+380 (44)
520-20-30
+995 (577)
25-22-86

Локальні мережі та IT інфраструктура

Новинки

Локальні мережі та IT- інфраструктура

Рішенням задачі по оперативному обміну інформацією між комп'ютерами, доступу до різних інформаційних ресурсів та мережі Інтернет є локальна мережа (LAN - Local Aria Network). Локальна мережа (LAN) може об'єднати в єдиний інформаційний простір комп'ютери, сервери, телефони, периферійні обладнання Не тільки в межах одного офісу, але і територіально віддалених офісів. Без комп'ютерної мережі можна обійтися. Тільки незручно обмінюватися файлами за допомогою дисків і флешок, шикуватися в чергу біля принтера, а доступ в інтернет реалізовувати через один комп'ютер.

Обмін даними між комп'ютерами на фізичному рівні може здійснюватися по спеціальному кабелю, телефонної лінії, волоконно-оптичному кабелю або по радіоканалу. Але так як всі комп'ютери обмінюються даними один з одним, то обов'язковими основними елементами локальної мережі є:

Ми пропонуємо установку, настройку і обслуговування активного мережевого обладнання провідних світових виробників:

Основою будь-якої локальної мережі є СКС (структурована кабельна система). СКС - це універсальна телекомунікаційна інфраструктура будівлі або комплексу будівель, що забезпечує передачу сигналів всіх типів, включаючи мовні, інформаційні, відео. СКС може бути встановлена ​​раніше, ніж стануть відомі вимоги користувачів, швидкість передачі даних, тип мережевих протоколів.

Для монтажу СКС ми пропонуємо використовувати пасивне мережеве обладнання та матеріали провідного світового виробника:

Ряд переваг є очевидним:

Рекомендовані стандартами рамки СКС становлять 50 - 50 000 користувачів на площі до 1 000 000 м2.

СКС створює основу комп'ютерної мережі, інтегрованої з телефонною мережею. Сукупність телекомунікаційного обладнання будівлі / комплексу будівель, з'єднаного за допомогою структурованої кабельної системи, називають локальною мережею.

монтаж скс

Фахівці нашої компанії мають великий досвід у проектуванні та реалізації проектів по впровадженню сучасних і якісних локальних мереж будь-якого рівня.

Ми пропонуємо виконання всього комплексу робіт "під ключ" по монтажу локальних мереж в нових офісах, модернізацію існуючих локальних мереж, об'єднання офісів в єдиний інформаційний провстранство, подальше обслуговування свего смонітрованного пасивного і налаштованого активного обладнання.

За більш детальною інформацією звертайтесь:
03110, Україна, Київ, вул. Солом’янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520 2030
Факс: +380 (44) 520 2028

e-mail: infotel@infotel.ua

© ООО «ІнфоТел-Дистрибуція» 2011.
Всі права захищено.
Разработка сайта
Контакти
03110 Київ, вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520-20-30;
Львів / Тбілісі