+380 (44)
520-20-30
+995 (577)
25-22-86

Новинки

Fanvil H5

Fanvil H5
IP- телефон Fanvil H5 - створений спеціально для готелів, що пред'являють високі вимоги до телефонної інфраструктури та якості сервісу. Відповідає міжнародним стандартам CE / FCC. IP- телефон Fanvil H5 може бути встановлений на стіл або змонтований на стіну. Вартість: 110 USD.

Rainbow CPaaS - платформа для онлайн-навчання

10.12.2020

 Alcatel-Lucent Rainbow

uLektz оголосив про запуск uLektzMeet.com - платформи для читання онлайн лекцій в режимі реального часу. uLektz - це стартап з Індії, що займається освітніми технологіями та пропонує програмне забезпечення, як послугу. Платформа розроблена в партнерстві з Alcatel-Lucent Enterprise, постачальником комунікаційних, мережевих і хмарних рішень, адаптованих до галузей клієнтів. Зараз Індія активно розвиває свою цифрову економіку і цей сервіс здатний задовольнити потребу, що постійно зростає, в привабливому віртуальному класі. uLektz Meet запускається, як один з продуктів uLektz Suite, програмних додатків, які легко інтегруються і надають універсальне рішення для всіх потреб вищої освіти.

uLektz платформа для онлайн обученияuLektz Meet розроблений виключно для забезпечення інтерактивного та цікавого онлайн-навчання. Платформа пропонує легку інтеграцію з системами управління навчанням (LMS) і надає кілька орієнтованих на освіту функцій, таких як запрошення одним клацанням миші для всього класу, автоматичне маркування відвідуваності студентів, запис лекцій, зберігання і доступ через електронну бібліотеку, груповий чат, спільне використання файлів і екранів, функція підняття руки й т. д. Доступ до uLektz Meet можна отримати з ноутбуків, настільних комп'ютерів і смартфонів за допомогою веббраузера без необхідності завантаження програмного забезпечення. Доступ до нього можливий навіть при низькій пропускній спроможності Інтернету. Крім того, мобільний додаток uLektz Meet також доступний для пристроїв Android.

 Alcatel-Lucent RainbowПлатформа uLektz Meet заснована на платформі Alcatel-Lucent Enterprise Rainbow Communications як послуга (ALE CPaaS), цифровому хабі, який включає відкриті інтерфейси прикладного програмування (API) і комплекти розробки програмного забезпечення (SDK), що дозволяють освітнім установам об'єднувати людей і об'єкти, а також додатки для розширеного навчання.

«У міру того, як Індія просуває своє бачення цифрової економіки, перед галузями промисловості, включаючи сектор освіти, стоїть завдання йти в ногу з цифровими перетвореннями. Лідерам освіти необхідно переглянути процес навчання, щоб краще задовольняти потреби нинішнього і майбутніх поколінь цифрових студентів », - сказав Грегуар Томас, керівник відділу розвитку ринку, хмарних технологій і комунікацій, APAC, Alcatel-Lucent Enterprise.

Щоб забезпечити відмінну взаємодію з користувачем, максимальну продуктивність і якість, uLektz спочатку був випущений в приватній бета-версії для кількох обраних установ, щоб спробувати використовувати платформу в середовищі навчання і викладання в реальному часі. «Запрошення студентів в онлайн-класи і визначення їх відвідуваності на основі їх участі було серйозною проблемою для наших викладачів. Завдяки функції автоматичного звіту про відвідуваність uLektz Meet, ми можемо легко і більш ефективно управляти відвідуваністю учнів. Крім того, за допомогою функції «Ні гостьового доступу» ми можемо гарантувати, що тільки запрошеним учням дозволено приєднатися до онлайн-класу», - сказав доктор Махесваран, директор групи установ V S.A.

Також у розділі:

© ООО «ІнфоТел-Дистрибуція» 2011.
Всі права захищено.
Разработка сайта
Контакти
03110 Київ, вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520-20-30;
Львів / Тбілісі