+380 (44)
520-20-30
+995 (577)
25-22-86

Gigaset

Новинки

Інтернет-маркетолог, контент-менеджер.

Функціональні обов'язки:Підготовка статей та презентацій по продуктам та послугам компанії, реалізованим проектам, оновлення та редагування їх на сайті;Налагодження та відстеження результатів рекламних компаній по просуванню товарів і послуг компанії в Інтернеті і соціальних мережах;Проведення розсилок рекламних матеріалів по електронній пошті;Взаємодія з підрядниками при оновленні Інтернет ресурсів компанії (сайти, сторінки в соціальних мережах);Постійний аналіз та корегування маркетингових активностей в Інтернеті та соціальних мережах (Google Adwords, Google Analytics, Facebook).

Gigaset PRO Maxwell 10S - SIP

Gigaset PRO Maxwell 10S - SIP

Gigaset PRO Maxwell 10S VoIP / SIP-телефон з надзвичайно чітким сенсорним дисплеєм HD розширенням та інноваційними функціями, які дозволяють перейти на наступний рівень інтерактивності. Gigaset PRO Maxwell 10S використовує Android, одну з останніх версій популярної мобільної платформи. Це означає гнучкий, повністю настроюваний користувальницький інтерфейс, який дозволяє працювати швидше і більш інтуїтивно, ніж коли-небудь.

Настільний телефон Maxwell Basic

Настільний телефон Maxwell Basic

Настільний телефон Maxwell Basic, розроблений для повсякденного використання і гарантує високу якість аудіозв'язку. Компактність і висока якість складання Maxwell Basic поєднує усі необхідні функції, які повинен мати настільний телефон професійного рівня, будучи готовим рішенням для будь-якого офісу.

Телефон бізнес-класу Gigaset Maxwell 2

Телефон бізнес-класу Gigaset Maxwell 2

Функціональний настільний телефон для ділового зв'язку

IP- телефон бізнес-класу має бути зручним у використанні, привабливим і завжди готовим до роботи. Настільний IP- телефон бізнес-класу Gigaset Maxwell 2 має усі ці якості і призначений для роботи з будь-якою УАТС або хмарною службою IP- телефонії.

Настільний телефон Maxwell 3

Настільний телефон Maxwell 3

Компактний корпус у поєднанні з поліпшеними можливостями для професійної комунікації. Якість складання і ефективність, гідна професіоналами

Maxwell 3 є компактний і функціональний настільний телефон професійного рівня, який підійде як для офісу, так і для тих, хто вважає за краще працювати вдома.

Модуль розширення Maxwell

Модуль розширення Maxwell

Модуль розширення Maxwell призначений для настільних телефонів бізнес-класу Maxwell Basic, Maxwell 2 і Maxwell 3. Дозволить збільшити швидкість роботи, розширить функціональні можливості і оптимізує роботу з телефонними викликами.

Модуль розширення Maxwell оснащений великим 7-дюймовим дисплеєм FSTN і розширеною клавіатурою з двома сторінками по 28 клавіш, що настроюються, на кожній. Цей пристрій підтримує до 58 функцій, включаючи індикатори зайнятої лінії (BLF) і швидкий набір. Також можна запрограмувати додаткові клавіші для входу в систему і виходу з системи, доступу до голосової пошти, а також для відкривання вхідних дверей.

© ООО «ІнфоТел-Дистрибуція» 2011.
Всі права захищено.
Разработка сайта
Контакти
03110 Київ, вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520-20-30;
Львів / Тбілісі