+380 (44)
520-20-30
+995 (577)
25-22-86

Cisco

Новинки

Що відбувається коли не подбав про захист інформації?

Поняття «фрод» походить від англійського слова fraud. У широкому сенсі цей термін означає будь-який вид шахрайства. У нас це поняття пов'язують з шахрайством в IT-сфері, з метою вилучення зловмисниками прибутку.

Комутатори Cisco для малого бізнесу

Комутатори Cisco для малого бізнесу

Компанія Cisco пропонує комплексний портфель економічних керованих і некерованих комутаторів Ethernet з фіксованою конфігурацією. Модельний ряд включає комутатори, що підтримують від 5 до 52 портів стандарту Fast Ethernet і Gigabit Ethernet, що забезпечує максимально гнучкі можливості для створення оптимальної мережевої інфраструктури у вашій компанії.

У цій категорії представлені комутатори Cisco бізнес-класу, спеціально розроблені для потреб малого бізнесу. Такі рішення легко налаштовуються з використанням інтуїтивно зрозумілого браузерного інтерфейсу диспетчера пристроїв. Портфель спеціалізованих комутаційних рішень для малого бізнесу включає наступні пристрої:

  • Некеровані комутатори Cisco Small Business серії 100. Надійні, прості в експлуатації комутатори, готові до роботи. Забезпечують базові мережеві можливості.
  • Інтелектуальні комутатори Cisco серії 200. Більше функцій, ніж у некерованих комутаторів, просте управління, вартість менше, ніж у керованих комутаторів.
  • Керовані комутатори Cisco серії 300. Великий вибір моделей, оптимальне поєднання вартості, продуктивності і функціональності.
  • Стекові керовані комутатори Cisco серії SFE / SGE. Комутатори серії Cisco ESW 500 другого рівня - це великий набір функцій, простота експлуатації, підтримка розширюється бізнесу за прийнятну ціну.

Комутатори Cisco Catalyst побудовані на базі надійної передовий мережевий операційної системи Cisco® IOS, яка володіє широкими функціональними можливостями і високим ступенем гнучкості, що дозволяють використовувати її на різних апаратних платформах. Комутатори Catalyst відносяться до категорії пристроїв, придатних для використання в організаціях малого бізнесу, і забезпечують високу ступінь доступності і масштабованості в мережах компаній малого бізнесу з найбільш жорсткими вимогами до продуктивності.

Звертайтеся до нас!

03110, Україна, Київ, вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520 2030
Факс: +380 (44) 520 2028
e-mail: infotel@infotel.ua

Читайте також

Керовані комутатори

Cisco Catalyst 2960

Керовані комутаториCisco Catalyst 2960
© ООО «ІнфоТел-Дистрибуція» 2011.
Всі права захищено.
Разработка сайта
Контакти
03110 Київ, вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520-20-30;
Львів / Тбілісі