+380 (44)
520-20-30
+995 (577)
25-22-86

Platan

Завантажити

Новинки

IP-телефон Alcatel-Lucent 8058s Premium Deskphone

 Конфігурується під будь-яке робоче місце, телефон моделі Alcatel-Lucent 8058s Premium Deskphone підходить для використання в офісах з незакріпленими робочими місцями, для роботи по групах або співробітників call-центрів.Рекомендована ціна: 459 USD. Конфігурується під будь-яке робоче місце, телефон моделі Alcatel-Lucent 8058s Premium Deskphone підходить для використання в офісах з незакріпленими робочими місцями, для роботи по групах або співробітників call-центрів.

Про компанію Platan

 Platan Sp. z o.o є провідним польським виробником цифрових IP АТС та телекомунікаційних серверів. Обладнання компанії відповідає найвищим вимогам наших користувачів  - починаючи від маленьких і середніх компаній до великих підприємств, державних та громадських організацій, силових відомств та рятувальних служб. Обладнанням Platan користується уже більше мільйона поляків, а також компанії в Україні, Росії та Прибалтиці.

На ринку України представлені чотири АТС станції з асортименту продукції компанії Platan: Prima miniPrima, MicraPBX Server Libra та IP PBX Server Proxima.

Кожна третя АТС и кожна друга маленька АТС, подані у Польщі у 2008 році були створені у компанії Platan!

Частка Platan на польському ринку АТС у 2008 році по критерію проданих АТС склала 32%*, що забезпечило компанії позицію лідера. 

Platan пропонує також Інтегровані системи Сповіщення Digitex, які слугують для сповіщення про тривогу, сигналізації та забезпечення радіозв’язку для рятувальних служб.

Системи Platan – це повністю європейська технологія. Власне конструкторське бюро та декілька десятків висококваліфікованих спеціалістів в області телекомунікації, інформатики та електроніки створюють рішення згідно найновіших світових тенденцій та технологій. Всі вироби гнучко пристосовані до потреб користувачів і очікувань ринку.

Фірма користується багатим досвідом компаній-засновників - Digitex та Micronet, які з 1985 року були одними з основоположників польського електронного ринку, пропонуючи рішення з області телекомунікації та радіозв’язку. Platan – це гарантія виробництва згідно обладнання згідно найновіших світових стандартів.

Сайт виробника:www.ats-platan.ru

*Дані Інституту Електронного Ринку

Сертифікати: 

Сертификат ексклюзивного дистрибутора компанії Platan

Сертификат відповідності на АТС Platan

За кваліфікованою консультацією по продуктам Platan, звертайтесь до нас в офіс:

03110, Україна, Київ, вул. Солом’янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520 2030
Факс: +380 (44) 520 2028
e-mail: infotel@infotel.ua

Також, Ви можете заповнити форму запиту.

Читайте також

Naso CC - статистика і колл-центр для Вашої АТС

Platan GSM

Naso CC - статистика і колл-центр для Вашої АТСPlatan GSM
© ООО «ІнфоТел-Дистрибуція» 2011.
Всі права захищено.
Разработка сайта
Контакти
03110 Київ, вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520-20-30;
Львів / Тбілісі