+380 (44)
520-20-30
+995 (577)
25-22-86

Gigaset

Новинки

IP-телефон Alcatel-Lucent 8078s Bluetooth® Premium Deskphone

IP-телефон Alcatel-Lucent 8078s Premium Deskphone (BT) дає змогу підключити до АТС OmniPCX Office, OmniPCX Enterprise, OpenTouch ™ Business Edition за допомогою корпоративного протоколу NOE, розробленого Alcatel-Lucent, або по протоколу SIP.

Побудуйте мікростільникову мережу на базі IP-DECT Gigaset N720

Побудова мікростільниковій мережі на території Вашої компанії дозволить:


Мікростільниковий IP-DECT система N720 на базі технології DECT компанії Gigaset складається з двох елементів:


  • базової станції N720 IP PRO    
  • DECT-контролера N720 DM PRO

До DECT-контролеру N720 DM PRO можна підключити від 1 до 30 базових станцій N720 IP PRO і до 100 бездротових трубок, забезпечивши справжню бездротову мобільну систему зв'язку на виробничому майданчику з інтегрованими функціями передачі абонентського зв'язку та роумінгу без розриву зв'язку.

Продуктивність оптимізується за рахунок доступу до корпоративних і онлайн-ресурсів та повідомленнями по електронній пошті.

Мікростільниковий IP-система N720 на базі технології DECT підтримує останнє покоління DECT трубок від Gigaset. Таким чином, користувачі отримують мобільність спілкування з якісним звуком.

Система N720 цілісно інтегрується в корпоративну IP-мережу у вигляді основної мережі.

Підключення до двох цифрових телефонних станцій T500 PRO і T300 PRO, на основі мережевого протоколу IP (IP-PBX) професійної лінійки Gigaset, забезпечує автоматичне налаштування параметрів і кращу сумісність.

Для планування розміщення великої кількості базових станцій рекомендований комплект N720 SPK PRO (Site Planning Kit).


Основні характеристики:

Технологія DECT

DECT-технологія забезпечує відсутність перешкод, надійність, а також широкий діапазон дії, тривалий час роботи в режимі очікування і чудову якість звуку.

Масштабна і перспективна

Мікростільниковий IP-система N720 на базі технології DECT може бути розширена до 100 трубок і до 30 базових станцій. Широкий асортимент трубок Gigaset здатний задовольнити різні вимоги підприємств. Сумісність гарантована для майбутніх поколінь трубок Gigaset.

Підключення

Мікростільниковий IP-система N720 на базі технології DECT ідеально сумісна з цифровими АТС Gigaset T500 PRO і T300 PRO. Мікростільниковий система DECT також сумісна з іншими IP-АТС і може підключатися до IP-провайдерам Centrex1.

1 Centrex - це назва централізованих послуг АТС / АТС, які забезпечує провайдер телефонії і які зазвичай забезпечуються офісними АТС (PBX).

Проста установка і настройка параметрів

Зручна для адміністраторів завдяки системі автоматичної конфігурації Gigaset T500PRO / T300PRO. Інтуїтивно зрозумілий веб-інтерфейс, файли конфігурації в форматі XML, профілі провайдерів і підтримка стандартних протоколів роблять настройку конфігурації надзвичайно простий і швидкою.

Продуктивність підприємства

Прямий доступ до корпоративних і онлайн-ресурсів спрощує управління контактами - це стає можливим навіть на ходу. Користувач може отримувати інформацію в режимі онлайн і текстові повідомлення завдяки функції читання електронних повідомлень.

Професійний звук високої чіткості

Винятковий звук на базі технології HDSP ™ 1, 2 в системі N720 IP PRO підвищує ефективність бізнесу: чудова технологія чистого широкосмугового аудіо-сигналу надає дзвінків якість живого спілкування.

Широкий асортимент трубок Gigaset

Вибір з широкого асортименту сумісних трубок Gigaset в залежності від конкретних потреб бізнесу: від елегантних до особливо міцних виконань. Висока якість і ретельні випробування забезпечують довгий термін служби від халепи. Користувачі отримують візуально привабливий користувальницький інтерфейс нового покоління трубок Gigaset, блискучий звук та інноваційні функції.

За кваліфікованою консультацією по продукту Gigaset Pro звертайтеся до нас в офіс:

03110, Україна, Київ, вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел .: +380 (44) 520 2030
Факс: +380 (44) 520 2028
E-mail: georg@infotel.ua

© ООО «ІнфоТел-Дистрибуція» 2011.
Всі права захищено.
Разработка сайта
Контакти
03110 Київ, вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520-20-30;
Львів / Тбілісі