+380 (44)
520-20-30
+995 (577)
25-22-86

Новинки

Fanvil H5

Fanvil H5
IP- телефон Fanvil H5 - створений спеціально для готелів, що пред'являють високі вимоги до телефонної інфраструктури та якості сервісу. Відповідає міжнародним стандартам CE / FCC. IP- телефон Fanvil H5 може бути встановлений на стіл або змонтований на стіну. Вартість: 110 USD.

Виробники

Unify (раніше Siemens)

Компанія Unify (раніше Siemens Enterprise Communications) є світовим лідером в сегменті корпоративного зв’язку з сильними позиціями в області систем уніфікованих комунікацій, центрів обслуговування викликів та захищених мереж, надаючи інноваційні рішення в області корпоративних комунікацій та мереж підприємствам різних категорій.

 

 

Platan

Platan Sp. z o.o. є провідним польським виробником цифрових IP АТС та телекомунікаційних серверів. Обладнання компанії відповідає найвищим вимогам наших користувачів – починаючи від маленьких і середніх компаній закінчуючи великими підприємствами, державними та громадськими організаціями, силовими відомствам та службами порятунку. 

 

Digium (Asterisk)

Digium Inc.  – компаній, що розробила платформу IP- телефонії з відкритим початковим кодом Asterisk, виробник плат інтерфейсів комп’ютерної телефонії, сумісних з даною платформою. В комплексі з необхідним обладнанням володіє усіма можливостями АТС, а також завдяки підтримці багатьох VoIP – протоколів, програмне рішення Asterisk працювати з будь-яким обладнанням IP- телефонії.

 

Gigaset

Gigaset Communications GmbH - один з найбільших світових виробників бездротових телефонів, а також безумовний європейський лідер у виробництві DECT- телефонів. У сферу діяльності компанії з головним офісом у Мюнхені (Німеччина) входить розробка, виробництво і реалізація високоякісних продуктів під власним брендом Gigaset (раніше підрозділ Siemens Enterprise Communications), включаючи дротові та бездротові DECT телефонів, VoIP  пристрої.

 

Gigaset Pro

Gigaset Pro  - неперевершена німецька якість та підтримка DECT роумінгу, що дозволяє покривати VoIP DECT зв’язком великі території  без втрати сигналу. Додайте до цього якісну підтримку стандарту SIP та елегантний європейський дизайн і отримаєте, напевне, найкраще VoIP рішення у своєму класі. За відносно доступною ціною!

 

2N TELECOMUNIKACE

2N TELECOMUNIKACE  - успішний європейський виробник зі штаб-квартирою і виробництвом в м. Прага, Чехія.

2N розробляє і виготовляє продукти для реалізації різноманітних рішень в галузі телекомунікаційних технологій, безпеки та контролю доступу. 

 

 

ТЕЛРОС

Компанія ТЕЛРОС була створена у Санкт-Петербурзі у 1992 році з ціллю забезпечення російського споживача якісним телекомунікаційним обладнанням, здатним працювати у вітчизняних мережах зв’язку. Сьогодні компанія ТЕЛРОС займає лідируючу позицію на російському ринку виробництва телекомунікаційного обладнання.

 

 

ELECTROMAGNETICA

Компанія ELECTROMAGNETICA є одним із повідних європейських виробників світлодіодних джерел освітлення.

Світлотехнічна продукція компанії ELECTROMAGNETICA завоювала ринок Німеччини, Великобританії, Франції, Італія, Нідерландів,Австрії, Швейцарії. Асортимент продукції відповідає найвищим вимогам наших клієнтів. НА сьогоднішній день, вся світлотехнічна продукція компанії ELECTROMAGNETICA має європейський сертифікат якості ISO 9001.

 

Yealink

Компанія Yealink  є професійним розробником і виробником обладнання VoIP: IP- телефонія та IP – відеотелефонів. Продукти Yealink повністю сумісні зі стандартом SIP та мають чудову сумісність з більшістю IP-АТС, що представлені сьогодні на ринку. Телефони Yealink мають численну кількість функці, що спрощують зв'язок, та працюють з усіма IP-PBX, що підтримують протокол SIP.

 

 

ZyXEL

Корпорація ZyXEL Communications  - провідний розробник мережевих рішень на базі інтернет-технологій. Заснована у 1989 році, штаб-квартира знаходиться у місті Сіньчжу (Тайвань). Включає напрямки діяльності: рішення для широкосмугового доступу, рішення для універсальних конвергентних мереж (NGN) і мережевої безпеки, а також обладнання для цифрового дому.

 

 

Cisco

Cisco Systems, Inc.   – американська транснаціональна компанія, що розробляє та продає мережеве обладнання.Компанія пропонує клієнту повний спектр мережевого обладнання, і таким чином надає можливість купити абсолютно все необхідне обладнання для своїх проектів виключно у Cisco Systems

Eaton

Eaton – багатогалузева промислова корпорація з більш ніж столітнім досвідом в області надання рішеннь для ефективного управління електричною, гідравлічною та механічною енергією. Eaton є світовим технологічним лідером  у виробництві компонентів та систем і надання послуг для забезпечення якості розподілення і управління електроживленням.

 

 

EDIZON

Торговельна марка  Edizon включає широкий спектр виробів для резервного живлення, таких як бензинові електростанції потужністю 2,5-16 кВА, дизельні електростанції 2,5-16 кВА, потужні дизельні електростанції 10-40 кВА, надпотужні дизельні електростанції потужністю більш ніж 60 кВА, зварювальні апарати, ВОМ-генератори.

 

 

AMP

Корпорація AMP NETCONNECT є світовим виробником електронних компонентів і енергетичних систем з річним оборотом у 12,1 мільярди доларів США, розробляючи і поставляючи при цьому не більш ніж 500 000 виробів, що які застосовуються майже у всіх аспектах нашого життя.

НАТЕКС

ГК НАТЕКС розробляє та виготовляє широкий спектр обладнання для мереж телефонного зв’язку і передачі даних. У виробництві використовуються лише найкращі закордонні комплектуючі. Система менеджменту якісті фірми відповідає вимогам ГОСТ Р ИСО 9001-2008 (ISO 9001:2008) в області зв’язку.

 

 

Funkwerk

Funkwerk AG – акціонерне об’єднання, спеціалізується на системах зв’язку, що використовуються для громадського транспорту, промислових підприємств, автомобілів, установ і фірм.

© ООО «ІнфоТел-Дистрибуція» 2011.
Всі права захищено.
Разработка сайта
Контакти
03110 Київ, вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520-20-30;
Львів / Тбілісі