+380 (44)
520-20-30
+995 (577)
25-22-86

Новинки

IP телефон Fanvil X5G

IP телефон  Fanvil X5G
 Fanvil X5G - це IP-телефон бізнес-класу з додатковим рідкокристалічним дисплеєм і програмованими клавішами для відображення статусів абонентів і швидкого набору. Звук HD якості, 6 SIP-акаунтів / ліній, LCD дисплей (128x64), а також другий (64x192) екран з (8x5 = 40 віртуальних DSS / BLF клавіш), 500 контактів в тел. книзі, 3-стороняя конференція, SIP hotspot, VPN: L2TP (Basic Unencrypted) / OpenVPN, подвійний гігабітний 2 * 10/100 / 1000Mб Ethernet порт з 802.3af PoE (без БП в комплекті).Рекомендована вартість: 85 USD

Поєднання зручності й кібербезпеки в продуктах 2N

16.10.2020

2n домофоны

Питання кібербезпеки одне з найактуальніших у сучасному суспільстві. Захист мереж, систем, програм і пристроїв від цифрових атак — це питання номер один, оскільки мета подібних атак — це отримання конфіденційної інформації, робити шкоду або загроза бізнес-процесів.
Багато світових компаній займаються розробкою нових рішень і продуктів у сфері безпеки. Компанія 2N - розробник і виробник IP домофонів та систем контролю доступом, займається впровадженням рішень як проти мережевих загроз, так і фізичного захисту. Розробники європейської компанії 2N приділяють особливу увагу питанням безпеки ще на стадії розробки нового обладнання, роблячи акцент на фізичну безпеку.
Перший етап в напрямку кібербезпеки — це фізична безпека інформації. Уразливість одного продукту може привести до уразливості всієї системи, тому важлива безпека на кожному рівні й системи в цілому. На цьому етапі приділяється особлива увага безпеці місць, де зберігається конфіденційна інформація. Безпечний зв'язок — це основа інформаційної безпеки, тому всі дані користувачів повинні бути захищені паролями й функціями, інтегрованими у пристрою. Наприклад, за допомогою різних комбінацій механізмів захисту. З одного боку, шифрування HTTPS даних використовується для з'єднання між веббраузером й серверами. Через двостороннє з'єднання з використанням протоколу 802.1X попереджається злом порту. Це запобігає несанкціонованому доступу до LAN порту. SIP повідомлення шифруються з використанням спеціального протоколу, попереджаючи таким чином атаки через посередників або навіть спроби крадіжки особистих даних. Голосові дані захищені за допомогою використання спеціального захищеного протоколу.
2n Продукти компанії 2N мають функції управління паролями, які дають гарантію, що адміністратор змінив пароль після першого входу і новий пароль досить надійний. Про «слабкі» паролі система попереджає відразу. Паролі зберігаються в зашифрованому вигляді, і це не дає зловмисникам можливості отримати дані для входу в систему. Різні рівні доступу користувачів обмежують доступ таким чином, що кожна окрема людина володіє тільки тими правами, які надані для нього.
Для управління асортиментом продукції компанія 2N використовує програми власної розробки, завдяки чому обладнання працює коректно і функціонал обладнання повністю доступний. Деякі продукти працюють на ОС Android або Linux.
Близько 15% річного прибутку компанія інвестується в розвиток. Основні оновлення надаються кожні чотири місяці, і вони безкоштовні для всіх клієнтів. Для деяких старих пристроїв можливий і ремонт. На додаток до цього пропонується комплексна технічна підтримка.


Чи можна поєднати зручність і безпеку?

2n домофоны

Додаток  2N® Mobile Key і зчитувальні Bluetooth пристрої дозволяють користувачам входити в будівлі за допомогою своїх мобільних телефонів. Облікові дані мобільних пристроїв повинні бути захищені від несанкціонованого використання. Розробники компанії 2N розробили особливі заходи безпеки у цій галузі. Шифрування виконується на найвищому рівні. Зв'язок через Bluetooth відбувається по окремому каналу для обміну ключами та для подальшої зв'язку. Термін дії початкового коду прив'язки може бути визначений системним адміністратором і починається з десяти хвилин.
Максимальний діапазон відстаней для зв'язку Bluetooth з пристроями також може бути встановлений індивідуально, починаючи всього з 50 см. Багатофакторна аутентифікація пропонує користувачам з'єднувати свої облікові дані Bluetooth з іншими типами, такими як RFID-чіп або PIN-код, через клавіатуру в додатку. Якщо смартфон був загублений, адміністратор може швидко видалити права доступу через вебінтерфейс пристрою, що зчитує або Access Commander, обидва з яких зашифровані.
Разом зі своїм обладнанням компанія 2N надає надійну хмарну платформу My2N. Вона дозволяє адміністраторам дистанційно керувати установками, продуктами та послугами 2N, тим самим заощаджуючи витрати на обслуговування безпосередньо на місці та на вартості поїздки.  2N® Mobile Video - це одна з найважливіших послуг, пропонованих через платформу  My2N. Це сервіс дозволяє за допомогою мобільного телефону переглядати камери відеодомофонів і дистанційно керувати відкриттям дверей з будь-якої точки світу.
Сканер відбитків пальців використовує дрібні деталі та основні характеристики відбитків пальців. Вони фільтруються і зберігаються у вигляді зашифрованого біометричного ключа або в математичному вигляді. Модуль сканера відбитків пальців використовує тільки послідовність чисел у вигляді подвійного коду. Зображення відбитків пальців не зберігається. Цей тип алгоритму не може бути перетворений назад в зображення відбитка пальця. І важливо відзначити, що ніякі інші типи особистих даних не обробляються в процесі використання продукту.
Крім того, модулі й сканери відбитків пальців містять технологію anti-poof. Вона ефективно блокує спроби обдурити систему підробленими відбитками пальців з паперу, латексу, силікону, гуми або желатину. Це обладнання з зеленим маркуванням використовується в багатьох сферах, включаючи банківські, освітні та державні програми. Точність і безпека мають ключове значення у цих додатках. Наприклад, у 2N розробники приділили особливу увагу комплексним заходам безпеки, які пов'язані з контролем доступу та безпекою даних в області IoT, а також на забезпечення безпеки й захисту даних.
Отримати консультацію про продукти компанії 2N можна в компанії InfoTel, офіційного представника в Україні.

Також у розділі:

© ООО «ІнфоТел-Дистрибуція» 2011.
Всі права захищено.
Разработка сайта
Контакти
03110 Київ, вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520-20-30;
Львів / Тбілісі