+380 (44)
520-20-30
+995 (577)
25-22-86

Новинки

Новий модельний ряд лінійних світильників

Шановні наші Замовники і Партнери!Використовуючи інноваційні розробки в області освітлення і сучасні комплектуючі, групі розробників компанії ІнфоТел вдалося добитися значного зниження споживаної потужності при збереженні існуючого рівня світлового потоку, а в певний нових моделях домогтися збільшення рівня світлового потоку при біьше низькому споживанні.Ми хочемо проінформувати Вас про повне оновлення модельного ряду лінійних світильників. Новий модельний ряд лінійних світильників має поліпшені технічні характеристики. Основна відмінність нового покоління лінійних світильників від попереднього покоління в тому, що в при меншій споживаної потужності вони на виході дають такий же рівень світлового потоку, як і моделі лінійних світильників попереднього покоління. Нашим замовникам ми готові надати зразки нових лінійних світильників для тестування, нашим партнерам - для презентації клієнтам в нових проектах і використання в якості демообразцов. Будемо раді взаємовигідній співпраці.Команда ІнфоТел.

Rainbow у боротьбі з Covid-19

28.09.2020

Alcatel-Lucent RainbowServicio Cántabro de Salud (Служба охорони здоров'я Кантабрії), що відповідає за надання послуг громадської охорони здоров'я в автономній області Кантабрія в Іспанії, розгорнула рішення Alcatel-Lucent Enterprise Rainbow в моделі CPaaS (комунікаційна платформа як послуга). Це рішення дозволяє проводити телеконсультації між лікарями та пацієнтами за допомогою відеоконференції з дому через додаток і вебсайт SCSalud Служби охорони здоров'я Кантабрії.

Щоб задовольнити потреби в догляді за пацієнтами, що виникають в кризових ситуаціях, таких як теперішня криза у зв'язку з пандемією Covid-19, Служба охорони здоров'я Кантабрії запустила дистанційні відеоконсультації в режимі реального часу. Консультації плануються заздалегідь і доступні для будь-якого пацієнта. Надійне і безпечне рішення Rainbow CPaaS було швидко розгорнуто і забезпечує масштабованість, необхідну для задоволення висхідних потреб служби охорони здоров'я Кантабрії.

Консультації по відеоконференції важливі для встановлення і підтримки відносин між лікарем і пацієнтом. Крім того, медичний персонал може переглядати історію хвороби пацієнта в режимі реального часу прямо під час консультацій, що допомагає полегшити роботу під час сеансів і покращує якість консультацій. Інтерфейс, який використовується пацієнтом на своєму мобільному телефоні або комп'ютері, інтуїтивно зрозумілий і простий для всіх користувачів.

"Завдяки гнучкості та швидкості розгортання інструменту система відеоконференцзв'язку буде обслуговувати 6000 медичних фахівців (лікарів, медсестер, акушерок, соціальних працівників і т.д) з лікарень і медичних центрів, а також медичних інспекторів Департаменту охорони здоров'я, кожен з яких тепер може проводити прямі консультації з пацієнтами та оптимізувати свій робочий час. Rainbow також допомагає гарантувати безпеку та уникати непотрібних поїздок і відвідувань пацієнтами наших медичних центрів», - коментує Сантьяго Гарсіа Бланко, керівник департаменту охорони здоров'я, Уряд Кантабрії.

Alcatel-Lucent Rainbow - хмарний сервіс для віддаленої спільної роботи, який дозволяє співробітникам ефективно взаємодіяти з колегами, діловими партнерами й клієнтами.

Alcatel-Lucent RainbowRainbow пропонує готові рішення для:

 

Отримати консультацію про Rainbow можна в компанії InfoTel, офіційного представника Alcatel-Lucent Enterprise в Україні.

Також у розділі:

© ООО «ІнфоТел-Дистрибуція» 2011.
Всі права захищено.
Разработка сайта
Контакти
03110 Київ, вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520-20-30;
Львів / Тбілісі