+380 (44)
520-20-30
+995 (577)
25-22-86

Новинки

Fanvil H3

Fanvil H3
IP- телефон Fanvil H3 - створений спеціально для готелів, що пред'являють високі вимоги до телефонної інфраструктури та якості сервісу. Підтримує до 2-х SIP-акаунтів, харчування PoE, аудіо HD якості. Вартість: 90 USD.

Готельний бізнес у цифровому світі IoT

01.10.2019

Ось кілька прикладів, як мобільні технології можуть вирішувати важливі завдання:

Особливу увагу хочеться приділити проблемі кібербезпеки готелів.

Наведемо один випадок. Атака здирників на систему електронних ключів розкішного готелю в Австрії привела до того, що десятки гостей були закриті в своїх кімнатах. Хакери також взяли під свій контроль систему бронювання готелю і касу, поки їм не був виплачений викуп у розмірі 1500 біткойнов.

Пристрої IoT часто мають уразливості в протоколах, що робить їх потенційною точкою входу для будь-якого порушення безпеки. Політика ізоляції IoT поміщає ці пристрої в контейнери віртуальних мереж, які простіше і економічніше в розгортанні та управлінні, ніж окремі фізичні мережі. Такі контейнери також ізолюють і обмежують будь-які порушення безпеки. Ваша мережа за запитом ALE пропонує глобальне охоплення з фокусом на особливості локального ринку. Щоб переконатися, що ви маєте в своєму розпорядженні найбільш доступні і сучасні послуги мережі, які можна масштабувати для задоволення піків попиту. Ми пропонуємо нові бізнес-моделі, які дозволяють вам оплачувати послуги. Нове покоління консьєрж- сервісу.

Все частіше в готелях і місцях масового скупчення людей необхідна надійна бездротова мережа для підтримки більшої мобільності та Інтернету Речей. На жаль застарілі мережі Wi-Fi продовжують створювати проблеми в століття цифрових технологій. Збільшення трафіку за рахунок нових потокових сервісів і додатків, інтенсивно обмінюються даними, що перевантажує мережі; Попит на швидке розгортання Wi-Fi мереж і послуги, які вимагають високих швидкостей передачі даних, перевантажують ІТ персонал і існуючі ресурси; Складна ІТ-інфраструктура і труднощі в управлінні окремими дротяними і бездротовими мережами ускладнюють управління кібербезпекою. Необхідно створення надійної мережі готелю. Архітектура мережі Alcatel-Lucent Enterprise може це все змінити. Вона забезпечує цифрову основу для мобільності і спільної роботи, незалежно від місця розташування, завдяки унікальному поєднанню архітектури розподіленого бездротового контролера, уніфікованого доступу, інтелектуальної фабрики, розумної аналітики та політиці ізоляції IoT з декількома рівнями безпеки.

Центральне місце в забезпеченні доступної мобільності на території вашого готелю займає бездротова локальна мережа Alcatel- Lucent OmniAccess Stellar WLAN. Така мережа забезпечує функції корпоративного рівня з простотою експлуатації при низькій сукупній вартості володіння (ТСО). Підтримка бездротових точок доступу наступного покоління:

У поєднанні з централізованим управлінням для великих мереж підтримують:

Нові переваги Рішення OmniAccess Stellar WLAN покращують продуктивність мережі Wi-Fi. Це рішення забезпечує ефективний, рентабельний і масштабований спосіб забезпечити мобільність співробітників і гостей, прискорити впровадження послуг Інтернету Речей:

Якщо Вам цікаво отримати повну консультацію відносно продуктів, що виробляє компанія Alcatel-Lucent Enterprise, звертайтесь до нас в офіс:

03110, Україна, Київ, вул. Солом’янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520 2030
Факс: +380 (44) 520 2028
e-mail: infotel@infotel.ua

Також, Ви можете заповнити форму запиту.

Також у розділі:

© ООО «ІнфоТел-Дистрибуція» 2011.
Всі права захищено.
Разработка сайтаbest
Контакти
03110 Київ, вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520-20-30;
Львів / Тбілісі