+380 (44)
520-20-30
+995 (577)
25-22-86

Кондиціонування та вентиляція

Завантажити

Новинки

Новий модельний ряд лінійних світильників

Шановні наші Замовники і Партнери!Використовуючи інноваційні розробки в області освітлення і сучасні комплектуючі, групі розробників компанії ІнфоТел вдалося добитися значного зниження споживаної потужності при збереженні існуючого рівня світлового потоку, а в певний нових моделях домогтися збільшення рівня світлового потоку при біьше низькому споживанні.Ми хочемо проінформувати Вас про повне оновлення модельного ряду лінійних світильників. Новий модельний ряд лінійних світильників має поліпшені технічні характеристики. Основна відмінність нового покоління лінійних світильників від попереднього покоління в тому, що в при меншій споживаної потужності вони на виході дають такий же рівень світлового потоку, як і моделі лінійних світильників попереднього покоління. Нашим замовникам ми готові надати зразки нових лінійних світильників для тестування, нашим партнерам - для презентації клієнтам в нових проектах і використання в якості демообразцов. Будемо раді взаємовигідній співпраці.Команда ІнфоТел.

Kentatsu

Kentatsu

Побутові кондиціонери Kentatsu - це поєднання надійності, економічності, розумної вартості і комфорту. Все обладнання цієї марки розроблено з урахуванням реальних потреб користувача. Крім цього, відмінною рисою Kentatsu є японська точність і скрупульозність при складанні кондиціонерів. Досвід компанії у виробництві електротехнічного устаткування становить понад сто років. Ще один важливий момент - компанія строго слідує світовим і європейським стандартам в плані екологічності.

Зараз в Україні доступні дві лінійки кліматичного обладнання Kentatsu - KSGH HFA і KSGC HFA. Обидві лінійки відносяться до настінного типу і характеризуються простотою управління і оптимальним набором функцій. Окрім простого охолодження, кондиціонери Kentatsu допоможуть Вам створити в житловому приміщенні особливий мікроклімат, який підходь саме Вам. Ви зможете відрегулювати рівень вологості, температури і персоналізовані всі налаштування.

Компанія «ІнфоТел» готова запропонувати Вам різні моделі кліматичних систем Kentatsu для побутового застосування. У нас Ви можете не тільки придбати кондиціонер, але також замовити його доставку та монтаж в короткі терміни, крім цього, ми пропонуємо регулярне сервісне обслуговування всіх встановлених кондиціонерів.

За кваліфікованою консультацією звертайтеся до нас:

03110, Україна, Київ, вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел .: +380 (44) 520 2030
Факс: +380 (44) 520 2028
e-mail: infotel@infotel.ua

Читайте також

Mitsubishi Heavy

Daikin

STULZ

Mitsubishi HeavyDaikinSTULZ
© ООО «ІнфоТел-Дистрибуція» 2011.
Всі права захищено.
Разработка сайта
Контакти
03110 Київ, вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520-20-30;
Львів / Тбілісі