+380 (44)
520-20-30
+995 (577)
25-22-86

Gigaset

Новинки

Gigaset A420 White Чистий функціональність

Gigaset A420 White Чистий функціональність
Якщо ви шукаєте простий і надійний в роботі телефон для повсякденного використання, то оптимальним вибором буде модель Gigaset A420. Вона володіє великим висококонтрастним дисплеєм з підсвічуванням, на якому легко читаються текст і навігаційні елементи. Під вбудовану телефонну книжку можна записати до 100 номерів та імен. Висока якість звуку забезпечує технологія HSPTM. Крім того, Gigaset A420 може похвалитися високою економічністю за рахунок енергозберігаючого режиму Eco Mode Plus.

Gigaset PRO Maxwell 10S - SIP

Gigaset PRO Maxwell 10S - SIP

Gigaset PRO Maxwell 10S VoIP / SIP-телефон з надзвичайно чітким сенсорним дисплеєм HD розширенням та інноваційними функціями, які дозволяють перейти на наступний рівень інтерактивності. Gigaset PRO Maxwell 10S використовує Android, одну з останніх версій популярної мобільної платформи. Це означає гнучкий, повністю настроюваний користувальницький інтерфейс, який дозволяє працювати швидше і більш інтуїтивно, ніж коли-небудь.

Настільний телефон Maxwell Basic

Настільний телефон Maxwell Basic

Настільний телефон Maxwell Basic, розроблений для повсякденного використання і гарантує високу якість аудіозв'язку. Компактність і висока якість складання Maxwell Basic поєднує усі необхідні функції, які повинен мати настільний телефон професійного рівня, будучи готовим рішенням для будь-якого офісу.

Телефон бізнес-класу Gigaset Maxwell 2

Телефон бізнес-класу Gigaset Maxwell 2

Функціональний настільний телефон для ділового зв'язку

IP- телефон бізнес-класу має бути зручним у використанні, привабливим і завжди готовим до роботи. Настільний IP- телефон бізнес-класу Gigaset Maxwell 2 має усі ці якості і призначений для роботи з будь-якою УАТС або хмарною службою IP- телефонії.

Настільний телефон Maxwell 3

Настільний телефон Maxwell 3

Компактний корпус у поєднанні з поліпшеними можливостями для професійної комунікації. Якість складання і ефективність, гідна професіоналами

Maxwell 3 є компактний і функціональний настільний телефон професійного рівня, який підійде як для офісу, так і для тих, хто вважає за краще працювати вдома.

Модуль розширення Maxwell

Модуль розширення Maxwell

Модуль розширення Maxwell призначений для настільних телефонів бізнес-класу Maxwell Basic, Maxwell 2 і Maxwell 3. Дозволить збільшити швидкість роботи, розширить функціональні можливості і оптимізує роботу з телефонними викликами.

Модуль розширення Maxwell оснащений великим 7-дюймовим дисплеєм FSTN і розширеною клавіатурою з двома сторінками по 28 клавіш, що настроюються, на кожній. Цей пристрій підтримує до 58 функцій, включаючи індикатори зайнятої лінії (BLF) і швидкий набір. Також можна запрограмувати додаткові клавіші для входу в систему і виходу з системи, доступу до голосової пошти, а також для відкривання вхідних дверей.

© ООО «ІнфоТел-Дистрибуція» 2011.
Всі права захищено.
Разработка сайта
Контакти
03110 Київ, вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520-20-30;
Львів / Тбілісі