+380 (44)
520-20-30
+995 (577)
25-22-86

Alcatel-Lucent Enterprise

Новинки

Alcatel OmniPCX Office Compact Edition

Alcatel OmniPCX Office Compact Edition - це комунікаційне рішення, призначене для організації професійного зв'язку на невеликих підприємствах (корпоративних відділеннях) до 32 співробітників, а також в домашніх офісах. Дане рішення інтегровано для передачі голосу і даних, підтримує технології TDM (традиційна телефонія) та IP. Основні його переваги - компактність і простота у використанні і управлінні. При це, Alcatel OmniPCX Office Compact Edition забезпечить високий рівень продуктивності і сучасний функціонал для найкращого облуговування ваших клієнтів і підвищення ефективності ділових операцій.

Alcatel OmniPCX Office Compact Edition - оптимально для невеликих офісів.

В функціональний набір Alcatel OmniPCX Office Compact Edition входить:

Комунікаційне рішення Alcatel OmniPCX Office Compact Edition сумісний з усіма типами телефонів Alcatel: аналогові, цифрові моделі, телефони DECT / GAP, IP і PC.

Вбудований додаток Personal Assistant управляє викликами під час відсутності абонента і включає ряд додаткових опцій: залишити голосове повідомлення, подзвонити іншого фахівця компанії або зателефонувати даному абоненту за іншим номером.

Програмний телефон Alcatel PIMphony дозволяє управляти телефонними викликами за допомогою зручного графічного інтерфейсу з удосконаленими телефонними функціями, що включають детальний журнал реєстрації викликів і спливаючі на екрані картки з контактними даними абонента.

Alcatel OmniPCX Office Compact Edition дає можливість зробити зв'язок в вашому офісі простою і надійною, збільшити мобільність співробітників і комунікацію між ними, що в свою чергу, обов'язково позначиться на підвищенні ефективності роботи Вашого офісу в цілому.

Технічні характеристики

Якщо Вам цікаво отримати повну консультацію щодо Alcatel-Lucent OmniPCX Office Compact Edition, зверніться до нас в офіс:

03110, Україна, Київ, вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел .: +380 (44) 520 2030
Факс: +380 (44) 520 2028
e-mail: infotel@infotel.ua

Також, Ви можете заповнити форму запиту

© ООО «ІнфоТел-Дистрибуція» 2011.
Всі права захищено.
Разработка сайта
Контакти
03110 Київ, вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520-20-30;
Львів / Тбілісі