+380 (44)
520-20-30
+995 (577)
25-22-86

Unify (раніше Siemens Enterprise Communications)

Новинки

Компанія Yealink сертифікована як Advanced Technology Partner успішно виконавши всі сертифікаційні вимоги компанії Unify

Компанія Yealink, провідний світовий постачальник рішень для корпоративної комунікації та спільної роботи, оголосила про те, що вона сертифікована як Advanced Technology Partner в знак визнання успішного виконання всіх сертифікаційних вимог компанії Unify.

Телефонна станція Siemens HiPath 3800

Телефонна станція Siemens HiPath 3800

Телефонна станція Siemens HiPath 3800 підтримує до 384 аналогових або до 384 цифрових (TDM) абонентів, дозволяє підключати до 500 користувачів по протоколам SIP або H.323.

Опис

Телефонна станція Siemens HiPath 3800 є лідером серед конвергентних АТС. HiPath 3800 - це потужна, надійна комунікаційна платформа для будь-якого сектора промисловості. Вона об'єднує ряд функцій традиційної телефонії з останніми рішеннями для IP-комунікацій в єдину, зручну і економічну конфігурацію.

Як модульної комунікаційної платформи HiPath 3800 відповідає вимогам компаній з найбільш жорсткими умовами. HiPath 3800 підтримує як TDM інтерфейси PRI, BRI, протоколи сигналізації ISDN PRI, QSIG і ін., Так і протоколи IP-телефонії H.323 і SIP. Крім цього підтримуються: LDAP, SNMP, TAPI, Diffserv, 802.1p / Q. Можливо масштабування до 64 систем в рамках однієї мережі.

Телефонна станція Siemens HiPath 3800 є ідеальним рішенням для оптимізації витрат і бізнес-процесів. Siemens HiPath 3800 - телефонна станція для середніх і великих підприємств. Система ідеально підходить як для мереж з комутацією пакетів (LAN / WAN), так і для мереж з комутацією каналів. Це гарантує плавну міграцію на мережі нового покоління, як для абонентської частини, так і для зовнішніх підключень.

Експлуатаційна гнучкість Siemens HiPath 3800 проявляється в змішаних інфраструктурах, де встановлена ​​телефонія на базі IP (VoIP), але, при цьому все ще використовуються традиційні аналогові і цифрові телефони, факси та модеми. Siemens HiPath 3800 підтримує будь-які поєднання IP, аналогових і цифрових телефонів, а також клієнтів ПК і бездротових телефонів.

Покращені функції традиційної телефонії в поєднанні з такими додатковими сервісами як CTI (Інтеграція Комп'ютерної телефонії), UCD (Розподіл Викликів) і Уніфікованим обміном повідомленнями забезпечують всі комунікаційні процеси на будь-якому робочому місці і на будь-який інфраструктурі. Якщо користувач залишає своє робоче місце, функція Team або вбудована голосова пошта * забезпечують відсутність пропущених викликів.

Зручна шеф-секретарська функціональність Siemens HiPath 3800 забезпечує обробку всіх видів інформації, що надходить на робочому місці оператора або секретаря. Вбудована система розподілу викликів забезпечує доступність і гарантує дозвон для клієнта з першої спроби. Всі зазначені фактори об'єднані в одне ціле, щоб зробити телефонію не тільки простіше, але й ефективніше в використанні.

Інтернет-телефонія

На сьогоднішній день існує безліч постачальників інтернет-послуг, які надають послуги телефонії. Фактично сам протокол SIP забезпечує появу послуг Інтернет-телефонії і дозволяє впроваджувати привабливі програми і бізнес-моделі.

За допомогою інтерфейсів SIP, Siemens HiPath 3800 дозволяє підключити до 500 IP абонентів. Siemens HiPath 3800 підтримує нові функції SIP, які включають SIP-телефони або підключення SIP-користувачів і транки до Інтернет-телефонії. За допомогою Віртуальних Приватних Мереж (VPN) і авторизацією доступу ви можете безпечно керувати компанією без будь-якого ризику.

Безпечний зв'язок

Siemens HiPath 3800 пропонує сучасні захисні механізми для оптимальної зв'язку з мережею компанії з метою підвищення мобільності співробітників і поліпшення методів роботи (наприклад, робота на дому). Інтегрована функція VPN дозволяє персоналу отримувати доступ до конфіденційної інформації в будь-який час з будь-якого місця, забезпечуючи безпечне інтернет-з'єднання.

Ще одна перевага системи полягає в тому, що співробітники постійно перебувають на зв'язку за допомогою телефонів компанії, незалежно від їх місцезнаходження. Дана послуга є рентабельною і безпечною.

Зниження витрат

Об'єднання передачі голосу і даних в мережі забезпечує не тільки зниження витрат компанії на дзвінки і технічне забезпечення, але і збільшує продуктивність. Більше не потрібно установка і обслуговування окремої голосової мережі, що призводить до зниження витрат на адміністрацію і обслуговування мереж і пристроїв, так як зазначені завдання тепер централізовані.

До того ж, існуючі Інтернет-з'єднання можна оптимізувати для дзвінків через телефонну мережу загального користування, знижуючи, таким чином, витрати на окремі канали ISDN.

Зручна конфігурація

Концепція «onewiretothedesk» (одного кабелю до робочого місця) дозволяє під'єднати додаткові апарати до існуючого кабелю LAN. Вбудовані в телефони міні комутатори використовуються для під'єднання ПК.

Комутатори PoweroverEthernet ( «харчування-через-Ethernet») подають електроживлення на IP-телефони без необхідності підключення додаткових блоків живлення. Конвергентні платформи дозволяють об'єднати DSL і ISDN. З'єднання ISDN можна налаштувати в якості резервних в разі несправності в IP-судинних провайдера. Їх також можна налаштувати в якості додаткових каналів для факсів або модемів.

Технічні характеристики телефонної станції SiemensHiPath 3800

Макс. к-сть аналогових абонентів (a/b)

384

Макс. к-сть цифрових абонентів (UPO/E)

384

Макс. к-сть IP-абонентів

500

Макс. к-сть Бездротових офісних користувачів HiPath

250

Макс. к-сть Бездротових офісних базових станцій HiPath

64

Помічник optiClient (консоль оператора ПК)

6

Модулі розширення до цифр. телефонів optiPoint/OpenStage

100

Вбудована голосова пошта (макс. Кол-во ящиков)

-

Розміри (В х Ш х Д в мм)

490 x 410 x 390

Вага

~22 кг
(повної комплектації)

Форм-фактор (варіант виконання)

19" або напольна

Колір корпусу

синій, зі стальним відливом / 
arctic сірий

Вартість рішення:
Від 2000 euro
© ООО «ІнфоТел-Дистрибуція» 2011.
Всі права захищено.
Разработка сайтаbest
Контакти
03110 Київ, вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520-20-30;
Львів / Тбілісі