+380 (44)
520-20-30
+995 (577)
25-22-86

Локальні мережі та IT інфраструктура

Новинки

Новий модельний ряд лінійних світильників

Шановні наші Замовники і Партнери!Використовуючи інноваційні розробки в області освітлення і сучасні комплектуючі, групі розробників компанії ІнфоТел вдалося добитися значного зниження споживаної потужності при збереженні існуючого рівня світлового потоку, а в певний нових моделях домогтися збільшення рівня світлового потоку при біьше низькому споживанні.Ми хочемо проінформувати Вас про повне оновлення модельного ряду лінійних світильників. Новий модельний ряд лінійних світильників має поліпшені технічні характеристики. Основна відмінність нового покоління лінійних світильників від попереднього покоління в тому, що в при меншій споживаної потужності вони на виході дають такий же рівень світлового потоку, як і моделі лінійних світильників попереднього покоління. Нашим замовникам ми готові надати зразки нових лінійних світильників для тестування, нашим партнерам - для презентації клієнтам в нових проектах і використання в якості демообразцов. Будемо раді взаємовигідній співпраці.Команда ІнфоТел.

Локальні мережі та IT- інфраструктура

Рішенням задачі по оперативному обміну інформацією між комп'ютерами, доступу до різних інформаційних ресурсів та мережі Інтернет є локальна мережа (LAN - Local Aria Network). Локальна мережа (LAN) може об'єднати в єдиний інформаційний простір комп'ютери, сервери, телефони, периферійні обладнання Не тільки в межах одного офісу, але і територіально віддалених офісів. Без комп'ютерної мережі можна обійтися. Тільки незручно обмінюватися файлами за допомогою дисків і флешок, шикуватися в чергу біля принтера, а доступ в інтернет реалізовувати через один комп'ютер.

Обмін даними між комп'ютерами на фізичному рівні може здійснюватися по спеціальному кабелю, телефонної лінії, волоконно-оптичному кабелю або по радіоканалу. Але так як всі комп'ютери обмінюються даними один з одним, то обов'язковими основними елементами локальної мережі є:

Ми пропонуємо установку, настройку і обслуговування активного мережевого обладнання провідних світових виробників:

Основою будь-якої локальної мережі є СКС (структурована кабельна система). СКС - це універсальна телекомунікаційна інфраструктура будівлі або комплексу будівель, що забезпечує передачу сигналів всіх типів, включаючи мовні, інформаційні, відео. СКС може бути встановлена ​​раніше, ніж стануть відомі вимоги користувачів, швидкість передачі даних, тип мережевих протоколів.

Для монтажу СКС ми пропонуємо використовувати пасивне мережеве обладнання та матеріали провідного світового виробника:

Ряд переваг є очевидним:

Рекомендовані стандартами рамки СКС становлять 50 - 50 000 користувачів на площі до 1 000 000 м2.

СКС створює основу комп'ютерної мережі, інтегрованої з телефонною мережею. Сукупність телекомунікаційного обладнання будівлі / комплексу будівель, з'єднаного за допомогою структурованої кабельної системи, називають локальною мережею.

монтаж скс

Фахівці нашої компанії мають великий досвід у проектуванні та реалізації проектів по впровадженню сучасних і якісних локальних мереж будь-якого рівня.

Ми пропонуємо виконання всього комплексу робіт "під ключ" по монтажу локальних мереж в нових офісах, модернізацію існуючих локальних мереж, об'єднання офісів в єдиний інформаційний провстранство, подальше обслуговування свего смонітрованного пасивного і налаштованого активного обладнання.

За більш детальною інформацією звертайтесь:
03110, Україна, Київ, вул. Солом’янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520 2030
Факс: +380 (44) 520 2028

e-mail: infotel@infotel.ua

© ООО «ІнфоТел-Дистрибуція» 2011.
Всі права захищено.
Разработка сайта
Контакти
03110 Київ, вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520-20-30;
Львів / Тбілісі