+380 (44)
520-20-30
+995 (577)
25-22-86

Gigaset

Новинки

Fanvil H5

Fanvil H5
IP- телефон Fanvil H5 - створений спеціально для готелів, що пред'являють високі вимоги до телефонної інфраструктури та якості сервісу. Відповідає міжнародним стандартам CE / FCC. IP- телефон Fanvil H5 може бути встановлений на стіл або змонтований на стіну. Вартість: 110 USD.

Gigaset E630 / E630A pозроблений для щоденної напруженої роботи

Gigaset E630 / E630A pозроблений для щоденної напруженої роботи

Якщо у вас є майстерня або маленькі діти, то ви знаєте, як управлятися з агресивним середовищем. Знає це і радіотелефон Gigaset E630 / E630A. Коли навколо багато інструментів і обладнання або дітей, пошкодження і перешкоди - це звичайна справа. Ось чому цей міцний радіотелефон виготовлений в водостійкий, а також ударопрочном і пиловідштовхуючій виконанні.

 

Комфортне і зручне управління

Вібродзвінок і світлова індикація виклику означають, що ви завжди помітите вхідний дзвінок, навіть якщо навколо шумно. Зручна трубка перетворює розмову в задоволення, а завдяки легкодоступною бічній кнопці можна швидко і зручно відрегулювати гучність звуку. Цей телефон для стаціонарних ліній зв'язку має відмінною якістю звуку. Якщо ж ви пропустили виклик, кнопка повідомлень допоможе вам залишитися в курсі справ.

 

Покращено практичними настройками

Ви можете без труднощів адаптувати профіль телефону до гучних і тихих середовищ. Функція спрощеного прийому викликів дозволяє відповідати на дзвінки, навіть якщо ваші руки брудні або липкі. Проста навігація зі зрозумілими меню, клавіатура з підсвічуванням і кольоровий TFT-дисплей спрощують користування телефонною книгою, що зберігає до 150 записів.

Eco DECT: Нульове випромінювання

Енергозберігаючий блок живлення Gigaset E630 ECO DECTсприяє економії електрики. Як і всі бездротові телефони Gigaset, дана модель вміє змінювати потужність сигналу свого передавача в залежності від відстані до базової станції. Більш того, ви можете самостійно зменшити цей параметр на 80%, вибравши режим роботи ECO Mode. Ще однією економічною функцією є ECO Mode Plus з нульовим випромінюванням, яка використовується при роботі телефону в режимі очікування.

Додаткові функції

Бажаєте знати, хто хотів з вами поговорити, коли вас не було вдома? Gigase E630A відобразить список пропущених дзвінків, причому про їх наявності він попередить вас за допомогою спеціального індикатора. Бажаєте відновити недавній телефонну розмову? Скористайтеся функцією повторного набору номера - ви зможете зателефонувати з будь-якого з 10 останніх набраних вами номерів одним натисканням на кнопку.

Простий доступ в будь-якому місці

Якщо наявність трубки в кожній кімнаті робить життя простіше, чому б не забезпечити свій аналоговий телефон Gigaset E630 / E630A додатковими трубками? Завдяки Gigaset E630H ви можете розширити зону впевненого прийому на весь будинок і говорити з відмінною якістю звуку, де захочеться. Gigaset E630 без праці забезпечує підтримку до шести трубок.

Залишайтеся в курсі справ незважаючи ні на що

Якщо наявність трубки в кожній кімнаті робить життя простіше, чому б не забезпечити свій аналоговий телефон Gigaset E630 додатковими трубками? Завдяки Gigaset E630H ви можете розширити зону впевненого прийому на весь будинок і говорити з відмінною якістю звуку, де захочеться. Gigaset E630 без праці забезпечує підтримку до шести трубок.

Якщо Вам цікаво отримати повну консультацію щодо продуктів, вироблених компанією Gigaset, зверніться до нас в офіс:

03110, Україна, Київ, вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205

Тел .: +380 (44) 520 2030 Факс: +380 (44) 520 2028

e-mail: infotel@infotel.ua

Також, Ви можете заповнити форму запиту

Також у розділі:

© ООО «ІнфоТел-Дистрибуція» 2011.
Всі права захищено.
Разработка сайта
Контакти
03110 Київ, вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520-20-30;
Львів / Тбілісі