+380 (44)
520-20-30
+995 (577)
25-22-86

IT безпека та захист інформації

Новинки

OpenScape Office

OpenScape Office
З рішенням OpenScape Office компанії малого та середнього бізнесу з кожним днем ​​зможуть виконувати все більше роботи, підвищуючи якість обслуговування клієнтів і заощаджуючи свої кошти.

WatchGuard Firebox

Серія дротових і бездротових пристроїв WatchGuard Firebox, WatchGuard XTM, створених для розширеного управління системою безпеки компаній будь-якого рівня і оперативного реагування на зовнішні інформаційні загрози. Комплексні рішення компанії WatchGuard. забезпечують захист корпоративних мереж підприємств і організацій в будь-якій точці світу.

Пропоновані компанією WatchGuard рішення забезпечують надійну інформаційну та мережеву безпеку, уніфіковане управління через захищені канали доступу SSL VPN за доступну ціну.

Моделі серії Firebox XTM / XCS - це багатофункціональні пристрої для захисту локальних мереж з оновлюваних програмним забезпеченням, відповідають необхідним вимогам по продуктивності в залежності від виконуваних завдань і розміру підприємства. Багатофункціональні пристрої з високим рівнем захисту. До складу кожного пристрою включені новітні технології, підвищений рівень надійності, легкість управління за прийнятну ціну.

Окремо стоять пристрої Firebox

Окремо стоять пристрої Firebox забезпечують мережеву безпеку на високому рівні, призначені для використання в компаніях малого і середнього бізнесу. Моделі з індексом -W в кінці номера моделі включають додатково підтримку бездротових мереж 802.11a / b / g / n / ac з можливістю підключення в двох діапазонах 2,4 ГГц або 5 ГГц.

 

 

 

Firebox T10 - забезпечують безпеку віддалених офісів у великих корпоративних мережах, а також в не великих офісах до 20 користувачів.

Firebox T30 & Firebox T50 - дана серія підходить як для малих офісів, так і для компаній середнього рівня, яким потрібні технології PoE (Power over Ethernet), більш висока пропускна здатність і продуктивність, висока надійність.

Firebox T70 має найвищу продуктивність серед всіх пристроїв даної серії. Пристрій підійде організаціям з кількість користувачів більше 50 чоловік, з високими вимогами до продуктивності пристрою, що забезпечує інформаційну безпеку. Наявність двох PoE портів дає можливість підключення Wi-Fi точок доступу.

Пристрої Firebox для установки в 19 '' стійку

Пристрої Firebox для установки в 19 '' стійку забезпечує захист від вірусів і хакерських атак в критичних областях локальної мережі з використанням багаторівневого захисту, що добре підходить для середніх і територіально-розподілених компаній. Дана серія пристроїв призначена для установки (монтажу) в 19 "стійку.

 

 

 

Firebox M200 & M300 - високопродуктивні пристрої з вбудованим комутатором на вісім гігабайтних портів, які підійдуть малим і середнім організаціям з кількістю персоналу до 150 чоловік. Firebox M400 & M500 - дані моделі додатково комплектуються двома додатковими гігабайтними SFP портами. Більш висока продуктивність розширює потреби середніх компаній, забезпечує необхідну гнучкість для розширення мережевих можливостей до 600 користувачів.

Firebox M440 - технічні характеристики аналогічні з пристроями М400 / М500, однак мають в два рази більше портів, включаючи 2 х 10G SFP +, вбудований комутатор і додатковий резервне джерело живлення. Вісім портів із загальної кількості підтримують PoE, що спрощує розгортання бездротового WiFi сегмента локальної мережі та інших пристроїв в одному офісі.

Firebox M4600 & M5600 - самі високопродуктивні пристрої в даній серії. Модульна структура обладнання дозволяє компаніям комплектувати моделі M4600 або M5600 необхідними модулями точно під свої бізнес завдання. Дані моделі оснащені резервними джерелами живлення для забезпечення безперебійної роботи. Дані пристрої в більшості випадків встановлюються в центральних офісах великих територіально-розподілених компаній.

Віртуальні рішення Firebox

Віртуальні рішення Firebox XTMv забезпечують необхідну продуктивність і інформаційну безпеку без покупки додаткового устаткування, ідеально підходить для невеликих підприємств і організацій.

Для зниження витрат і підвищення ефективності, доступності та гнучкості інформаційних ресурсів багато компаній використовують віртуалізацію або віртуальні рішення. Але віртуальніі рішення є складними в управлінні і вразливими для зовнішніх загроз. Віртуальні рішення WatchGuard XTMv забезпечують захист інформаційних ресурсів компанії, єдине уніфіковане управління з мінімальними ризиками для безпеки, моніторинг в реальному часі, multi-WAN підтримка і масштабованість рішень для будь-якого бізнесу. Рішення WatchGuard XTMv забезпечують вашим віртуальним середах таку саму безпеку, як і в разі використання фізичних середовищ.

Якщо Вам цікаво отримати повну консультацію щодо продуктів, вироблених компанією WatchGuard, зверніться до нас в офіс:

03110, Україна, Київ, вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел .: +380 (44) 520 2030
Факс: +380 (44) 520 2028
e-mail: infotel@infotel.ua

Також, Ви можете заповнити форму запиту

© ООО «ІнфоТел-Дистрибуція» 2011.
Всі права захищено.
Разработка сайта
Контакти
03110 Київ, вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520-20-30;
Львів / Тбілісі