+380 (44)
520-20-30
+995 (577)
25-22-86

Новинки

Хакерська атака на Electronic Arts

30.06.2021

 Безопасность в Интернете

Зараз питання безпеки є актуальним як для невеликих компаній, так і для великих корпорація. Рівень майстерності хакерів зростає з кожним днем ​​і навіть такі гіганти ігрової індустрії як Electronic Arts не застраховані від провалів у безпеці.

Нещодавно з'явилася інформація, що хакери зламали ігровий гігант Electronic Arts, видавця таких ігор, як Battlefield, FIFA і The Sims, і вкрали величезну кількість вихідного коду ігор та пов'язаних з цими іграми внутрішніх інструментів.

«У вас є повна можливість використовувати всі сервіси EA», - стверджували хакери в різних повідомленнях на підпільних хакерських форумах, які відстежує сайт vice.com. Джерело з доступом до форумів, деякі з яких закриті для публічного перегляду, надав vice.com скриншоти повідомлень.

У цих повідомленнях на форумі хакери заявили, що отримали вихідний код FIFA 21, а також код для її сервера підбору гравців. Хакери також заявили, що отримали вихідний код й інструменти для движка Frostbite, який використовується у ряді ігор EA, включаючи Battlefield. Інша вкрадена інформація містить у собі пропрієтарні фреймворки EA і комплекти для розробки програмного забезпечення (SDK), пакети коду, які можуть спростити розробку ігор. В цілому хакери кажуть, що у них є 780 ГБ даних, і рекламують їх для продажу в різних підпільних хакерських форумах, переглядаються vice.com.

EA підтвердила, що стався витік даних і що інформація, зазначена хакерами, була вкрадена.

«Ми розслідуємо недавній інцидент вторгнення в нашу мережу, коли було вкрадено обмежену кількість вихідного коду гри та пов'язаних інструментів», - заявив представник EA. «Доступ до даних гравців не здійснювався, і у нас немає підстав вважати, що існує будь-який ризик для конфіденційності гравців. Після інциденту ми вже внесли поліпшення в систему безпеки і не очікуємо, що це вплине на наші ігри або наш бізнес. Ми активно працюємо з співробітниками правоохоронних органів й іншими експертами в рамках поточного кримінального розслідування ".

Поряд зі своїми повідомленнями на форумі хакери поділилися невеликою підбіркою знімків екрану, що підтверджують їх доступ до даних EA, але вони не поширювали публічно будь-які внутрішні дані. Замість цього хакери, нібито, намагаються продати інформацію.

«Тільки для серйозних і шановних учасників, інші будуть проігноровані», - написали хакери у своєму пості.

Ніколи не варто забувати головне правило - ваша безпека в першу чергу залежить від вас. А якщо вам або вашій компанії потрібна допомога в питаннях кібербезпеки, то компанія InfoTel може допомогти вам розібратися з цим завданням і залишити турботи про захист ваших даних нашій команді професіоналів.

InfoTel- широкопрофільний системний інтегратор комплексних телекомунікаційних рішень, а також рішень з інформаційної безпеки, досвід впровадження з 2004 р.

 

Також у розділі:

© ООО «ІнфоТел-Дистрибуція» 2011.
Всі права захищено.
Разработка сайта
Контакти
03110 Київ, вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520-20-30;
Львів / Тбілісі