+380 (44)
520-20-30
+995 (577)
25-22-86

Завантажити

Новинки

Менеджер з продажу мережевого обладнання (LAN)

Функціональні обов'язки:Продажі комплексних проектів з будівництва і модернізації мережевої інфраструктури замовників, включаючи активне і пасивне мережеве обладнання локальних мереж (LAN), обладнання для передачі даних між відділеннями та філіями компаній (WAN), бездротові WiFi сегменти мережевої інфраструктури;Активний пошук нових клієнтів і проектів, розвиток співпраці з існуючими клієнтами;Проведення переговорів, виявлення потреб клієнтів в необхідних мережевих рішеннях і обладнанні;Підготовка комерційних пропозицій і презентацій за індивідуальними технічним рішенням для клієнтів...

Визначте продукт Platan, який відповідає масштабу бізнесу замовника

10.09.2015

Ознайомтесь із буклетом, що допоможе вибрати найбільш відповідне рішення для вашого замовника. Тут ви знайдете різноманітні конфігурації сучасних комунікаційних сервісів для малих та великих компаній.

На першій сторінці наведено перелік основних функцій сучасної АТС, котрі реалізовані у рішеннях Platan. Також вказані особливі функції притаманні поки що тільки обладнанню Platan (потроху впроваджувані у основних брендових вендорів), наприклад, вбудоване IVR, CLIP на всіх портах, вбудовані конференцію та запис розмов та багато іншого.

На другій сторінці наведена таблиця відповідності PBX Server-рів Platan розміру та масштабу бізнесу замовника. Основними параметрами тут є межі конфігурування за портами та варіанти підключення до операторів зв’язку та апаратів для абонентів АТС. Показані також переваги переходу від рішень для «малого» бізнесу до «середнього» - спільне програмне забезпечення та апарати для абонентів, що дозволить здійснити це перехід абсолютно «не помітно» для користувачів  - від PBX Server Proxima до більш місткої PBX Server Libra. Також показані можливості розширення загальної ємності АТС.

Бажаємо успішного бізнесу, чекаємо на ваші звернення, завжди раді допомогти.

Україна, Київ, вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520 2030
e-mail: infotel@infotel.com.ua

Також у розділі:

© ООО «ІнфоТел-Дистрибуція» 2011.
Всі права захищено.
Разработка сайта
Контакти
03110 Київ, вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520-20-30;
Львів / Тбілісі