+380 (44)
520-20-30
+995 (577)
25-22-86

Alcatel-Lucent Enterprise

Новинки

Новий модельний ряд лінійних світильників

Шановні наші Замовники і Партнери!Використовуючи інноваційні розробки в області освітлення і сучасні комплектуючі, групі розробників компанії ІнфоТел вдалося добитися значного зниження споживаної потужності при збереженні існуючого рівня світлового потоку, а в певний нових моделях домогтися збільшення рівня світлового потоку при біьше низькому споживанні.Ми хочемо проінформувати Вас про повне оновлення модельного ряду лінійних світильників. Новий модельний ряд лінійних світильників має поліпшені технічні характеристики. Основна відмінність нового покоління лінійних світильників від попереднього покоління в тому, що в при меншій споживаної потужності вони на виході дають такий же рівень світлового потоку, як і моделі лінійних світильників попереднього покоління. Нашим замовникам ми готові надати зразки нових лінійних світильників для тестування, нашим партнерам - для презентації клієнтам в нових проектах і використання в якості демообразцов. Будемо раді взаємовигідній співпраці.Команда ІнфоТел.

Про компанію Alcatel-Lucent

Про компанію  Alcatel-Lucent

Компанія була створена у 1898 році у Ельзасі (Франція) як Compagnie Générale d’Electricité (CGE) і в подальшому стала одним із лідерів світового ринку телекомунікацій. Штаб квартира компанії була розміщена у місті Париж. У грудні 2006 року керівництвом Alcatel було прийнято рішення про злиття компанії з основним конкурентом  - американською компанією Lucent Technologies. Об’єднана і тепер міжнародні компанія стала носити назву Alcatel-Lucent Enterprise.

Сьогодні Alcatel-Lucent Enterprise постачає в Україну широкий спектр продуктів та рішень для мобільного, фіксованого та корпоративного зв’язку:

Компанія ІнфоТел є сертифікованим партнером Alcatel-Lucent Enterprise рівня Expert Business Partner в галузі корпоративних систем зв’язку та систем уніфікованих комунікацій.

Сайт виробника: http://enterprise.alcatel-lucent.com/

Якщо Вам цікаво отримати повну консультацію відносно продуктів, що виробляє компанія Alcatel-Lucent Enterprise, звертайтесь до нас в офіс:

03110, Україна, Київ, вул. Солом’янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520 2030
Факс: +380 (44) 520 2028
e-mail: infotel@infotel.ua

Також, Ви можете заповнити форму запиту.


© ООО «ІнфоТел-Дистрибуція» 2011.
Всі права захищено.
Разработка сайта
Контакти
03110 Київ, вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520-20-30;
Львів / Тбілісі