'єю.

А безліч екскурсійних програм (українські Карпати, гора Говерла, озеро Синевир, Почаїв, Львів) дозволить зробити свій відпочинок не тільки корисним, а й цікавим.

Офіційний сайт: http://truskavetskurort.ua/

Отримати безкоштовну консультацію
Центральний офіс у Києві:
03110, Україна, Київ,
вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520 2030
Факс: +380 (44) 520 2028
e-mail: infotel@infotel.ua
Представництво в Грузії:
0119, Грузія, Тбілісі, пр-т. Церетелі, 116
Тел.: +995 (32) 234 16 09
e-mail: infotel@infotel.ge
© Infotel Group 2004 - 2022.
Усі права захищені.