+380 (44)
520-20-30
+995 (577)
25-22-86

Новинки

Аудіо оповіщення, як елемент системи безпеки

21.09.2020

системы аудио оповещения 2N® SIP Speaker HornБажання бути в безпеці — одна з базових потреб людини. З розвитком цивілізації людство перейшло від кочового до осілого способу життя, що призвело до появи стаціонарного житла. Цей фактор сформував потребу у технічних засобах захисту місця проживання і того, що в ній знаходиться. Першими такими засобами були звичайні навісні замки, найстаріші зі знайдених на сьогодні датуються приблизно 700 роком до н.е. З того часу методи забезпечення безпеки зазнали безліч змін, але потреба в захисті приватного володіння залишилася такою ж, як і тисячу років тому.
Сьогодні існує безліч засобів, які допомагають забезпечити захист фізичних об'єктів. Найбільш широко використовуються системи відеоспостереження, за допомогою яких здійснюється візуальний контроль на території, що охороняється. Це зручний і практичний інструмент, який ускладнює діяльність зловмисників. Але для більш ефективного використання візуальний контроль необхідно доповнювати системами аудіо оповіщення.
система аудио оповещения 2N® SIP Speaker HoПодібну систему оповіщення пропонує чеський виробник 2N. Основним елементом цієї системи є 2N® SIP Speaker Horn. Це зовнішній динамік, який відрізняється високим рівнем гучності й чіткості мови. Ви можете використовувати його в якості практичного інструменту для повідомлень в прямому ефірі на великих просторах, а також як активного захисника вашої власності. У разі проникнення на вашу територію незваного гостя ви зможете миттєво відреагувати живим або попередньо записаним повідомленням і таким чином відлякати порушника.
Відмінною особливістю цього динаміка є проста установка за допомогою лише одного мережевого кабелю. Ви можете використовувати чинну СКС, потрібно лише подати живлення через РоЕ і динамік готовий до роботи.
Завдяки підтримці галузевого стандарту ONVIF динамік 2N SIP Speaker Horn має відмінну сумісність з будь-якими системами управління відеоспостереженням (VMS) і при інтеграції з системами VMS утворює комплект активного захисту об'єкту, що охороняється.
З точки зору охоронних функцій, ще однією безсумнівною перевагою динаміків Horn є найбільший рівень гучності з усіх IP-динаміків, наявних на ринку (SPLmax 124 дБ). Крім того, динаміки Horn можуть контролювати рівень шуму. Якщо рівень шуму перевищує певний поріг, то прилад автоматично виконує потрібні дії відповідно до налаштування.
Оскільки 2N SIP Speaker Horn призначений для зовнішньої установки, пристрій володіє класом захисту IP67, що дозволяє використовувати його при будь-яких погодних умовах і практично в будь-який час року.
Крім рішень для роботи на відкритій місцевості компанія 2N пропонує і систему аудіо оповіщення для роботи в закритих приміщеннях. Це рішення дозволяє транслювати живі й записані повідомлення на території, які можуть бути географічно віддалені один від одного, або розділяти зони передачі різних повідомлень в межах одного об'єкта.
Щоб дізнатися більш детальну інформацію про рішення 2N, звертайтеся в компанію «Інфотел» - офіційного партнера 2N в Україні.

Також у розділі:

© ООО «ІнфоТел-Дистрибуція» 2011.
Всі права захищено.
Разработка сайта
Контакти
03110 Київ, вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520-20-30;
Львів / Тбілісі