+380 (44)
520-20-30
+995 (577)
25-22-86

Platan

Новинки

Gigaset ZX600 Максимальна зручність

Gigaset ZX600 Максимальна зручність
Bluetooth ZX600 Gigaset - це гарнітура, яка звеличує гнучкість бездротової телефонії на новий рівень. Ви можете вільно переміщатися під час розмови, насолоджуючись досконалим якістю звуку, який пропонує ця гарнітура.

Міні АТС, УАТС, IP АТС Platan

Системи Platan - це повністю європейська технологічна думка.

Будь-яка модель офісної АТС Platan підтримує технологію VoIP. АТС Platan підтримують послугу SIP транк (багатоканальне підключення по VoIP) пропонована SIP провайдерами, яка з кожним днем ​​стає все більш і більш популярною.

Наймолодша в лінійці система Platan Prima вже в стандартному оснащенні має три міських SIP-транка і дві внутрішні лінії для IP-абонентів. Всього ж до цієї АТС можна підключити до шести внутрішніх IP-абонентів. Відразу після установки міні АТС вже можна користуватися всіма функціями.

 

 

 

 

Наступна система Platan Micra, незважаючи на компактні розміри, може застосовуватися як офісна АТС і дозволяє підключати до 30 SIP-ліній від різних провайдерів і до 128 IP-абонентів. Крім цього в цій телефонній станції можливо використовувати плати з вбудованими шлюзами GSM до 6 SIM карт, а також підключати сучасну лінійку системних апаратів серії DT33X. Монтаж АТС Мікра можливий в серверну шафу 19 ​​".

Сама ж велика система, вироблена компанією Platan - PBX Server Libra має можливість розширення до 400 VoIP-портів і здійснення одночасно не менше 64 дзвінків з використанням технології VoIP, при цьому користуватися послугами до 30-ти різних операторів.

Завдяки технології VoIP системи Platan забезпечують економію на міжміського та міжнародного зв'язку - розмови між підключеними до корпоративної мережі відділами компанії, що знаходяться в різних містах і навіть країнах, здійснюються безкоштовно. Що використовується Platan унікальне рішення для об'єднання серверів Platan Intelligent Networking (PIN) забезпечує створення системи телефонного зв'язку для компанії з багатьма філіями з єдиним планом нумерації. Що дуже зручно для об'єднання віддалених офісів.

Поряд з технологією VoIP, АТС і телекомунікаційні сервери Platan дозволяють використовувати в тому самому пристрої всі інші доступні технології зв'язку:

Такий комплексний підхід дозволяє забезпечити користувачам телекомунікаційні рішення такого рівня зручності і надійності землі, якого не досягти шляхом угруповання окремих пристроїв (шлюзів VoIP, GSM і т. Д.).

Компанія Platan закладає у вартість своїх АТС і серверів найпередовіші і необхідні рішення, які дозволяють значно поліпшити роботу компанії, діяти більш ефективно і створювати професійний імідж компанії у клієнтів:

Сучасний і ефективний офіс вимагає не стільки наявності офісних АТС, скільки комплексної та інтегрованої системи обслуговування телефонного зв'язку, зберігання інформації про клієнтів, ведення баз даних. Такі функції підтримуються в додатку Platan CTI, яке забезпечує управління телефонним зв'язком. Platan пропонує додаток Контакт-центру (Call-centre), що допомагає організувати і обслуговувати інтенсивний телефонний трафік, а також забезпечити звіти роботи співробітників для підвищення рівня якості обслуговування.

Для готельного сервісу, а компанія Platan знаходиться в місті Сопот - центральному курорті Польщі, пропонується програмне забезпечення для інтеграції АТС з готельними програмами від різних виробників. Вся продукція Platan забезпечує потреби і очікування ринку і знаходить підтримку споживачів серед широкої групи користувачів - від маленьких і середніх фірм до великих підприємств, готелей, державних і громадських установ, силових відомств та рятувальних служб.

Для більш детального ознайомлення з системами Platan перейдіть по одній з наступних посилань:

Отримати повну консультацію по системам зв'язку Platan, замовити розрахунки або прайс-лист Ви можете по тел .: +380 (44) 520-20-30, або звернувшись за адресою: infotel@infotel.ua

Читайте також

Gigaset DE900 IP PRO

Телрос Сенатор

Мікростільниковий зв'язок IP DECT Gigaset Pro

Gigaset DE900 IP PROТелрос СенаторМікростільниковий зв'язок IP DECT Gigaset Pro
© ООО «ІнфоТел-Дистрибуція» 2011.
Всі права захищено.
Разработка сайта
Контакти
03110 Київ, вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520-20-30;
Львів / Тбілісі