+380 (44)
520-20-30
+995 (577)
25-22-86

Локальні мережі та IT інфраструктура

Новинки

Gigaset DX800A all in one

Gigaset DX800A all in one
Gigaset DX800A all in one - професійний настільний телефон, призначений для невеликих, в тому числі домашніх, офісів. Ця провідна модель, оснащена 3,5-дюймовим кольоровим дисплеєм, відрізняється сучасним, практичним дизайном і широкою функціональністю.

Активне мережеве обладнання

Під активним мережевим обладнанням розуміється набір інтелектуально-технічних засобів для передачі даних і обміну інформацією між усіма пристроями локальної мережі як усередині одного офісного будинку, так і між територіально віддаленими офісними завданнями корпоративної локальної мережі.

Основне призначення активного мережного обладнання:

забезпечити своєчасну і гарантовану доставку інформацію від одного пристрою корпоративної локальної мережі до інших пристроїв без втрат і затримок. Для реалізації даних основних завдань, активне мережеве обладнання містить різні протоколи передачі і маршрутизації пакетів, інтелектуальні алгоритми пошуку маршруту доставки і перевірки цілісності отриманих пакетів.

Основними елементами будь-якої мережевої IT інфраструктури підприємства є:

комутатори і маршрутизатори різного функціонального призначення. Велика корпоративна локальна мережа може складатися з десятків і сотень комутаторів і маршрутизаторів з різними технічними характеристиками. Чим більше обсяг оброблюваних даних, тим вище вимоги пред'являються до швидкості обробки даних і пропускної здатності активного мережного обладнання.

Для побудови надійної мережевої інфраструктури, яка могла б просто масштабироваться, необхідно кваліфіковано підходити до підбору активного мережного обладнання. Найбільш типовими завданнями для бізнесу є побудова локальних мереж в будинках будь-якого масштабу, консолідація розосереджених об'єктів компанії в загальну локальну мережу підприємства, побудова цілісних центрів комутації обчислювальних мереж і телефонії, поліпшення безпеки мереж, об'єднання всіляких каналів передачі даних в єдину мережу і багато іншого.

IT інфраструктура підприємства.

В даний час, для вирішення перерахованих вище завдань, в IT інфраструктурі підприємства може застосовуватися активне мережеве обладнання від великої кількості виробників. Для уніфікації процесів управління IT інфраструктурою підприємства, бажано вибирати і використовувати активного мережеве обладнання певного виробника, так званий корпоративний стандарт, який дозволяє в майбутньому уніфікувати систему управління і моніторингу всієї мережевої IT інфраструктурою.

Для кожної конкретної задачі і локальної мережі в офісі необхідно визначитися з технічними характеристиками і моделями комутаторів і маршрутизаторів.

Компанія "ІнфоТел" є партнером відомих світових виробників активного мережного обладнання таких як HP, Alcatel, Dell, Fujitsu і багатьох інших. Наші фахівці можуть не тільки підібрати, встановити і здійснити пуско-наладку обладнання для передачі даних, але і зробити проектування топології локальної мережі підприємства з урахуванням всіх необхідних вимог до функціональності, потокам даних і продуктивності, при цьому враховуючи функціональні можливості пропонованого на ринку активного мережного обладнання .

Звертайтеся до нас:

03110, Україна, Київ, вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел .: +380 (44) 520 2030
Факс: +380 (44) 520 2028
e-mail: infotel@infotel.ua

© ООО «ІнфоТел-Дистрибуція» 2011.
Всі права захищено.
Разработка сайтаbest
Контакти
03110 Київ, вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520-20-30;
Львів / Тбілісі