+380 (44)
520-20-30
+995 (577)
25-22-86

2N TELECOMUNIKACE

Новинки

Новий модельний ряд лінійних світильників

Шановні наші Замовники і Партнери!Використовуючи інноваційні розробки в області освітлення і сучасні комплектуючі, групі розробників компанії ІнфоТел вдалося добитися значного зниження споживаної потужності при збереженні існуючого рівня світлового потоку, а в певний нових моделях домогтися збільшення рівня світлового потоку при біьше низькому споживанні.Ми хочемо проінформувати Вас про повне оновлення модельного ряду лінійних світильників. Новий модельний ряд лінійних світильників має поліпшені технічні характеристики. Основна відмінність нового покоління лінійних світильників від попереднього покоління в тому, що в при меншій споживаної потужності вони на виході дають такий же рівень світлового потоку, як і моделі лінійних світильників попереднього покоління. Нашим замовникам ми готові надати зразки нових лінійних світильників для тестування, нашим партнерам - для презентації клієнтам в нових проектах і використання в якості демообразцов. Будемо раді взаємовигідній співпраці.Команда ІнфоТел.

IP-системи оповіщення

IP-системи поширення аудіосигналу з портфеля 2N дозволяють передавати звук через IP-протокол на великі відстані, причому на базі бездротового зв'язку. Вони являють собою інструмент для сповіщень і рекламних повідомлень незалежно від того, чи йде мова про трансляцію усного мовлення і звукозапису або про програванні фонової музики, використанні веб-радіо або іншої аудіо- системи в конкретному приміщенні з можливістю програвання повідомлень в різних зонах окремо.

2N IP Audio використовуються, перш за все, для оповіщення, інформування та повідомлення широкого кола осіб, якими є покупці, співробітники і відвідувачі громадських приміщень. Наші системи оповіщення є ідеальним рішенням, перш за все, для готелів, шкіл, торгових центрів, ресторанів, аеропортів, вокзалів, офісних будівель, а також спортивних і культурних центрів.


SIP Speaker

NetSpeaker

NetSpeaker Lite

NetMic

 

ПРИМЕЧАНИЯ

Двосторонній звукдані
ніні

Резервне копіювання звуку (карта microSD)

ніда
да

ні


Канали1

4

4

ні


Режим «Не в мережі»ні

да

да

ні
Відтворення дорожки, збереженої на карті microSD у випадку відсутності підключення до серверу.

Відтворення попередньо записаного повідомлення при введенні

дада
да
да

Незалежна функціяда

ні (тільки режим «Не в мережі»)

ні (тільки режим «Не в мережі»)

ні


Функція SIP-телефонада

VoIP-лінія к 2N® NetSpeaker серверу, передбачена можливістьсть налаштувань і переадресації вашого дзвінка у визначену зону 2N® NetSpeakers/точки RTP


VoIP-лінія к 2N® NetSpeaker серверу, передбачена можливість налаштувань переадресації вашого дзвінка у визначену зону 2N® NetSpeakers/точки RTPні

Веб-сервердані
ні
ні

Telnetніда
да
да

IP-пейджингдададада
АудіокодекиG.711, G.729 моно, RTP груповий G711MP3 стерео до 320 кбіт, 44,1 кГц, 16 біт/SIP на G.711, RTP груповий G711 або L16MP3 стерео до 320 кбіт, 44,1 кГц, 16 біт/SIP на G.711, RTP груповой G711 або L16PCM (44,1kHz 16bit)
Система відтвореннянідадані
Пріоритетинідадані
Диспетчер відтворення доріжокні (тільки при умові, що це була функція PBX)дадані
Визначення зонидададада
Подтримка інтернет-радіонідадані
Віддалене спостереженняв процесі розробкидадада
Сповіщення SIPданініні
Додатки для мобільних пристроївданініні
Живлення PoEдаданіда
Кінцевий підсилювачдаданіні

За кваліфікованою консультацією по продуктам 2N звертайтеся до нас в офіс:

03110, Україна, Київ, вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520 2030
Факс: +380 (44) 520 2028
e-mail: infotel@infotel.ua 

 

© ООО «ІнфоТел-Дистрибуція» 2011.
Всі права захищено.
Разработка сайта
Контакти
03110 Київ, вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520-20-30;
Львів / Тбілісі