+380 (44)
520-20-30
+995 (577)
25-22-86

Новинки

Інтернет-маркетолог, контент-менеджер.

Функціональні обов'язки:Підготовка статей та презентацій по продуктам та послугам компанії, реалізованим проектам, оновлення та редагування їх на сайті;Налагодження та відстеження результатів рекламних компаній по просуванню товарів і послуг компанії в Інтернеті і соціальних мережах;Проведення розсилок рекламних матеріалів по електронній пошті;Взаємодія з підрядниками при оновленні Інтернет ресурсів компанії (сайти, сторінки в соціальних мережах);Постійний аналіз та корегування маркетингових активностей в Інтернеті та соціальних мережах (Google Adwords, Google Analytics, Facebook).

Аудіо / Відеоконференцзв′язок

Телеконференцзв'язок - набирає все більшої популярності і найбільш зручний спосіб проведення нарад і переговорів. По-перше, ті, кого запрошують до участі в переговорах, можуть це робити в будь-якому зручному місці, використовуючи як мобільний так і стаціонарний телефони. По-друге, організатори аудіоконференції можуть використовувати найсучасніші рішення, про які буде розказано нижче.

Аудіоконференція на сучасному підприємстві створює умови для координованої роботи декількох офісів і співробітників, територіально віддалених один від одного. Проведення нарад, консультацій і навчання співробітників різних підрозділів значно підвищують оперативність прийняття рішень, так як дають можливість включитися в процес обговорення всім зацікавленим особам в режимі реального часу. І все це завдяки рішенням аудіоконференцзв'язку без зайвих витрат фінансів і часу.

Затребуваність рішень аудіоконференцзв'язку в великому, середньому і малому сегментах бізнесу пов'язана з усвідомленням важливості високоякісної і зручної зв'язку зі стратегічними партнерами і клієнтами, незалежно їх місцезнаходження.

Компанією ІнфоТел Груп успішно реалізовано ряд проектів аудіоконференцзв'язку з використанням систем і устаткування:

Відеоконференцзв'язок - телекомунікаційна технологія інтерактивної взаємодії двох і більше віддалених абонентів, при якій між ними можливий обмін мультимедійною інформацією в реальному масштабі часу.

Сьогодні системи відеоконференцій широко використовуються в бізнес середовищі і не тільки. Відеоконференція має ряд незаперечних переваг: значна економія часу і грошей на відрядження співробітників, щоб уникнути неприємних ситуацій на дорогах великих міст ( «пробки»). Замість того, що б витрачати годинник в автокорком, перельотах або далеких поїздках Ви зможете, завдяки системам відеозв'язку, обговорити важливі питання з партнером, не виходячи зі свого офісу з тим же успіхом, що і при особистій зустрічі. Також, використання, відеоконференцій відкриває можливість діяти і оперативно приймати рішення в критичних ситуаціях. На сьогодні в багатьох державних і комерційних організаціях відеоконференцзв'язок вже дає великі результати і максимальну ефективність у розподілі ресурсів.

Для впровадження відеоконференцзв'язку керівнику (особі, що приймає рішення) організації необхідно визначити головну мету застосування: проведення нарад, підбір персоналу, оперативність при прийнятті рішень, здійснення контролю, дистанційне навчання, консультація лікарів, проведення судових засідань, допит свідків і так далі. Це дозволить визначити на яку саме систему або рішення в сфері відеозв'язку Вам варто звернути увагу для максимальної відповідності поставленим цілям і вимогам.

Існує досить багато варіантів і форм організації відеозв'язку в Вашому офісі, використовуючи різні способи з'єднання. Наша компанія пропонує безкоштовну консультацію по підбору систем відеоконференцій.

ІнфоТел Груп може запропонувати Вам системи відеоконференцій наступних виробників:

Якщо Вас зацікавили рішення Аудіо / відеоконференцзв'язку або Ви хочете дізнатися, які ще рішення ми можемо Вам запропонувати, звертайтеся в наш офіс:

03110, Україна, Київ, вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел .: +380 (44) 520 2030
Факс: +380 (44) 520 2028
e-mail: infotel@infotel.ua 

Також, Ви можете заповнити форму запиту.

© ООО «ІнфоТел-Дистрибуція» 2011.
Всі права захищено.
Разработка сайта
Контакти
03110 Київ, вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520-20-30;
Львів / Тбілісі