+380 (44)
520-20-30
+995 (577)
25-22-86

Asterisk (виробник Digium)

Новинки

Fanvil H5

Fanvil H5
IP- телефон Fanvil H5 - створений спеціально для готелів, що пред'являють високі вимоги до телефонної інфраструктури та якості сервісу. Відповідає міжнародним стандартам CE / FCC. IP- телефон Fanvil H5 може бути встановлений на стіл або змонтований на стіну. Вартість: 110 USD.

IP АТС Asterisk

IP АТС Asterisk - це програмна платформа з відкритим вихідним кодом, яка призначення для вирішення завдань по телефонізації великих, малих і середніх підприємств, офісів (IP ATC для офісу), побудови територіально-розподілених корпоративних мереж, організації центрів обробки викликів (Call Center) і т.д., включає всі можливості традиційної аналогової і цифрової телефонії, а також IP телефонії.

Програмна платформа Asterisk є модульною і може містити один або кілька функціональних елементів:

IP АТС Asterisk схема организацииIP ATC Asterisk забезпечує великий спектр функціональних можливостей, включаючи внутрішній телефонний зв'язок між абонентами як одного офісного будинку, так декількох будівель, телефонний зв'язок з будь-якими зовнішніми абонентами (стаціонарними і мобільними), телефонні конференції з внутрішніми і зовнішніми абонентами, автоматизацію процесів обробки викликів, контроль якості обслуговування клієнтів.

Ключовими базовими функціями, які підтримуються програмною платформою Asterisk і виділяють її серед сімейства інших IP АТС для офісів і підприємств є:

IP АТС Asterisk LINUX

Програмна платформа Asterisk може встановлюватися на звичайних персональних комп'ютерах або на серверах під управлінням операційних систем Linux, Solaris і FreeBSD. Оптимальним варіантом є установка на сервер.

Переваги IP АТС Asterisk

IP АТС Asterisk архитектура

Одним з основних переваг програмної платформи Asterisk є відкритий код, який дає можливість впровадження різних індивідуальних рішень під конкретні бізнес завдання, інтегруватися з існуючими базами даних і використовуваним програмним забезпеченням. Не мало важливим є відносно невелика вартість впровадження різних рішень на базі програмної платформи Asterisk. Об'єднання територіально-віддалених офісів в єдину корпоративну мережу по протоколу IP дозволяє значно знизити витрати на телефонний зв'язок.

IP АТС Asterisk телефония офисаIP АТС Asterisk може застосовуватися в якості транзитної IP АТС, яка об'єднує всі телефонні станції і забезпечують маршрутизацію викликів в корпоративній мережі клієнта, конвертора інтерфейсу при підключенні до оператора зв'язку, додаткового модуля до існуючої АТС з функціями запису розмов, конференц-зв'язку, центру обробки викликів і т . Д.

Александр Чалый сертификат Asterisk Фахівці нашої компанії мають великий досвід установки програмної платформи Asterisk під різні завдання клієнтів і високий рівень професійної підготовки, який підтверджується сертифікатом Digium-Certified Asterisk Professional. На базі навчального центру компанії Інфотел, нашими фахівцями була розроблена програма розширеного курсу з налаштування та обслуговування Asterisk, проходження якого рекомендовано інженерам для підготовки до іспиту і сертифікації.

Для детального опрацювання технічного рішення, ухвали необхідних елементів і обрудования, підготовки розрахунку на впровадження індивідуального рішення необхідно заповнити анкету з побажаннями до функціональних можливостей IP-телефонії, скачати опитувальник ...

Додаткову інформацію про варіанти реалізації різних завдань на базі IP-телефонії Asterisk для Вашого підприємства Ви можете отримати, звернувшись до нас в офіс:

03110, Україна, Київ, вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел .: +380 (44) 520 2030
Факс: +380 (44) 520 2028
e-mail: infotel@infotel.ua

© ООО «ІнфоТел-Дистрибуція» 2011.
Всі права захищено.
Разработка сайта
Контакти
03110 Київ, вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520-20-30;
Львів / Тбілісі