+380 (44)
520-20-30
+995 (577)
25-22-86

Телефонія, IP АТС, міні АТС

Новинки

Gigaset S820 Інтелектуальна практичність

Gigaset S820 Інтелектуальна практичність
Gigaset S820 - це радіотелефон, в якому знайшли втілення найсучасніші технології. Він оснащується 2,4-дюймовим сенсорним екраном і зручною клавіатурою, причому на заставку можна помістити до шести улюблених функцій для швидкого доступу. Зручними функціями цього телефону є блокування анонімних дзвінків і переадресація текстових повідомлень. Крім того, варто відзначити його високу економічність, яка забезпечується технологією Eco Mode Plus2.

Міні АТС для офісу, IP АТС для офісу

Встановлення міні АТС та створення комфортної комунікації в офісі – важливий елемент роботи будь-якого підприємства чи організації. Міні АТС дозволить Вам керувати телефонними лінями (встановлювати обмеження на їх використання, підключати потрібну кількість телефонних апаратів, включати автовідповідь, переадресацію, створювати конференцзв'язок), а також підключати додаткові модулі та значно розширювати функціонал Вашої АТС у ногу з розвитком сучасних комунікацій.

Цифрові міні АТС мають можливість підключення цифрових пристроїв, таких як мікростільниковий зв'язок (DECT), цифрові з’єднувальні лінії, голосова пошта, управляти телефоном через комп’ютер, голосовий набір

Якщо Ваша компанія володіє декількома офісами у різних містах чи навіть країнах, то Вам варто замислитись про створення єдиної корпоративної телефонної мережі за допомогою IP АТС. 

IP АТС (ip pbx) – АТС, що застосовують голосовий телефонний зв'язок по IP протоколу (VoIP). Основна перевага IP АТС у відсутності необхідності підключати окремо виділені телефонні лінії. Також важливою властивістю є те, що у випадку необхідності зміни фізичної адреси, зовнішній телефонний номер та внутрішній розподіл номерів залишається незмінним. Це дуже зручно для фірм, що працюють в орендованих приміщеннях. В якості кінцевих пристроїв (телефонних апаратів) можуть використовуватись звичайні аналогові телефони, бездротові телефони DECT (радіотелефони), а також мобільні телефони GSM.

Компанія ІнфоТел пропонує рішення по організації зв’язку у вашому офісі, використовуючи обладнання кращих виробників:

Alcatel-Lucent Enterprise

 Системи зв’язку Alcatel-Lucent Enterprise представлені надійним передовими платформами: OmniPCX Office, OmniPCX EnterpriseOpenTouch™ Business Edition що розраховані на ріні за масштабом підприємства. Комунікаційні системи Alcatel-Lucent Enterprise відрізняються гнучкістю та адаптивністю по відношенню до потреб замовника, а також вражаючими функціональними характеристиками. Рішення Alcatel-Lucent Enterprise можуть бути застосовані на різному рівні – починаючи від глобальної корпорації до зовсім невеликого офісу з використанням ресурсів локальних обчислювальних мереж без створення виділеної телефонної мережі. Також, Alcatel-Lucent Enterprise представляє нову категорію пристроїв  - інтелектуальні медіа телефони MY IC Phone. Вартість рішень починається від: 1000 USD.

Unify (Siemens)

Офисная АТС на базе SiemensСистеми зв’язку, міні АТС, IP АТС Unify (раніше Siemens Enterprise Communications) представлені комунікаційними платформами HiPath, які чудово зарекомендували себе протягом довгих років, і новими платформами OpenScape, як для середнього, так і для великого бізнесу. Міні АТС та IP АТС Unify, відрізняються гнучким масштабуванням абонентської ємності, багатими функціональними можливостями та німецькою якістю. Обладнання виготовляється на заводах Німеччини, Греції, Бразилії та України. Вартість рішень починається від 1600 Євро.

Platan

Офисная мини АТС на базе PlatanМіні АТС, IP АТС Platan представлені в Україні моделями: Prima, Proxima та Libra. Системи зв’язку – це повністю європейська технологія. Власне конструкторське бюро у Польщі створює рішення згідно найновіших світових тенденцій та технологій. Всі вироби пристосовані до потреб користувачів та очікувань ринку. Обладнання виготовляється безпосередньо у Польщі.

Вартість рішень починається від 500 USD.

 

 

Gigaset

Офисная мини АТС на базе Gigaset

Система  зв’язку IP DECT Gigaset Pro  - це ідеальний вихід для компаній, що шукають недорогу систему бездротової телефонії для своїх співробітників. Бездротові телефони DECT підключаються по радіочастотам до базової чи репітера, а базова станція підключається, наприклад, до IP АТС Platan  по комп’ютерній мережі LAN компанії. Gigaset Communications  - європейський лідер в області виробництва бездротових телефонів стандарту DECT і є наступником департаменту Siemens по DECT бізнесу (SHС). Основні виробничі потужності розміщені у Німеччині та Китаї. Вартість рішень починається від 650 USD.

 

 

Asterisk

Офисная мини АТС на базе Asterisk

Asterisk – це відкрите програмне забезпечення для побудови комунікаційних додатків, створене американською компанією Digium. Як будь-яка  АТС (міні атс), Asterisk є посередником та комутатором між зовнішніми лініями зв’язку та набором кінцевих абонентських пристроїв. Завдяки підтримці численних VoIP –протоколів, програмне рішення Asterisk  може працювати практично з будь-яким обладнанням IP-телефонії. Головна конкурентна перевага Asterisk нульова вартість програмного забезпечення. Але для повноцінної роботи будь-якої телефонної системи Вам знадобиться апаратний комплекс – сервери, шлюзи, телефони, а вони коштують реальних грошей.

Офіційний виробник обладнання для  Asterisk  - це вищезгаданий Digium. При використання цього обладнання проблем з встановленням та налаштуванням зводяться до мінімуму. Окрім цього ще існують більш дешеві аналоги, наприклад, CONTROLEX, Sangoma або Audiocodes, недоліком яких є ризик не зовсім коректної роботи системи.

Повний перелік комунікаційного обладнання, яке ми пропонуємо, ВІ можете побачити у розділі Виробники.

Якщо Ви хочете купити міні АТС або IP АТС, звертайтесь до нас в офіс:

03110, Україна, Київ, вул. Солом’янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520 2030
Факс: +380 (44) 520 2028
e-mail: infotel@infotel.ua

 

Також, Ви можете заповнити форму запиту.

Читайте також

HiPath 4000

Мікростільниковий зв'язок IP DECT Gigaset Pro

HiPath 4000Мікростільниковий зв'язок IP DECT Gigaset Pro
© ООО «ІнфоТел-Дистрибуція» 2011.
Всі права захищено.
Разработка сайта
Контакти
03110 Київ, вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520-20-30;
Львів / Тбілісі