+380 (44)
520-20-30
+995 (577)
25-22-86

Platan

Завантажити

Новинки

Компанія Yealink сертифікована як Advanced Technology Partner успішно виконавши всі сертифікаційні вимоги компанії Unify

Компанія Yealink, провідний світовий постачальник рішень для корпоративної комунікації та спільної роботи, оголосила про те, що вона сертифікована як Advanced Technology Partner в знак визнання успішного виконання всіх сертифікаційних вимог компанії Unify.

Про компанію Platan

 Platan Sp. z o.o є провідним польським виробником цифрових IP АТС та телекомунікаційних серверів. Обладнання компанії відповідає найвищим вимогам наших користувачів  - починаючи від маленьких і середніх компаній до великих підприємств, державних та громадських організацій, силових відомств та рятувальних служб. Обладнанням Platan користується уже більше мільйона поляків, а також компанії в Україні, Росії та Прибалтиці.

На ринку України представлені чотири АТС станції з асортименту продукції компанії Platan: Prima miniPrima, MicraPBX Server Libra та IP PBX Server Proxima.

Кожна третя АТС и кожна друга маленька АТС, подані у Польщі у 2008 році були створені у компанії Platan!

Частка Platan на польському ринку АТС у 2008 році по критерію проданих АТС склала 32%*, що забезпечило компанії позицію лідера. 

Platan пропонує також Інтегровані системи Сповіщення Digitex, які слугують для сповіщення про тривогу, сигналізації та забезпечення радіозв’язку для рятувальних служб.

Системи Platan – це повністю європейська технологія. Власне конструкторське бюро та декілька десятків висококваліфікованих спеціалістів в області телекомунікації, інформатики та електроніки створюють рішення згідно найновіших світових тенденцій та технологій. Всі вироби гнучко пристосовані до потреб користувачів і очікувань ринку.

Фірма користується багатим досвідом компаній-засновників - Digitex та Micronet, які з 1985 року були одними з основоположників польського електронного ринку, пропонуючи рішення з області телекомунікації та радіозв’язку. Platan – це гарантія виробництва згідно обладнання згідно найновіших світових стандартів.

Сайт виробника:www.ats-platan.ru

*Дані Інституту Електронного Ринку

Сертифікати: 

Сертификат ексклюзивного дистрибутора компанії Platan

Сертификат відповідності на АТС Platan

За кваліфікованою консультацією по продуктам Platan, звертайтесь до нас в офіс:

03110, Україна, Київ, вул. Солом’янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520 2030
Факс: +380 (44) 520 2028
e-mail: infotel@infotel.ua

Також, Ви можете заповнити форму запиту.

Читайте також

Naso CC - статистика і колл-центр для Вашої АТС

Platan GSM

Naso CC - статистика і колл-центр для Вашої АТСPlatan GSM
© ООО «ІнфоТел-Дистрибуція» 2011.
Всі права захищено.
Разработка сайта
Контакти
03110 Київ, вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520-20-30;
Львів / Тбілісі