+380 (44)
520-20-30
+995 (577)
25-22-86

Platan

Новинки

IP телефон Fanvil X5G

IP телефон  Fanvil X5G
 Fanvil X5G - це IP-телефон бізнес-класу з додатковим рідкокристалічним дисплеєм і програмованими клавішами для відображення статусів абонентів і швидкого набору. Звук HD якості, 6 SIP-акаунтів / ліній, LCD дисплей (128x64), а також другий (64x192) екран з (8x5 = 40 віртуальних DSS / BLF клавіш), 500 контактів в тел. книзі, 3-стороняя конференція, SIP hotspot, VPN: L2TP (Basic Unencrypted) / OpenVPN, подвійний гігабітний 2 * 10/100 / 1000Mб Ethernet порт з 802.3af PoE (без БП в комплекті).Рекомендована вартість: 85 USD

Міні АТС, УАТС, IP АТС Platan

Системи Platan - це повністю європейська технологічна думка.

Будь-яка модель офісної АТС Platan підтримує технологію VoIP. АТС Platan підтримують послугу SIP транк (багатоканальне підключення по VoIP) пропонована SIP провайдерами, яка з кожним днем ​​стає все більш і більш популярною.

Наймолодша в лінійці система Platan Prima вже в стандартному оснащенні має три міських SIP-транка і дві внутрішні лінії для IP-абонентів. Всього ж до цієї АТС можна підключити до шести внутрішніх IP-абонентів. Відразу після установки міні АТС вже можна користуватися всіма функціями.

 

 

 

 

Наступна система Platan Micra, незважаючи на компактні розміри, може застосовуватися як офісна АТС і дозволяє підключати до 30 SIP-ліній від різних провайдерів і до 128 IP-абонентів. Крім цього в цій телефонній станції можливо використовувати плати з вбудованими шлюзами GSM до 6 SIM карт, а також підключати сучасну лінійку системних апаратів серії DT33X. Монтаж АТС Мікра можливий в серверну шафу 19 ​​".

Сама ж велика система, вироблена компанією Platan - PBX Server Libra має можливість розширення до 400 VoIP-портів і здійснення одночасно не менше 64 дзвінків з використанням технології VoIP, при цьому користуватися послугами до 30-ти різних операторів.

Завдяки технології VoIP системи Platan забезпечують економію на міжміського та міжнародного зв'язку - розмови між підключеними до корпоративної мережі відділами компанії, що знаходяться в різних містах і навіть країнах, здійснюються безкоштовно. Що використовується Platan унікальне рішення для об'єднання серверів Platan Intelligent Networking (PIN) забезпечує створення системи телефонного зв'язку для компанії з багатьма філіями з єдиним планом нумерації. Що дуже зручно для об'єднання віддалених офісів.

Поряд з технологією VoIP, АТС і телекомунікаційні сервери Platan дозволяють використовувати в тому самому пристрої всі інші доступні технології зв'язку:

Такий комплексний підхід дозволяє забезпечити користувачам телекомунікаційні рішення такого рівня зручності і надійності землі, якого не досягти шляхом угруповання окремих пристроїв (шлюзів VoIP, GSM і т. Д.).

Компанія Platan закладає у вартість своїх АТС і серверів найпередовіші і необхідні рішення, які дозволяють значно поліпшити роботу компанії, діяти більш ефективно і створювати професійний імідж компанії у клієнтів:

Сучасний і ефективний офіс вимагає не стільки наявності офісних АТС, скільки комплексної та інтегрованої системи обслуговування телефонного зв'язку, зберігання інформації про клієнтів, ведення баз даних. Такі функції підтримуються в додатку Platan CTI, яке забезпечує управління телефонним зв'язком. Platan пропонує додаток Контакт-центру (Call-centre), що допомагає організувати і обслуговувати інтенсивний телефонний трафік, а також забезпечити звіти роботи співробітників для підвищення рівня якості обслуговування.

Для готельного сервісу, а компанія Platan знаходиться в місті Сопот - центральному курорті Польщі, пропонується програмне забезпечення для інтеграції АТС з готельними програмами від різних виробників. Вся продукція Platan забезпечує потреби і очікування ринку і знаходить підтримку споживачів серед широкої групи користувачів - від маленьких і середніх фірм до великих підприємств, готелей, державних і громадських установ, силових відомств та рятувальних служб.

Для більш детального ознайомлення з системами Platan перейдіть по одній з наступних посилань:

Отримати повну консультацію по системам зв'язку Platan, замовити розрахунки або прайс-лист Ви можете по тел .: +380 (44) 520-20-30, або звернувшись за адресою: infotel@infotel.ua

Читайте також

Мікростільниковий зв'язок IP DECT Gigaset Pro

Телрос Сенатор

Gigaset DE900 IP PRO

Мікростільниковий зв'язок IP DECT Gigaset ProТелрос СенаторGigaset DE900 IP PRO
© ООО «ІнфоТел-Дистрибуція» 2011.
Всі права захищено.
Разработка сайта
Контакти
03110 Київ, вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520-20-30;
Львів / Тбілісі